Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

Postprzez Born1975 » 9 kwi 2019, o 21:44

Angel napisał(a):Jest jakaś metoda wprowadzenia się w ten stan? Jakie macie wtedy odczucia? ja nie mam świadomości że jestem w tym stanie więc nie bardzo mogę coś zrobić :/

Przecież w pierwszym poście tego wątku jest dokładny opis całej tej techniki. I tak jest z każdą techniką opisaną na forum, że zawsze w pierwszym poście jest jej opis.
Born1975

Podziękował : 858 razy
Otrzymał podziękowań: 610 razy

Postprzez mloda210 » 9 lip 2019, o 19:11

witam ja tu nowa i tak sie zastanaiwam;) mam pytanie odnosnie tej tej techniki a mianowicie - komplementowania osoby do ktorej jest ta technika skierowana :) co to znaczy komplemetowac? tzn mowic o tej osobie jaka jest super itp?
a druga sprawa skoro mam mowic o tym co oczekuje to w jakiej formie? zadzwon do mnie, kochaj mnie itp czy lepiej dzwonisz do mnie, kochasz mnie... ? z góry dziekuje ;) :wstydnis :thinking
mloda210

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 9 lip 2019, o 19:14

mloda210 napisał(a):witam ja tu nowa i tak sie zastanaiwam;) mam pytanie odnosnie tej tej techniki a mianowicie - komplementowania osoby do ktorej jest ta technika skierowana :) co to znaczy komplemetowac? tzn mowic o tej osobie jaka jest super itp?
a druga sprawa skoro mam mowic o tym co oczekuje to w jakiej formie? zadzwon do mnie, kochaj mnie itp czy lepiej dzwonisz do mnie, kochasz mnie... ? z góry dziekuje ;) :wstydnis :thinking

Przeczytaj UWAŻNIE WSZYSTKO co jest napisane w pierwszym poście tego wątku - dla ułatwienia link: viewtopic.php?f=21&t=94#p1521
W wolnej chwili odsłuchaj tego: https://soundcloud.com/forumppnet/jak-t ... wolna-wola
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
mloda210
Scarlett

Podziękował : 492 razy
Otrzymał podziękowań: 1933 razy

Postprzez Lidia » 8 sie 2019, o 10:00

Dzień dobry wszystkim chciałam zapytać jak można zasugerować coś samej sobie ja z powodzeniem robię tą technikę na innych kiedyś miałam problem żeby jedna dziewczyna oddała mi pieniądze i oddała ale chodzi o to że chciałam samej sobie coś zasugerować wczoraj w nocy zasugerowałam sobie samej że obudzę się w nocy i zrobię technikę i obudziłam się w nocy i nie wiedziałam za bardzo co mam samej sobie powiedzieć chodziło na przykład o zdrowie czy mam sobie samą siebie wyobrazić czy mam sobie tylko po prostu mówić, jestem zdrowa jestem zdrowa czy na przykład nie mam reumatyzmu czy coś w tym stylu nie bardzo wiem jak to zrobić czy programował ktoś samego siebie że przyśni mu się konkretny sen albo coś? A zapomniałam jeszcze dodać że nad ranem obudziłam się i bardzo bolała mnie głowa około 5:00 rano i poszłam wziąć tabletkę i teraz się zastanawiam czy to przez programowanie czy może coś innego albo może coś źle zrobiłam? Proszę o odpowiedź.
Lidia

