Matryca energetyczna, DWUPUNKT

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Matryca energetyczna, DWUPUNKT

Postprzez blekitnykazi » 31 sie 2019, o 08:50

Chciałabym podzielić się moimi odczuciami na temat dwupunktu. Jestem po warsztatach u Kasi i Piotra (1 i 2 stopień)
Warsztat u Zofii Nieścior
Wcześniej robiłam tez warsztat z metody silvy w Warszawie u Andrzeja Wójcickiego.
Przeczytane książki min: fizyka cudów, matryca energetyczna i ponad 30 innych.
I to co mogę powiedzieć to poza wydanymi pieniędzmi na warsztaty nie zaobserwowałam kompletnie niczego. Chyba te wszystkie techniki nie są dla każdego, chociaż na warsztatach mówiono, ze dwupunkt działa zawsze. Ja osobiście nie czuje kompletnie nic. Ani gdy sama go wykonuje, ani gdy ktoś robi dwupunkt dla mnie.
Być może mam zbyt racjonalne i analityczne podejście do tego. U mnie porostu nie działa.
Ktoś mi zasugerował, ze może nie jestem otwarta duchowo, ale czy to naprawdę potrzebne, przecież dwupunkt to podobno fizyka kwantowa, a prawa fizyki działają niezależnie od tego, czy ktoś w to wierzy czy nie.
blekitnykazi

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez jaskier » 31 sie 2019, o 11:30

No ale przecież nie musisz nic odczuwać! Ani w trakcie, ani po, a jeśli piszesz, że nic się nie dzieje, tzn. że czekasz, a jak czekasz tzn. że masz opór, no a jak masz opór, to.... no wiesz! ;)
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek
jaskier

Podziękował : 32 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Postprzez Rubin Carter » 3 lis 2019, o 13:16

Przepraszam z góry jeśli moje pytanie odstaje do poziomu dyskusji, mianowicie: czy egzorcyzm (w obrzędzie katolickim) blokuje trzecie oko ?
Nie ma w tym nic dziwnego
Rubin Carter

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 3 lis 2019, o 13:32

W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 493 razy
Otrzymał podziękowań: 1949 razy

Postprzez violet_vill » 13 lut 2020, o 22:07

A ja mam wrażenie, że odkąd zaczęłam się interesować dwupunktem, chodzić na warsztaty i praktykować to jest coraz gorzej w moim życiu. W ciągu roku straciłam bliską osobę, zachorowałam poważnie i to dwa razy (nigdy nie miałam problemów ze zdrowiem), rozpadła się ważna dla mnie relacja a wiele innych się pogorszyło. Staram się być otwarta i widzę też sukcesy, ale jednak takie znaczące i ważne sprawy się sypią. Wiem, że dwupunkt wychodzi nam zawsze na dobre, ale patrzac na moje życie obecne nie widzę w tym sensu. O ile jestem w stanie zrozumieć zmiany w relacjach, to, że rozpadają się te które mi nie służą, tak trudno mi się pogodzić z moimi nowymi chorobami bo nie widzę jak to miałoby wyjść mi na dobre.
violet_vill

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez mrO » 15 lut 2020, o 17:16

Skoro coś ci nie służy i czujesz że coś jest nie tak to daj temu przerwę, zostaw to. Bardzo możliwe że chcesz za szybko, za dużo i stąd właśnie masz efekty jakie masz.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Podziękował : 133 razy
Otrzymał podziękowań: 435 razy

