Dzień Dobry

jeśli masz ochotę, to zagadaj tu po raz pierwszy

Dzień Dobry

Postprzez maraboli » 9 maja 2020, o 16:04

Podczytywałam sobie forum od dłuższego już czasu i dopiero zmiany w regulaminie zmusiły mnie do rejestracji. Walczę z akceptacją faktu iż sama jestem odpowiedzialna za swoje życie i to co się dzieje wokół mnie. Chaos i niechęć rodziny i otoczenia wobec mnie sięgnęły dzisiaj zenitu gdy moja kochana matka próbowała mnie uderzyć w twarz za to,że wybuchłam gdy ona zaczęła mnie winić za to,że moja siostra mnie i mojego syna poniewiera i nazywa głupim i próbuje się dowartościować kosztem nas. Wg niej brak mi pokory a ja właśnie bez słowa znosiłam te komentarze. Czytałam , oglądałam i pracowałam aby zmienić swoją sytuację ale mi nie wychodzi. Na poziomie umysłu doceniam to co mam ale w sercu coś mi się zmroziło i nic nie czuję. Nie uśmiecham się , nie cieszy mnie nic, nic nie czuję. Mogę pisać listy za co jestem wdzięczna i myśleć o tym ale tego nie czuję. Przeszłam przez traumatyczne przemoc-owe małżeństwo, musiałam sprzedać swój dom i wróciłam do PL. I tu zamiast wsparcia otrzymałam kopa od siostry i matki z która mieszkam . Najgorsze jest to,że rodzinka w związku z koronawirusem została ultra katolicka i zmusza mnie do spowiedzi i chodzenia do kościoła. Co kilka dni wybucha awantura na tle religii i jak to ja jestem przeciwko kościołowi i ich wartościom. serio jestem nudna samotną matką z dzieckiem i nic nie robię ekscytującego anty . Jestem zmęczona sytuacją ale nie wiem jak to przerwać.
Kiedyś udało mi się przyciągnąć jakieś rzeczy ale teraz straciłam wiarę i nie wiem jak zacząć proces od nowa.
maraboli

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Dzień Dobry

Postprzez Dream Walker » 9 maja 2020, o 16:42

Cześć :) Myślę, że admini się ucieszą, że zdecydowałaś się zarejestrować.
A co do straconej wiary, niedawno przewidujący mrO popełnił post dla Ciebie :P:
http://prawoprzyciagania.net/viewtopic.php?f=21&t=1042&p=38255#p38255
Opisał tam kilka prostych ćwiczeń, które mogą pokazać Ci, że PP działa.

Za ten post autor Dream Walker otrzymał podziękowanie od
maraboli
Dream Walker

Podziękował : 151 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy

Postprzez Wenus21 » 10 maja 2020, o 13:40

Im szybciej uda Ci się odciąć od toksycznej rodziny tym lepiej w innym wypadku będzie Ci trudno cokolwiek zmienić.

Ale brawo za poszukiwanie wiedzy i chęć zmiany :)
"Sekretem zmiany jest skupienie całej energii - nie do walki ze starym - a do budowania nowego."
Wenus21

Podziękował : 154 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Postprzez lipstick » 11 maja 2020, o 14:13

Witamy na forum :) Dobrze, że postanowiłaś się nie poddawać i pracować nad sobą. Życzę sukcesów.
lipstick

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy

Powrót do Powitania