PIĘKNA Z NATURY, czyli o naturalnej pielęgnacji ciała

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Re: PIĘKNA Z NATURY, czyli o naturalnej pielęgnacji ciała

Postprzez Likana » 1 cze 2019, o 23:20

Dziękuję domi <3 Poszukam jej na ebayu i zamówię sobie :D
Dzień wczorajszy dzisiaj jest tylko wspomnieniem, a jutrzejszy dzisiaj jest tylko marzeniem. Niech dzień dzisiejszy obejmie przeszłość cichym wspomnieniem, a przyszłość - miłością i oczekiwaniem.
Joseph Murphy 'Zdobądź bogactwo i odnieś sukces'
Likana

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Oleander » 20 cze 2019, o 09:19

chciałam się z wami podzielić dodatkową ciekawostką o kozieradce. A nuż, którejś kobitce pomoże. Stosowałam ją głównie w celu poprawy trawienia (codziennie na pół szklanki wody wsypywałam łyżeczkę mielonej kozieradki i tak wypijałam.) I oprócz poprawy w tym temacie, muszę przyznać, że miałam najmniej bolesny okres od paru lat :O Faktycznie gdzieś przeczytałam, że pomaga w bolesnych miesiączkach, ale w zasadzie nie wierzyłam w to i olałam. A tu proszę. Niestety nie wiem ile dni wcześniej najlepiej zacząć ją stosować, ja zaczęłam pić dwa tygodnie przed. A i warto wspomnieć, że jestem typem osoby, która przez dwa dni nie jest w stanie pracować, zjada garście tabletek, które raz pomagają, a raz nie ;)
Oleander

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Savanna » 20 cze 2019, o 19:50

Oleander, piękny nick. Właśnie kilka dni temu kupiłam oleandra i pięknie kwitnie na balkonie :mrgreen:

Odnośnie naturalnej pielęgnacji, ja lubię maskę do włosów z siemienia lnianego, świetnie nawilża i włosy są po niej śliczne.
Savanna

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Scarlett » 3 lip 2019, o 17:21

Dziewczyny, wiem że kilka z Was kupiło z mojego polecenie kolagen rozpuszczalny do napojów z firmy Noble Health. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że mają nowe opakowania (lepsze, a skład się nie zmienił), a ostatnio zwróciłam też uwagę w Rossmannie, że jest też kolagen z keratyną i cynkiem (czyli fajne składniki na włosy i paznokcie!). Nie próbowałam jeszcze tej wersji, ale jak tylko skończy mi się zwartość obecnego pudełka to spróbuję właśnie tego z keratyną i cynkiem. Ta którą ja spożywam (dodawałam kiedyś zdjęcie) to wersja podstawowa - kolagen z wit. C. Zawsze była jeszcze wersja z glukozaminą. Nie wiem czy ta z keratyną to jakaś nowość czy po prostu ja to wcześniej przeoczyłam, ale jakby co to daję znać ;)

Kolejną rzeczą o której chciałabym napisać (a nie pamiętam czy pisałam :D) to maski z firmy dr Sante. Obecnie mam trzy - kokosową, keratynową (proteinowa!) i niedawno kupiłam aloesową (również z zawartością keratyny). Jestem zachwycona tymi maskami. Każda świetnie się u mnie sprawdza. Jakbyście miały okazję to warto spróbować bo dobry skład i niska cena. A także dwie pojemności do wyboru.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Świetlista
Scarlett

Podziękował : 493 razy
Otrzymał podziękowań: 1943 razy

Postprzez niweleta » 19 lip 2019, o 20:07

Scarlett napisał(a):Kolejną rzeczą o której chciałabym napisać (a nie pamiętam czy pisałam :D) to maski z firmy dr Sante. Obecnie mam trzy - kokosową, keratynową (proteinowa!) i niedawno kupiłam aloesową (również z zawartością keratyny). Jestem zachwycona tymi maskami. Każda świetnie się u mnie sprawdza. Jakbyście miały okazję to warto spróbować bo dobry skład i niska cena. A także dwie pojemności do wyboru.