Postprzez Dream Walker » 15 lut 2020, o 17:17

Violet_vill, zaciekawilo mnie to, co napisalas i zerknelam do Twoich postow. Zauwazylam, ze mialas duzo pytan na temat dwupunktu i zazwyczaj czulas sie po nim gorzej, wiazalas go z negatywnymi uczuciami. Moze Twoja podswiadomosc pamieta te zle odczucia i oczekuje ich? Moze lepiej na razie stosowac te metody, z ktorymi czujesz sie dobrze?
Napisałaś: „Staram się być otwarta i widzę też sukcesy, ale jednak takie znaczące i ważne sprawy się sypią. Wiem, że dwupunkt wychodzi nam zawsze na dobre, ale patrzac na moje życie obecne nie widzę w tym sensu.”
Rzeczy, które zaznaczyłam w Twojej wypowiedzi, to moim zdaniem opór (przekonywanie się „na siłę”, wbrew logicznemu umysłowi, że dwupunkt rozwiąże jakieś Twoje problemy (i oczekiwanie na to) oraz negatywne myśli i przekonania (które masz, ponieważ technika nie działa w ten sposób, w jaki oczekiwałaś), a także sabotuja manifestację.

Dzieki postom Scarlett dowiedzialam sie o dwupunkcie i mnie również zainteresowal. Ale widze, że podobnie jak Ty, mam w stosunku do niego dosc duzy opór (tylko z nieco innych powodów). Czy on jest niezbedny, aby dokonac „skoku”? Raczej nie. Wg fizyki kwantowej w kazdej chwili, w ktorej dokonujemy wyboru - czy to wazkiego i istotnego, czy drobnego - jest to tez wybor linii czasowej, ktora decydujemy sie kontynuowac. Mam na mysli to, ze te zmiany, ktore chcesz ujrzec w swoim zyciu, mozesz wprowadzic tez w inny sposob, na przyklad „wchodzac w skore” osoby, ktora chcesz byc, zmieniajac swoje codzienne nawyki itd.

Serdecznie wspolczuje ciezkich dni i pogorszenia stanu zdrowia, tym bardziej, ze wszystkich tych rzeczy mialam sama okazje doswiadczyc w zeszlym roku i mysle, ze wiem, jak sie czujesz. Trzymam za Ciebie kciuki. :kwiatek

Przy okazji chciałam nadmienić, że mój sposob pisania nie wynika z niechlujstwa, tylko jest zależny od tabletu, który w sobie tylko wiadomych okolicznosciach decyduje sie dodac polskie znaki albo nie. ;>
Dream Walker

Podziękował : 13 razy

Postprzez Nathalie » 15 lut 2020, o 18:14

Przeciez dwupunkt nie jest dla każdego. Ja też czytałam Twoje posty i wydaje mi się, że nie na tym etapie dwupunkt. To jest proces na ktory patrzy się inaczej. To że ktoś jest po warsztacie nie oznacza że coś jest dla niego. Dużo osób jest po warsztatach dwupunktu i tylko nieliczni potrafią z niego korzystać. I nie mówie tutaj o tym państwie ktorzy są tutaj rozreklamowani tylko o zagranicznych nauczycielach np o Bartlecie. Sporo osob robi warsztat ale nie czuje, że "to jest jego" i często chodzi na jakiś warsztat z oczekiwaniami. Ja bym odpuściła na twoim miejscu dwupunkt bo to nie twój etap. Znam osobe która po dwupunkcie straciła doslownie wszystko i była na dnie, życie calkiem jej sie zmienilo i każdy czlowiek by już dawno obwiniał o to cały rozwój. Ta osoba zrozumiała dlaczeho się tak stało i teraz jest wdzięczna za to jaką drogą szła żeby być gdzie jest, ale to naprawdę nie jest proste.
Zostaw to bo się wykończysz, baw się delikatnymi metodami. Dwupunkt na twoim etapie i z twoim podejsciem wręcz nie ma prawa zadziałać, bo w tym przypadku trzeba mieć już rozwinięte skrzydła a nie rozwijać dzięki niemu skrzydła.
Fajnie że Scarlett pisze takie posty i wszystko tlumaczy, ale z drugiej strony szkoda bo to sklania osoby ktore nie są gotowe na to by iśc na takie warsztaty a potem są zaskoczone, że to nie działa tak jak chcieliby żeby działało. Czytałam że po Silvie jak napisała to całe forum na Silvie było a potem zdziwieni że nie jest tak jak u niej. To sa lata pracy, spadania, wznoszenia się, spadania, wznoszenia, dostawania po pysku raz za razem. Dobra już nic nie piszę bo wiem że ludzie się tu obrażają jak się im pisze że ktoś może być na innym etapie.
Dla mnie sprawa jest jasna - jak mi coś nie odpowiada to nie stosuje tego co odpowiada innym, bo innym ma prawo odpowiadać i działać z różnych nieznznanych mi względów (np poziomu rozwoju) a mi nie. Pamiętajcie że ludzie piszą o efektach, a nie o tym jak do tego szli. Fajnie że inspirujecie się Scarlett, ale nie pytacie jak ona się czuła i jak było w jej życiu a ona nie pisze o tym co ją boli i co jest niefajne, skupia się tylko na pozytywnych rzeczach, tylko nikt tego nie zauważa. A widziałam, że gdzieś pisała, że też miała wiele niepowodzeń.
Napisałaś że ci nie służy to po prostu to zostaw, bo analizowanie tego nie ma przeciez najmniejszego sensu :sun Nie ma sensu siedzieć i rozwijać wątku dlaczego służy a dlaczego nie, pisania swojej historii na ten temat i innych rzeczy. Nie? Next! :brawo Narzędzi do poprawy swojego życia jest więcej niż jeden rozreklamowany dwupunkt.
BE STRONGER than YOUR STRONGEST excuse <3

Za ten post autor Nathalie otrzymał podziękowanie od
Karoca
Nathalie

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Postprzez Karoca » 15 lut 2020, o 20:59

Na spotkaniu dwupunktowym byłam pod koniec zeszłego roku. Ok 20 osób w tym 3/4 miałam wrażenie nie wiedziała o co kaman. Pozostali byli tam już po kilkanaście razy ale sorry...przykro, że to pisze ale... takie miałam wrażenie...zdesperowane kobiety co mają już wszystko tylko tego chopa nie ma. Prowadząca fajna babka taka energy tylko mnie zraziło, np: sprzedawanie kart anielskich/to raczej dla wrózów/, ni jak się miało do całej imprezy, niefajne...//.Wogóle zbiorowy dwupunkt z obcymi ludźmi, którzy płaczą, jęczą są zagubieni jest moim zdaniem niebezpieczny bo na mój chłopski rozum mimowolnie podłączasz sie pod zbiorowe pole i to absolutnie nie jest dobre.Warsztaty, teoria owszem ale takie praktyki na ludziach przypadkowych, straumatyzowanych baaaardzo zagubionych i oczekujących ojoj.Czułam się tam najmądrzejsza i ona, prowadząca to wiedziała widziałam to w jej oczach:). Ona wiedziała, że ja wiem...,że ona ściemnia troszke. Wchodzenie w bańke miłości, zderzenia z przeszłością i zapraszanie ukochanych osób do projekcji w tym całym procesie to dla mnie zbyt intymne sprawy by dzielić je z obcymi w jednej sali. Wogóle mało dwupunktu dużo show. Moje wnioski: mnie sie porąbało absolutnie wszystko po tym spotkaniu...miałam taki rewind:tak, mogę napisać z pełnym przekonaniem: wszystko mi się posypało w drobny mak....i oczywiście jestem przekonana,że to jest my way, czyli poprostu cel uświęca środki:). Ale to nie jej robota ani klimatu ani wydanych pieniędzy. To 100 proc. ja. I równie dobrze mogłam to zrobić w domu. Reasumując j.w. jak się jest w czarnej d, to sobie odpuścić. Dwupunktu nie robimy. Bo można tego nie wytrzymać.
Karoca

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Dream Walker » 15 lut 2020, o 21:06

Zapraszanie ukochanych osob do projekcji? O ile wiem, nie jest to potrzebne dla wykonania dwupunktu. To bylo jakies dodatkowe cwiczenie?
Dream Walker

Podziękował : 13 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP