Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Scarlett » 21 lut 2019, o 08:45

Sorry za offtop, ale muszę na to zwrócić uwagę:

Ignited napisał(a):Prawdę mówiąc nie praktykuję świadomie PP, pracuję na celach. Planuję każdy jeden dzień i to egzekwuję. (W ten sposób programujemy swoją podświadomość, taka moja teoria.)
Co nie znaczy, że nie wierzę w PP. Po prostu nie bawię się z technikami i kształtuję swoje przekonania czy tam mindset i robię k#### swoje. Tak odwalam po prostu robotę, kiedyś myślałem, że mi z nieba spadnie bo PP. Teraz nie czekam na gwiazdkę z nieba tylko sobie ją biorę.

Świadome praktykowanie PP to nie zabawa technikami. Tyle lat staram się to uświadomić... Techniki to nie PP. Wręcz Cię zaskoczę, bo to co napisałeś, to nic innego jak świadome jego praktykowanie.
W tym chodzi o to by żyć tymi zasadami, ale też nie w taki sposób aby zastanawiać się co chwilę czy spełniasz te zasady. Tak właśnie robią osoby nieświadomie praktykujące. I Ty tak robisz.

Ignited napisał(a):Też kiedyś sobie zrobiłem listę na idealną partnerkę, dawno do niej nie zaglądałem ale myślę, że mam co chciałem poza jednym szczegółem. :D W to totalnie nie wierzyłem bo realnie patrząc nie było takiej opcji ale jest na tym forum ktoś kto mi mówił. "Zobaczysz, że coś z tego będzie" - mniej więcej to było z rok temu jak nie więcej. No i teraz okazuje się, że coś z tego będzie. Na to nie mam żadnego wpływu poza moim urokiem osobistym. heh :D

To ja byłam ta osobą? bo jak to przeczytałam to mam jedną osobę na myśli i aż się uśmiechnęłam do siebie, bo pamiętam co kiedyś mi pisałeś :lol: I czy to jest TA osoba? :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 492 razy
Otrzymał podziękowań: 1930 razy

Postprzez Ignited » 21 lut 2019, o 09:05

Scarlett napisał(a):Świadome praktykowanie PP to nie zabawa technikami. Tyle lat staram się to uświadomić... Techniki to nie PP. Wręcz Cię zaskoczę, bo to co napisałeś, to nic innego jak świadome jego praktykowanie.
W tym chodzi o to by żyć tymi zasadami, ale też nie w taki sposób aby zastanawiać się co chwilę czy spełniasz te zasady. Tak właśnie robią osoby nieświadomie praktykujące. I Ty tak robisz.

Nieprecyzyjnie się wyraziłem. Nie twierdzę, że PP to techniki. Rozumiem, że zbiór praw i zasad. Chodziło mi o to, że nie bawię się z nimi i nie rozkminiam tylko obrałem kierunek i nad nim działam. No i dbam o to żeby mieć dobre nastawienie, wierzyć w siebie itd.

Tak na marginesie co mnie zaskoczyło, to to, że Brian Tracy propaguje w swoich dziełach PP.

Scarlett napisał(a):To ja byłam ta osobą? bo jak to przeczytałam to mam jedną osobę na myśli i aż się uśmiechnęłam do siebie, bo pamiętam co kiedyś mi pisałeś :lol: I czy to jest TA osoba? :D

Tak, dokładnie to byłaś Ty i chodzi o tą samą osobę. :) Dla mnie jest to wręcz niewiarygodne. :hopsa
Ignited

Podziękował : 52 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy

Postprzez Scarlett » 21 lut 2019, o 09:07

Wiedziałam! :D Super! :D Aż mi się japa cieszy w pracy :lol: Roztopiłeś lody :lol:
PS dodam też, że miała dobry sposób na ciebie :devil popieram :D
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Ignited
Scarlett

Postprzez Ignited » 21 lut 2019, o 09:21

Scarlett napisał(a):Wiedziałam! :D Super! :D Aż mi się japa cieszy w pracy :lol: Roztopiłeś lody :lol:
PS dodam też, że miała dobry sposób na ciebie :devil popieram :D

Hmmmm?? Jaki sposób. Czy jest coś czego nie wiem? xD
Chyba się domyślam ale nie jestem pewien.
Ignited

Podziękował : 52 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy

Postprzez Scarlett » 21 lut 2019, o 09:38

Możesz się jedynie domyslać, bo ja ci nie powiem :D
Ale dobra, koniec offtopu :D
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Quantum » 26 lut 2019, o 22:10

Hej. Mam kilka historii jeśli chodzi o przyciąganie rzeczy, ale chciałam najpierw opisać te, które wydają mi się co najmniej dziwne i chciałabym poznać wasze zdanie.

Przez jakiś czas wyobrażałam sobie pewną sytuację, dokładniej jak siedzę z moim chłopakiem i jego znajomymi w pubie i on coś do mnie mówi (może nie będę mówić co, bo to strasznie próżne). Nie robiłam tego regularnie tylko wtedy kiedy miałam dobry nastrój i miałam na to ochotę. Jakiś miesiąc później w jego urodziny, siedzieliśmy sobie ze znajomymi w pubie (innym niż ten, który sobie wyobrażałam, ale też na zewnątrz) i w pewnym momencie mój chłopak dotyka mnie (tak jak sobie wyobrażałam) i mówie dokładnie, słowo w słowo to co sobie wymyśliłam.
Poczułam się super, że to co sobie wyobrażałam stało się w rzeczywistości, ale jednocześnie trochę dziwnie, bo niby jak to zadziałało? W sensie co właściwie się stało z punktu widzenia PP?