Podziękował : 0 raz

Postprzez domi » 8 sie 2019, o 17:41

Lidia napisał(a):Dzień dobry wszystkim chciałam zapytać jak można zasugerować coś samej sobie ja z powodzeniem robię tą technikę na innych kiedyś miałam problem żeby jedna dziewczyna oddała mi pieniądze i oddała ale chodzi o to że chciałam samej sobie coś zasugerować wczoraj w nocy zasugerowałam sobie samej że obudzę się w nocy i zrobię technikę i obudziłam się w nocy i nie wiedziałam za bardzo co mam samej sobie powiedzieć chodziło na przykład o zdrowie czy mam sobie samą siebie wyobrazić czy mam sobie tylko po prostu mówić, jestem zdrowa jestem zdrowa czy na przykład nie mam reumatyzmu czy coś w tym stylu nie bardzo wiem jak to zrobić czy programował ktoś samego siebie że przyśni mu się konkretny sen albo coś? A zapomniałam jeszcze dodać że nad ranem obudziłam się i bardzo bolała mnie głowa około 5:00 rano i poszłam wziąć tabletkę i teraz się zastanawiam czy to przez programowanie czy może coś innego albo może coś źle zrobiłam? Proszę o odpowiedź.

Ale po co chcesz robić Technikę Nocnej Sugestii na samej sobie? Nie lepiej posłuchać programowania na zdrowie albo afirmacji dotyczących zdrowia? Włączasz sobie na noc i śpisz przy tym, nie martwiąc się, że musisz się obudzić w najlepszej chwili dla sugestii itp.
Ta Technika jest bardziej pomocna przy sugestii na kimś, niż na samym sobie. O wiele lepiej na siebie działa programowanie/afirmacje. Poza tym to trzeba się jeszcze budzić w nocy, w chwili, gdy osoba, na której wykonuje się tę technikę, jest najbardziej podatna na sugestię, a przecież jak się obudzisz i rozbudzisz to już nie będziesz tak podatna :thinking
If you can hold it in your head, you can hold it in your hand.
domi

Podziękował : 197 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Postprzez Lidia » 12 sie 2019, o 13:52

Dziekuje za odpowiedz.
Lidia

Podziękował : 0 raz

Postprzez Karoca » 23 paź 2019, o 10:21

Na październikowy kurs w Kato zapisałam się w lato. Pełen luz bez jakiegoś konkretnego nastawienia. Dzień przed dopadły mnie jednak jakieś myśli podszyte lękiem...Dwie godziny przed kursem dowiedziałam się, że "nigdzie nie pojade... do tej sekty czarownico!" :evil: oraz, że jestem psychicznie chora./mój rozwój osobisty odbywa się w podziemiach no taką mam sytuacje :/ / No nie udało się, nie dotarłam....Ale jak to ze mną bywa włączyła się moja kompulsja i powiedziałam sobie"spokojnie kobieto kiedyś pojedziesz a teraz ogarniesz temat sama w końcu już tyle potrafisz" silva alfa jazdaaaa. Jak gdzieś tam na lajcie czytałam o tym tak teraz ogarnął mnie szał zdobywania wiedzy. Tak na dwie godziny...Odpuściłam. Kurs to kurs. Jeszcze poczytałam forum wieczorem i postanowiłam przywołać mojego byłego pracownika. Jak się już wypowiedziałam propos obudzenia to dodałam: co u Ciebie? Po prostu poprosiłam o smsa o. I tak: w nocy obudziłam się z 7 razy, zjadłam pół kilo cukierków i owszem coś tam gadałam do nazwijmy go X jakieś tam komplementy i prośba o wiadomość....aleee w głowie miałam kogoś innego tzn ten X miał być na sprawdzenie ale myśli o Y są ogólnie bardziej intensywne bo to ktoś z przeszłości i wiążą mnie z nim wspaniałe wspomnienia. Ostatnio widzieliśmy się w czerwcu. Te osoby zawsze występowały w mojej głowie w parze tzn po prostu pracowaliśmy razem myśl o X wywołuje natychmiastowo myśl o Y. Po ok 48 godzinach sms ding ding już wiedziałam, że to Y i też wiedziałam co tam będzie napisane. Bez podniecania otworzyłam wiadomość i jest i Y i treść. Ta pewność ten moment był super. Tylko ja się pytam po co Ci to? Zawsze miałam z tym człowiekiem telepatyczne odjazdy a to mogę nazwać przemiłą niespodzianką, fajne to było...Ale wiadomo ostrożnie
Karoca

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Poprzednia strona

Powrót do Techniki PP