Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

Postprzez Born1975 » 9 kwi 2019, o 21:44

Angel napisał(a):Jest jakaś metoda wprowadzenia się w ten stan? Jakie macie wtedy odczucia? ja nie mam świadomości że jestem w tym stanie więc nie bardzo mogę coś zrobić :/

Przecież w pierwszym poście tego wątku jest dokładny opis całej tej techniki. I tak jest z każdą techniką opisaną na forum, że zawsze w pierwszym poście jest jej opis.
Siempre juego con mis reglas.
Born1975

Podziękował : 858 razy
Otrzymał podziękowań: 611 razy

Postprzez mloda210 » 9 lip 2019, o 19:11

witam ja tu nowa i tak sie zastanaiwam;) mam pytanie odnosnie tej tej techniki a mianowicie - komplementowania osoby do ktorej jest ta technika skierowana :) co to znaczy komplemetowac? tzn mowic o tej osobie jaka jest super itp?
a druga sprawa skoro mam mowic o tym co oczekuje to w jakiej formie? zadzwon do mnie, kochaj mnie itp czy lepiej dzwonisz do mnie, kochasz mnie... ? z góry dziekuje ;) :wstydnis :thinking
mloda210

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 9 lip 2019, o 19:14

mloda210 napisał(a):witam ja tu nowa i tak sie zastanaiwam;) mam pytanie odnosnie tej tej techniki a mianowicie - komplementowania osoby do ktorej jest ta technika skierowana :) co to znaczy komplemetowac? tzn mowic o tej osobie jaka jest super itp?
a druga sprawa skoro mam mowic o tym co oczekuje to w jakiej formie? zadzwon do mnie, kochaj mnie itp czy lepiej dzwonisz do mnie, kochasz mnie... ? z góry dziekuje ;) :wstydnis :thinking

Przeczytaj UWAŻNIE WSZYSTKO co jest napisane w pierwszym poście tego wątku - dla ułatwienia link: viewtopic.php?f=21&t=94#p1521
W wolnej chwili odsłuchaj tego: https://soundcloud.com/forumppnet/jak-t ... wolna-wola
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
mloda210
Scarlett

Podziękował : 493 razy
Otrzymał podziękowań: 1943 razy

Postprzez Lidia » 8 sie 2019, o 10:00

Dzień dobry wszystkim chciałam zapytać jak można zasugerować coś samej sobie ja z powodzeniem robię tą technikę na innych kiedyś miałam problem żeby jedna dziewczyna oddała mi pieniądze i oddała ale chodzi o to że chciałam samej sobie coś zasugerować wczoraj w nocy zasugerowałam sobie samej że obudzę się w nocy i zrobię technikę i obudziłam się w nocy i nie wiedziałam za bardzo co mam samej sobie powiedzieć chodziło na przykład o zdrowie czy mam sobie samą siebie wyobrazić czy mam sobie tylko po prostu mówić, jestem zdrowa jestem zdrowa czy na przykład nie mam reumatyzmu czy coś w tym stylu nie bardzo wiem jak to zrobić czy programował ktoś samego siebie że przyśni mu się konkretny sen albo coś? A zapomniałam jeszcze dodać że nad ranem obudziłam się i bardzo bolała mnie głowa około 5:00 rano i poszłam wziąć tabletkę i teraz się zastanawiam czy to przez programowanie czy może coś innego albo może coś źle zrobiłam? Proszę o odpowiedź.
Lidia

Podziękował : 0 raz

Postprzez domi » 8 sie 2019, o 17:41

Lidia napisał(a):Dzień dobry wszystkim chciałam zapytać jak można zasugerować coś samej sobie ja z powodzeniem robię tą technikę na innych kiedyś miałam problem żeby jedna dziewczyna oddała mi pieniądze i oddała ale chodzi o to że chciałam samej sobie coś zasugerować wczoraj w nocy zasugerowałam sobie samej że obudzę się w nocy i zrobię technikę i obudziłam się w nocy i nie wiedziałam za bardzo co mam samej sobie powiedzieć chodziło na przykład o zdrowie czy mam sobie samą siebie wyobrazić czy mam sobie tylko po prostu mówić, jestem zdrowa jestem zdrowa czy na przykład nie mam reumatyzmu czy coś w tym stylu nie bardzo wiem jak to zrobić czy programował ktoś samego siebie że przyśni mu się konkretny sen albo coś? A zapomniałam jeszcze dodać że nad ranem obudziłam się i bardzo bolała mnie głowa około 5:00 rano i poszłam wziąć tabletkę i teraz się zastanawiam czy to przez programowanie czy może coś innego albo może coś źle zrobiłam? Proszę o odpowiedź.

Ale po co chcesz robić Technikę Nocnej Sugestii na samej sobie? Nie lepiej posłuchać programowania na zdrowie albo afirmacji dotyczących zdrowia? Włączasz sobie na noc i śpisz przy tym, nie martwiąc się, że musisz się obudzić w najlepszej chwili dla sugestii itp.
Ta Technika jest bardziej pomocna przy sugestii na kimś, niż na samym sobie. O wiele lepiej na siebie działa programowanie/afirmacje. Poza tym to trzeba się jeszcze budzić w nocy, w chwili, gdy osoba, na której wykonuje się tę technikę, jest najbardziej podatna na sugestię, a przecież jak się obudzisz i rozbudzisz to już nie będziesz tak podatna :thinking
If you can hold it in your head, you can hold it in your hand.
domi

Podziękował : 199 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Postprzez Lidia » 12 sie 2019, o 13:52

