Chciałabym się z Wami przywitać!

jeśli masz ochotę, to zagadaj tu po raz pierwszy

Chciałabym się z Wami przywitać!

Postprzez quixivae » 23 lut 2019, o 12:13

Cześć wszystkim!
Na imię mi Karolina, mam 21 lat. Śledzę to forum od kilku tygodni, jednak postanowiłam brać w nim czynny udział, więc oto jestem.
Temat prawa przyciągania istnieje w moim życiu od dawna. Jednakże nie uważałam, iż funkcjonuje ono w taki sposób, w jaki tutaj wyczytałam. O co chodzi? Od wieku nastoletniego zauważałam, że jeśli o czymś intensywnie myślę, nadaję temu emocje i pewną wartość- to prędzej, czy później to się dzieje. Niezależnie, czy jest to pozytywne, czy negatywne. I o zgrozo, wtedy byłam nerwicowcem, w życiu towarzyszył mi lęk, a co za tym idzie negatywne myśli i emocje, które wytwarzały negatywne wibracje... Dlatego też moje życie stało się jednym wielkim dnem, przyciągałam do siebie coraz więcej stresu, lęku i rozpaczy myśląc przy tym, jakim nieudacznikiem życiowym się stałam... Dostawałam tego coraz więcej i więcej. Popadłam w błędne koło. Moja sytuacja była do tego stopnia tragiczna, że się poddałam. Olałam to wszystko. I kiedy odpuściłam, wszystko się zneutralizowało. Nie było dobrze, ale też nie było tak źle jak dotychczas.
Wiele razy słyszałam gdzieś o filmie "Sekret" (tak, wiem że wiele osób go tu neguje). Był wszędzie, moja ulubiona Youtuberka o nim opowiadała, przypadkiem trafiałam na artykuły z nim związane. Stwierdziłam, że coś tym jest i muszę go obejrzeć. Nie zrobił na mnie wielkiego wow. Wydawał mi się być dość... tandetny. Jednak odkryłam powiązanie między moim sposobem myślenia, a tym co dzieje się w moim życiu. To już był duży krok do przodu. Po pewnym czasie jednak o tym zapomniałam, a po pewny, czasie znów wszystko zaczęło się sypać, było ze mną bardzo źle. Wtedy powiedziałam sobie: "Dość! Czas wziąć w życie w swoje ręce!". Kiedyś już wpadłam na to forum i niedawno sobie o nim przypomniałam. Czytałam, a wręcz łykałam wszystkie posty, które wprowadzają do prawa przyciągania, wyjaśniają jego istotę i działanie. Wiem, że techniki to tylko pomoce, a wszystko zależy ode mnie i moich wibracji. Wiem, że jestem jeszcze żółtodziobem w tych sprawach i daleko mi do starych wyjadaczy chleba. Mimo wszystko czuję się świadomym człowiekiem! <3 Po tylu latach... Kiedy zaczęłam świadomie wysyłać pozytywne wibracje moje ciało było wypełnione tak pięknym uczuciem... Chciałabym, by trwało ono wiecznie. Zdaję sobie sprawę, że wchodzę na dobrą drogę. Porzuciłam wszelkie stare schematy i głupie przekonania, które mnie blokowały.
Bardzo się wkręciłam w PP, tzn. zaczęłam wykonywać takie czynności, które mi sprzyjają i ułatwiają świadome przyciąganie. Od wczoraj zaczęłam stosować techniki, wybrałam swoje ulubione.
<3 Lista życzeń. Jednak w nieco podrasowanej formie. Napisałam listę, za co jestem wdzięczna wszechświatowi, jednak umieściłam tam to, czego pragnę i opisywałam to, tak jakbym już to miała. Tak, jakbym teraz żyła tym wymarzonym dla mnie życiem. Miało to na mnie piorunujący wpływ. To wręcz dodało mi skrzydeł, po prostu poczułam się szczęśliwa.
<3 Od dawna już piszę bloga, ku mojemu zdziwieniu wiele razy nawiązywałam tam pośrednio po PP nie mając o tym pojęcia. Wczoraj przeczytałam post na forum, że fajną techniką jest założenie prywatnego bloga i opisywanie swojego życia w czasie teraźniejszym. Super! Przecież kocham pisać. Od razu się do tego zabrałam. I daje mi to mnóstwo frajdy, fajna zabawa!
<3 Nagrałam swoje własne afirmacje i odsłuchuję ich przed snem.
<3 Staram się również opanować dwupunkt, cały czas próbuję, nie poddaję się! (y)

Wiem, dopiero się uczę. Jednak wiem, że jestem na dobrej ścieżce. W tym momencie jest lepiej niż kiedykolwiek. Zdaję sobie sprawę, że czasem coś może się posypać, ale tylko po to, by później było jeszcze lepiej!
To tyle ode mnie na dziś.

Miłego weekendu!
Buziaki dla wszystkich! <33
Niech pozytywne wibracje będą z Wami!!!
quixivae

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Chciałabym się z Wami przywitać!

Postprzez SnowWhite » 23 lut 2019, o 12:36

Cześć :) Dobrze się Ciebie czyta - widać, że jesteś pozytywnie nakręcona :pingwin Powodzenia!
SnowWhite

Podziękował : 141 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez Slonce » 23 lut 2019, o 15:43

Hej :kwiatek Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i, że wiedza tu zawarta pomoże Ci w dalszym rozwoju :sun
Slonce

Podziękował : 157 razy
Otrzymał podziękowań: 229 razy

Postprzez Born1975 » 23 lut 2019, o 18:30

Witamy :D
No tengo miedo de nada :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 848 razy
Otrzymał podziękowań: 603 razy

Powrót do Powitania