Litoterapia

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Re: Litoterapia

Postprzez Mal » 6 kwi 2019, o 10:27

Nigdy nie potrafiłam rozróżnić znaków... od dłuższego czasu dostaje rożne wskazówki w snach, dzis śnił mi sie pomarańczowy karneol i ktoś wymawiał lapis lazuli, czytam o ich właściwościach i czas najwyższy sie w nie zaopatrzyć oraz pracować.
Mal

Podziękował : 230 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Postprzez Dream Walker » 23 sty 2020, o 22:31

Jesli chodzi o zakup kamieni, jesli zamierzacie ich uzyc jako „nosnikow energii”, to radze Wam, byscie kupowali kamienie w stanie surowym u osob, ktore maja tez roznego rodzaju skamieliny, a kamienie szlifowane - w szlifierniach kamieni. Na Allegro wiekszosc kamieni polszlachetnych szlifowanych i wierconych jest sztuczna lub zle opisana, a kamienie szlachetne sa syntetyczne (uzyskane sztucznie). W szczegolnosci jesli chcielibyscie kupic turkus, na Allegro 99,9% kamieni opisanych jako „prawdziwy turkus” nim nie jest i nikt z tym niczego nie robi. Labradoryty i agaty sa zwykle naturalne, choc czasem barwione. U jubilera rowniez obecnie czesto znajdziecie syntetyki i imitacje.
W podrabianiu kamieni specjalizuja sie Chiny.
Dream Walker

Podziękował : 183 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postprzez Dream Walker » 22 lut 2020, o 00:08

Przypadkiem natrafiłam na ciekawy kamień, może Was zainteresuje.
FENAKIT podobny jest do kwarcu. Pod wpływem światła słonecznego może zmienić kolor.
Fenakit pomaga w chorobach, w których medycyna konwencjonalna nie działa lub gdzie organizm został osłabiony przez chemioterapię lub radioterapię, zaburzenia genetyczne, choroby autoimmunologiczne, HIV i AIDS. W połączeniu z innymi kamieniami, wzmacnia ich energię uzdrawiania.
Fenakit uzyskuje dostęp do Księgi Akaszy.
Łagodzi uczucie rozpaczy, strachu przed zmianami, wzmacnia silną wolę i zapewnia duchową odwagę tak, aby można było zmienić swoje życie i osiągnąć swoje duchowe cele.
Może pomóc w przebudzeniu specjalnych duchowych zdolności jak telepatia i telekineza, aktywuje trzecie oko i czakre korony.
Działa jak przewodnik duchowy w procesie inicjacji.

Oto strona, z której korzystałam pisząc tekst - przepraszam za ewentualne błędy (nie znam dobrze angielskiego): https://www.healingwithcrystals.net.au/phenakite.html

Malutki fenakit można kupić na Allegro u użytkownika Mido.
Dream Walker

Podziękował : 183 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postprzez dinka » 22 lip 2020, o 15:28

Witam serdecznie,

mam pytanie, na które sama nie umiem znaleźć odpowiedzi, mam więc nadzieję, że z Waszą pomocą rozwiążę swój dylemat.
Otóż, nigdy nie interesowałam się "magią kamieni". Od jakiegoś czasu chodził mi po głowie granat i rubin, nie w jakimś konkretnym celu, tylko taka wewnętrzna potrzeba by mieć. Znacie pewnie takie uczucie wewnętrznego parcia bez wyraźnej potrzeby. Dodatkowo zastanawiałam się nad pewną sprawą, przez myśl przeszło mi "ciekawy, czy jakiś kamień pomógłby mnie wesprzeć". I dostałam w prezencie, dodam że zupełnie bez okazji: beryl: akwamaryn i heliodor. I teraz dochodzę do sedna: czy Ktoś z Was orientuje się, czy mogę je wszystkie razem nosić? Wiem, ze niektóre energie się znoszą, nie chciałabym dopuścić do takiej sytuacji.

Pozdrawiam gorąco:)

Przenoszę do właściwego wątku, w przyszłości proszę używać wyszukiwarki i zamieszczać posty w odpowiednich wątkach. Born1975
Bądź głosem a nie tylko echem....
dinka

Podziękował : 34 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie, wygląd, świadomość ciała