Dziekuje za odpowiedz.
Lidia

Podziękował : 0 raz

Postprzez Karoca » 23 paź 2019, o 10:21

Na październikowy kurs w Kato zapisałam się w lato. Pełen luz bez jakiegoś konkretnego nastawienia. Dzień przed dopadły mnie jednak jakieś myśli podszyte lękiem...Dwie godziny przed kursem dowiedziałam się, że "nigdzie nie pojade... do tej sekty czarownico!" :evil: oraz, że jestem psychicznie chora./mój rozwój osobisty odbywa się w podziemiach no taką mam sytuacje :/ / No nie udało się, nie dotarłam....Ale jak to ze mną bywa włączyła się moja kompulsja i powiedziałam sobie"spokojnie kobieto kiedyś pojedziesz a teraz ogarniesz temat sama w końcu już tyle potrafisz" silva alfa jazdaaaa. Jak gdzieś tam na lajcie czytałam o tym tak teraz ogarnął mnie szał zdobywania wiedzy. Tak na dwie godziny...Odpuściłam. Kurs to kurs. Jeszcze poczytałam forum wieczorem i postanowiłam przywołać mojego byłego pracownika. Jak się już wypowiedziałam propos obudzenia to dodałam: co u Ciebie? Po prostu poprosiłam o smsa o. I tak: w nocy obudziłam się z 7 razy, zjadłam pół kilo cukierków i owszem coś tam gadałam do nazwijmy go X jakieś tam komplementy i prośba o wiadomość....aleee w głowie miałam kogoś innego tzn ten X miał być na sprawdzenie ale myśli o Y są ogólnie bardziej intensywne bo to ktoś z przeszłości i wiążą mnie z nim wspaniałe wspomnienia. Ostatnio widzieliśmy się w czerwcu. Te osoby zawsze występowały w mojej głowie w parze tzn po prostu pracowaliśmy razem myśl o X wywołuje natychmiastowo myśl o Y. Po ok 48 godzinach sms ding ding już wiedziałam, że to Y i też wiedziałam co tam będzie napisane. Bez podniecania otworzyłam wiadomość i jest i Y i treść. Ta pewność ten moment był super. Tylko ja się pytam po co Ci to? Zawsze miałam z tym człowiekiem telepatyczne odjazdy a to mogę nazwać przemiłą niespodzianką, fajne to było...Ale wiadomo ostrożnie
Karoca

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez olkki2 » 29 lis 2019, o 19:00

A teraz przejdźmy do techniki...

Jak już mówiłem technika jest prosta, jednak zmusza nas do pewnego zaangażowania, ponieważ musimy pracować tą techniką w nocy, czyli po prostu obudzić się ze snu co dla niektórych może być wręcz niemożliwe ;).
Technika ta jest idealna gdy na nasze życie mają wpływ inni ludzie (żona, mąż, szef, nauczyciel itp.) ale nie tylko, bo możemy sobie przyciągnąć wymarzoną partnerkę bądź partnera, przyjaciela lub możemy mieć wpływ na samego siebie... w zasadzie, ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

A teraz technika...

1) Wprowadź się w stan alfa (fale alfa Od 8 do 13 Hz, zmienna amplituda – spoczynkowy, charakterystyczny dla stanu relaksu, odprężenia, gdy leżymy z zamkniętymi oczami, przed zaśnięciem i rano po przebudzeniu.) poprzez liczenie od 100 do 0

2) Gdy dojdziesz do 0 wyraźnie i spokojnie powiedz do siebie "Za chwilę zasnę i obudzę się w momencie kiedy ......... (w zakropkowane wpisujemy siebie lub osobę na którą chcemy oddziaływać) będzie najbardziej podatny na sugestię. Obudzę się i będę wiedział, po co się obudziłem. Obudzę się i zrobię technikę”

3) Gdy obudzisz się wyobraź sobie tą osobę, jej/jego twarz, sylwetkę, kolor włosów lub oczu i zacznij komplementować.

4) Gdy już skończysz komplementować powiedz jej czego oczekujesz od niej

A TERAZ DO ROBOTY ! ! ! STOSOWAĆ TECHNIKĘ I CHWALIĆ SIĘ OSIĄGNIĘCIAMI... NATYCHMIAST :lol:

No a więc, piszę ponieważ, nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam polecenie. Powinnam się wprowadzić w stan alfy przez odlicznanie, powidzieć to "za chwilę zasnę..." po czym iść spać, a gdy się obudzę to od razu mam zaczynać technikę bez ponownego wprowadzenia w stan alfa?
olkki2

Podziękował : 1 raz

Postprzez mrO » 30 lis 2019, o 09:48

Nigdy nie czytałem nic odnośnie Silvy, (kurs jest w moich planach na 2020) i dobrze wiem że moja "znajomość" Silvy nie daje mi jakiegokolwiek upoważnienia aby pisać coś o tym, ale pozwól że dam Tobie jak i innym najlepszą i ponadczasową radę:
Spróbuj sama

Nic tak nie uczy jak własne doświadczenie :) Obawiasz się "zmarnowanego" czasu? Równie dobrze marnujesz go zastanawiając się czy robisz coś dobrze czy źle.
Wiadomo że najlepiej iść na kurs, ale jeśli chcesz się ograniczyć do książek czy materiałów dostępnych w internecie musisz sama wszystko sprawdzić. Inaczej pozostaje ci tylko czytanie :)
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Podziękował : 132 razy
Otrzymał podziękowań: 420 razy

Poprzednia strona

Powrót do Techniki PP