Barsy

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Barsy

Postprzez Koliberek » 14 lut 2019, o 15:38

Ktoś wie jako to jest z zalecaną częstotliwością spotkań? Czytałem w wątku o barsowaniu się na co dzień przez 2 tygodnie ale nie mam nikogo do pary i chciałem to rozsądnie zaplanować. Myślałem nad jednym spotkaniem co 2 tygodnie taką serie 5 max 10 spotkań. Jakie są Wasze doświadczenia lub znacie doświadczenia innych?
Koliberek

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez California » 25 lut 2019, o 18:53

Jeśli ktoś zna kogoś od godnego polecenia do wykonania bars z Warszawy to bardzo proszę o namiary na PW :kwiatek
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." Earl Nightingale
California

Podziękował : 39 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Postprzez Rose » 25 lut 2019, o 19:07

A ja bym poprosiła namiary na kogoś z Krakowa :sun
<33 :bear <33

"Twoja wartość to rzecz stała i nie ma ona nic wspólnego z Twoim zachowaniem i uczuciami. Twoje zachowanie może Ci się w konkretnym przypadku nie podobać, ale nie ma to nic wspólnego z poczuciem Twojej wartości."
Rose

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Postprzez domi » 27 paź 2019, o 12:11

Tydzień temu byłam na kursie ACCESS CONSCIOUSNESS FACELIFT w Krakowie pod okiem wspaniałej Natalii Knap :kwiatek i przyszedł czas na podzielenie się tą metodą i opisaniem moich wrażeń.
Czym jest ACCESS FACELIFT?
Jest to proces energetyczny na ciało z "rodziny" barsów, jednakże to nie to samo co klasyczne barsy. Głównie skupia się tutaj na okolicach twarzy i szyi ale jeśli czujemy, że trzeba sięgnąć np.: do kolana, to nie ograniczamy się. Podążamy za energią :)
Głównym zamierzeniem jest odmładzanie oraz oddziaływanie na ciało. Ale nie ogranicza się wyłącznie do tego, co to, to nie :bigsmile tak jak podczas barsów, tu również mogą się dziać różne "dziwne" rzeczy - po Facelifcie ludzie często odkrywają swoje talenty, zdolności i dary, które do tej pory nie widzieli. Usuwane są punkty widzenia oraz osądy dotyczące ciała, które Cię blokują, które są nam wgrywane od małego (dotyczące starzenia itp.).
Podczas pracy nad ciałem dochodzi do zmian w innych obszarach życia - nigdy nie wiesz, co jeszcze przyniesie Ci sesja Facelift.
Ten kurs był moim pierwszym zetknięciem z Access Consciousness i powiem tak - świetnie się przy tym bawiłam. Podczas jednodniowego kursu wykonałam dwa zabiegi Facelift a także "otrzymałam" dwa. Niesamowicie się pracuje z energią w taki sposób - podczas zabiegów, które wykonywałam, czułam, jak energia przepływa przez moje palce, jak wpływa do ciała drugiej osoby a także kiedy już wystarczy pracy przy danym "punkcie" i należy przejść do kolejnego. Natomiast podczas zabiegu wykonywanym na mnie, również czułam zarówno mrowienie, odczucie zimna przy danym punkcie a nawet i całkowicie mroziło mi stopy, mimo, że leżałam pod kocykiem w ciepłym pomieszczeniu :lol:
Moje odczucia po? W ciągu całego tygodnia po kursie, jestem pełna energii. Jestem przepełniona energią. Czuję się świetnie, mam doskonały humor i jestem "naenergetyzowana". Czuję, że energia pracuje i wszystko się doskonale układa. Cieszę się wszystkim, mam tonę pomysłów i po prostu dzieje się :hopsa

Czy polecam kurs Facelift/sesję Facelift?
Zdecydowanie. Ale polecam iść dla swojego rozwoju, dla poruszania energią w ogólnym tego słowa znaczeniu i obserwowaniu, co się zmienia, co się pojawia a co znika. Bez oczekiwań. Ja z pewnością jeszcze pójdę na klasę Bars, tylko jeszcze nie wiem kiedy :bigsmile

No i zapraszam na Facelift - głównie okolice Podhala :bigsmile w grudniu Scarlett mam nadzieję, że opisze swoje wrażenia po sesji ze mną, bo będę jej wykonywać Facelift :banan
If you can hold it in your head, you can hold it in your hand.

Za ten post autor domi otrzymał podziękowanie od
Anka12
domi

Podziękował : 198 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień