Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez muszla » 6 wrz 2019, o 22:56

mrO napisał(a):@muszla
Najpierw wspominasz o tym że PP interesujesz się od jakiegoś czasu i że jesteś w tym obcykana na swój sposób, po czym dalej tak na prawdę temu wszystkiemu zaprzeczasz. Nie chcę aby to zabrzmiało jakbym ciebie pouczał czy coś takiego, ale przeczytaj to co napisałaś i zastanów się nad tym.
I nie, nie chodzi tutaj o to abyście w ogóle nie pisali, chodzi o to abyście zadawali dobre pytanie, a nie te same błędne, błahe powtarzane na forum jak mantra i fochanie się w razie braku oczekiwanej odpowiedzi.
Skoro jesteś tak długo na forum to czy czytasz np posty Scarlett ?

Podstawowa wiedza PP mówi o tym że jeśli chcemy kogoś dla siebie to wystarczy po prostu zdecydować że to jest ten czas aby mieć osobę jak najlepszą dla nas i tyle. Ucinamy się o tego, nie kombinujemy, nie staramy się przyciągnąć spojrzenia faceta "bo faceci są wzrokowcami". Nie stosuj żadnych sztuczek czy podrywów, bo nie musisz. Wcale nie musisz tego robić, nie musisz nic robić dla kogoś, musisz tylko coś zrobić dla siebie. Po prostu określić się że "sam przyjdzie, a jak nie to ktoś lepszy" i nie oczekuj że stanie się to już teraz. Idealnym przykładem czym piszę jest to jak zaczął się mój związek ze Scarlett.

Pewnie, ze czytam jej posty, ogólnie wszystko stad chłonę z ciekawością. Ale wiem tez, ze wcale nie trzeba się od tego ucinać, jeśli ma to być na sile. Wspominanie o tym nie przynosi mi żadnych złych emocji, a wręcz odwrotnie - uwielbiam sobie wyobrażać to wszystko, wiec również o tym pisać. Gdybym dusiła to w sobie i na sile próbowała zostawić, to pewnie wyszłoby na gorsze
muszla

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie