Dziennik wdzięczności

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Dziennik wdzięczności

Postprzez feniks » 12 mar 2019, o 08:47

Jestem wdzięczna Scarlett za te procesy :) każdy coś wnosi ale te nowe dały mi wewnętrznie bardzo dużo. Nauczyły wiary w swoje możliwości, dbania o siebie, mądrości, serio bardzo to widzę w pracy :)
feniks

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Postprzez Świetlista » 13 mar 2019, o 22:48

Jestem cholernie wdzięczna za zdany test , jestem wdzięczna za wszystko co mnie otacza,jestem wdzięczna sobie za chęć ciągłego rozwoju i za to że jestem ...Jestem wdzięczna za wszystko
Świetlista

Podziękował : 395 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Postprzez Oleander » 23 kwi 2019, o 20:36

A ja dziękuję, że natknęłam się na to forum, za wasze posty, rady i historie, które w złe dni poprawiały mi humor i zmotywowały mnie do walczenia o swoje samopoczucie, podejście do życia i zmianę nastawienia. I oczywiście za wyjaśnienie wielu kwestii odnośnie PP, o których wcześniej nie miałam pojęcia. <3
Oleander

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez magicmind » 24 kwi 2019, o 09:33

najbardziej jestem wdzięczny za doświadczenia z ostatnich 2 miesięcy gdzie zacząłem coraz silniej dostrzegać jak to na czym się skupiam manifestuje się się w moim życiu i coraz lepiej to czuję.
Mam wrażenie że wchodzę na zupełnie inny level niż dotychczas byłem z PP i to jest to o czym marzyłem od dawna.Przejrzystość.Jestem za nią ogromnie wdzięczny.
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 415 razy

Postprzez mrO » 5 cze 2019, o 07:45

To ja może podziękuje za to za co tak na prawdę każdy z nas powinien być wdzięczny.
Jestem bezgranicznie wdzięczny za "wiedzę", którą posiadam odnośnie tego wszystkiego.
Za możliwości które dzięki niej stoją przede mną otwarte.
Za przekonania które narodziły się dzięki temu: "jeśli nie drzwiami to oknem"; "mimo różnych trudności i tak dam radę". Może drugie przekonanie nie jest takie "pozytywne", ale to jest coś co ukształtowało całego mnie.

Dostaliśmy wiedzę i możliwości, których tak na prawdę prawie nikt nie zna. Nawet jeśli poznają to jest to dla nich "bujda".
Dostaliśmy również możliwość uwierzenia w "bujdę" i życia z nią, jak i wyśmianie jej.
Ta..... bycie wdzięcznym za "bujdę", która potrafi odmienić czyjeś życie.

Dziękuje 8-)
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
magicmind
mrO

Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 414 razy

Postprzez magicmind » 6 cze 2019, o 09:15

zawsze chciałem dojść do momentu gdy będę doświadczał świadomej kreacji każdego dnia a manifestacje będą wręcz natychmiastowe.
Skoro PP istnieje to czemu nie wykorzystywać pełnego potencjału, czemu by nie sprawdzić jak wiele jest możliwe Tu i Teraz...
Cieszę się ogromnie i jestem wdzięczny ,że jestem coraz bliżej tego ,że w ostatnich miesiącach coś się zmieniło ,że jest różnica i coraz cześciej doświadczam świadomej kreacji, coraz lepiej w tym się odnajduję.

Chce tego wiecej, intensywniej , do granic możliwosci :lovki chce manifestacyjnego szału :D
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 415 razy

Postprzez celestia » 23 cze 2019, o 17:35

magicmind napisał(a):zawsze chciałem dojść do momentu gdy będę doświadczał świadomej kreacji każdego dnia a manifestacje będą wręcz natychmiastowe.
chce manifestacyjnego szału :D

"Manifestacyjny szał" brzmi fenomenalnie :lovki zakochałam się w tym pojęciu :D

Jestem wdzięczna za to, że:
-przestałam wracać do przeszłości, której nie mogę zmienić
-mam wiarę w to, ze najlepsze jeszcze przede mną
-skupiam się na swoim dobrym samopoczuciu i doceniam każdą drobnostkę
-przestałam narzekać na swoje życie
-czuję się dobrze sama ze sobą
-myślę o sobie jak o milionie dolarów

I ja również mam takie marzenie, że w którymś momencie życia będę na tyle świadoma i na takim wysokim poziomie, że materializacje będą przychodziły szybciuteńko <3
celestia

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Born1975 » 9 paź 2019, o 20:03

Jestem wdzięczny za to, że mój przyjaciel zaproponował mi, bym został współautorem e-booka, który pisze :D
Born1975

Podziękował : 858 razy
Otrzymał podziękowań: 610 razy

Postprzez Great Athlete » 20 paź 2019, o 19:16

Jestem wdzięczny za moje życie. Jestem wdzięczny za to, że jestem w stu procentach zdrowy fizycznie. Jestem wdzięczny za to, że cały wszechświat mi sprzyja. Jestem wdzięczny za to, że wszystko zawsze dzieje się najlepiej dla mnie. Ufam w proces i ufam sobie. Jestem wdzięczny za bogactwa, które posiadam. Jestem wdzięczny za to co mam. Jestem wdzięczny za to kim jestem.
Great Athlete

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez cabochard » 2 lis 2019, o 17:07

Cieszę się, że znalazłam konwerter na kilkugodzinne filmy :D
TR + 2P
cabochard

Podziękował : 59 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień