LOTTO - jak grać, żeby wygrać?

przyciąganie spraw materialnych, pracy, kreowanie obfitości

Re: LOTTO - jak grać, żeby wygrać?

Postprzez mrO » 28 lip 2020, o 00:48

Ale czy szczytem osiągnięć w PP jest wyłącznie wygrana w lotto ?
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 144 razy
Otrzymał podziękowań: 540 razy

Postprzez Delta » 28 lip 2020, o 01:11

Dla Ciebie pewnie nie, dla mnie ten temat to zabawa ale są ludzie dla których najpierw poprawa warunków finansowych to priorytet. Tak myślę ;)
Oddycha tam ten człowiek w duszy tak zmartwiałej, którego usta nigdy nie wypowiedziały: to jest mój własny, mój ojczysty wszechświat!
Delta

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Postprzez Oleander » 28 lip 2020, o 08:26

@Delta ja z chłopakiem gram :D dam znać jak coś wpadnie. Narazie tylko kilka trójek :P
Oleander

Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez Wenus21 » 28 lip 2020, o 13:17

Delta napisał(a):Dla Ciebie pewnie nie, dla mnie ten temat to zabawa ale są ludzie dla których najpierw poprawa warunków finansowych to priorytet. Tak myślę ;)

Na pewno jest wiele osób, których priorytetem jest poprawa sytuacji finansowej, ale wątpię, żeby takie właśnie osoby pierwsze co to leciały w totka zagrać :D

Dla zabawy okej :D ale robić jakiś cel życiowy z tego, że chce się zgarnąć duża kasę w totka hmmm delikatnie mówiąc nie jestem przekonana co do takiego podejścia :)
Ale kto co lubi różni ludzie mają różne zajawki w życiu :D
"Sekretem zmiany jest skupienie całej energii - nie do walki ze starym - a do budowania nowego."
Wenus21

Podziękował : 153 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Postprzez magicmind » 28 lip 2020, o 14:30

Delta napisał(a):Dla Ciebie pewnie nie, dla mnie ten temat to zabawa ale są ludzie dla których najpierw poprawa warunków finansowych to priorytet. Tak myślę ;)

i według mnie to jest świetne podejście. nie brać życia zbyt poważnie i bawić się jak najwięcej. gratuluję.
Jeżeli potrafisz na loteriach itp. wyłącznie dobrze się bawić to wróżę duży sukces :rock :brawo
Jak ktoś ciśnie w te gry bo ma obsesje wygrania/wzbogacenia się to , po pierwsze żadna przyjemność z grania a po drugie cieżko będzie mu osiągnąć sukces.

W ogóle uważam ,że klucz w PP i życiu to nie brać wszystkiego zbyt poważnie a potrafić czerpać przyjemność i umieć się bawić (y)
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowania - 2
Infinity, Świetlista
magicmind

Podziękował : 121 razy
Otrzymał podziękowań: 438 razy

Postprzez jabluszko88 » 28 lip 2020, o 15:20

Dokładnie. Dobra zabawa podczas uczestnictwa w tego typu grach, a obsesja w dążeniu do wygranej i zawieranie ogromnej ilości zakładów to dwie przeciwstawne rzeczy i rezultaty też są całkowicie różne. Chyba wszystko w tym temacie zostało już wcześniej napisane. Jedna osoba będzie notorycznie wygrywać, a inna, z niewłaściwym podejściem i oporami, nie wygra nigdy nawet symbolicznej kwoty.

Za ten post autor jabluszko88 otrzymał podziękowanie od
Świetlista
jabluszko88

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Poprzednia strona

Powrót do Praca, pieniądze i kreowanie obfitości