Ja również mogę polecić te maski. Mam kokosową i aloesowa. Super są :-)

Nie wiem czy było coś wspomniane już tu kiedyś, ale polecam mydło cedrowe do mycia włosów. Miałam straszny problem z wypadaniem włosów. Dodatkowo mam strasznie cienkie włosy. A odkąd myje włosy tym mydłem stały się świetne i nie wypadają. Zapach nie jest szałowy, ale sam kosmetyk świetny
niweleta

Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez Karoca » 1 sie 2019, o 21:44

Witam:) Książka "LIFTING BEZ SKALPELA" Christiny Gugler. Absolutny numer jeden! Mam tę książke parę lat i wykonuję ćwiczenia mięśni twarzy. Joga twarzy, masaże japońskie, koreańskie, chińskie się kryją. Pozycja obowiązkowa. Mam 37 lat, mówią, że wyglądam na 27:)

Za ten post autor Karoca otrzymał podziękowanie od
Świetlista
Karoca

Postprzez California » 18 sie 2019, o 14:09

Karoca napisał(a):Witam:) Książka "LIFTING BEZ SKALPELA" Christiny Gugler. Absolutny numer jeden! Mam tę książke parę lat i wykonuję ćwiczenia mięśni twarzy. Joga twarzy, masaże japońskie, koreańskie, chińskie się kryją. Pozycja obowiązkowa. Mam 37 lat, mówią, że wyglądam na 27:)

Z nieba mi spadłaś z tą książką :D Właśnie szukałam jakiejś lektury PO POLSKU o masażach twarzy i za niewielkie pieniądze. Wcześniej rozmyślałam o książce "Chirurgia plastyczna w twoich rękach", ale nie dość, że ni po polsku to jeszcze cena prawie 2 stówki za książkę :/

Czy ktoś tutaj stosuje/stosował derma roller? Wiele dobrego o nim słyszę, ale wciąż za mało mi wiedzy o nim :thinking
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." Earl Nightingale
California

Podziękował : 39 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Postprzez Karoca » 18 sie 2019, o 18:55

Derma roller....ehhhh pare lat temu mialam coś takiego ale takie zabiegi to raczej w gabinecie....mam kogos w swoim otoczeniu co siedzi w tych tematach laserow ultra dzwieków itd i zawsze mi odradza strasząc, że skóra szybko sie przyzwyczaja a potem trzeba wiecej i wiecej....no zależy kto co ma w głowie.Moje koleżanki przerabiały wszystkie te tematy i jadą teraz na botoksie. Moge jeszcze dodać ze jeździłam na takie masaże godzinne jakąś metodą rosyjską/nie pamiętam nazwy/to bylo super po pól godz.pani pokazała mi w lusterku jaka jest różnica miedzy lewą wymasowaną częścią a tą przed, rzeczywiście była różnica!Tam byłam moze z 10 razy a potem kupiłam Lifting i sama zaczełam robić.Przez ostatnie dwa lata raz w miesiącu chodziłam też na zabieg, który nazywa sie endermologia to jest w sumie cos podobnego do tego masażu rosyjskiego z tym,że pani robi to urządzeniem.Nie wiem czy efekty były bo paliłam wtedy dużo a bardziej jeździłam tam bo zakolegowałam sie z kosmetyczką i wogóle w związku z tymi wizytami mam nieprawdopodobną historie,to chyba najbardziej spektakularne moje przyciągnięcie ale to opisze w innym wątku . Ja mam jobla konkretnego.Pisząc to widze przed sobą takie książki jak:Sekrety urody Koreanek,5 lat młodsza w 5 tygodni czy Projekt Młodość. Duzo książek pożyczyłam.Na wieczne nieoddanie. Kiedyś napisze Wam tu pare fajnych wątków z tych lektur i ogólnie co naprawde działa od środka i na zewnątrz. Ps.Na YT jest taka dziewczyna OlgaToJa tam jest taki masaż olejkiem 3 w 1 to tez robie czasami są dla mnie relaksujące i Azjatycki Cukier masaż spłycający bruzde wargowo-nosową/nie moge wrzucic linka coś mi tel szwankuje/.Ps.od paru tygodni nakladam na siebie kolagen i kupiłam tez tabletki/znajomy powiedzial mi ze to nie ma sensu łykać bo i tak sie nie wchłonie/.Noooo kolagen jest mega.To moj drugi bo pierwszy stracil konsystencje jak byly te upały. Potem sie dowiedziałam ze to żywy kolagen i trzeba bylo dac do lodówki...ehhh--
Karoca

Postprzez California » 18 sie 2019, o 19:18

Karoca napisał(a):Na YT jest taka dziewczyna OlgaToJa tam jest taki masaż olejkiem 3 w 1 to tez robie czasami

Olgatoja korzysta z masaży z książki, którą wymieniłam wyżej czyli "Chirurgia plastyczna w twoich rękach", sama o tym mówiła. Sama korzystam z jej filmików, ale ciężko mi na razie stwierdzić o jakichś efektach, bo to dopiero po dłuższym czasie widać.
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." Earl Nightingale
California

Podziękował : 39 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Postprzez cabochard » 22 lis 2019, o 08:16

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1943 ... n-oil.html
Serum silikonowo-olejkowe do włosów bez alkoholu, można kupić w każdej Stokrotce za 7.50 :-)
TR + 2P
cabochard

Podziękował : 59 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie, wygląd, świadomość ciała