Druga sytuacja, też z moim, polegała na tym, że wyobrażałam sobie nas razem w łóżku, wszystko po kolei, co gdzie i jak i to też się wydarzyło w rzeczywistości, jak już zaczęliśmy to wiedziałam, że to dokładnie ta sytuacja i co będzie dalej :sun .

Czasami jak miałam na coś ochotę i myśłam, żeby zadzwonić i mu o tym powiedzieć np. jechać nad jezioro to on dzwonił pierwszy i mówił "zabierz strój bo pojedziemy nad jezioro". Albo opowiadał mi o czymś, a po kilku dniach nie do końca pamiętałam o co chodziło i nie mogłam sobie przypomnieć i jakoś głupio było mi mu powiedzieć żeby mi przypomniał i jak myslałam o tym przy nim to sam zaczynał o tym mówić.

Odkryłam te moje "właściwości" jak jeszcze chodziłam do szkoły, miałam jakieś 14 lat i podobał mi się chłopak z równoległej klasy. Zaczęłam sobie wyobrażać, że gdzieś na przerwie on na mnie wpada i zaczynamy ze sobą rozmawiać i oczywiście byłą taka sytuacja, że przechodziłam sobie korytarzem i ktoś go popchnął centralnie na mnie i wlasciwie już wtedy zaczęłam się zastanawiać o co w tym wszystkim chodzi... :shock:

Jeszcze jedna sytuacja jak oglądałam ubrania w internecie i tak bardzo chciałam je mieć, że już sobie wyobrażałam co z czym będę nosić i w ogóle jakie są śliczne i jak super będę w nich wyglądać, ale nie miałam wtedy kompletnie pieniędzy na jakieś ekstra rzeczy więc wróciłam do rzeczywistości. Wieczorem (chyba nawet tego samego dnia, albo dzień później) zadzwonił mój tata i powiedział, że sprzedali samochód więc odpalił mi 1000 na co tam sobie chcę.
Quantum

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Scarlett » 26 lut 2019, o 22:20

Ja się śmieję, że to "oszukać przeznaczenie", ale to nic innego jak otwarty umysł i wiedza o czymś, co będzie. Po prostu wiesz coś wcześniej. Prekognicja. Ponieważ trudno jest odróżnić własne myśli od tego "głosu", często ludziom wydaje się, że oni o tym pomyśleli. Jak ktoś bardzo mocno to wypracuje to możne nawet robić coś, co ludzie nazywają "jasnowidzeniem" - wiedzą więcej i wiedzą, pozornie, wcześniej (piszę pozornie, bo czas jest jeden i jest zapętlony). Inni natomiast powiedzą, że byli przez jakiś czas w tym innym wymiarze i już tego doświadczyli. Zdarza mi się to od lat, ale wciąż nie nauczyłam się odróżniać swoich myśli od przebłysków prekognicji. Po prostu dopiero po tym "fizycznym" fakcie, uświadamiam sobie, że ja wiedziałam, że tak będzie.

A to z pieniędzmi i z Twoim tatą albo wpadnięciem na chłopaka który Ci się podoba to już klasyczne PP, czyli przyciągasz sposób na realizację marzeń. To też są rzeczy, które należy odróżnić. Prekognicja - przyszła ci myśl, że cos się stanie i tak się później stanie. PP - przyciągasz coś, co chciałaś lub sposób na osiągnięcie tego co chciałaś (czyli w rezultacie to masz).
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Quantum » 26 lut 2019, o 22:29

Ok. Jeszcze jedna sytuacja, ale ta już kompletnie mnie rozwaliła. Rok 2004, brak powszechnego dostępu do internetu, shazamów i tego rodzaju aplikacji, może pamiętacie...
Robiliśmy sobie z rodzicami trip po Europie. Zaczęliśmy od Barcelony. W radio co jakiś czas leciała piosenka, która strasznie mi się spodobała, ale nigdy nie mówili ani tytułu ani wykonawcy. I tak co jakiś czas ją słyszałam i tak bardzo utkwiła mi w głowie i tak bardzo chciałam znać tytuł i kto ją śpiewa. Pojechaliśmy potem do Francji, gdzie też chyba z raz ją słyszałam, ale przestałam mieć nadzieję, że kiedykolwiek się dowiem kto ją śpiewa. Na koniec odwiedziliśmy znajomych w Niemczech. Poszliśmy do centrum handlowego i tam mojego tate zaczepiła jakaś kobieta i spytała czy może przeprowdzić z nim ankietę. Mój tata się zgodził i na koniec w prezencie mógł sobie wybrać jedną z dwóch wakacyjnych składanek. Jako, że nie słucha takiej muzyki to wziął pierwszą z brzegu. Była na niej ta piosenka.
Quantum

Postprzez Quantum » 26 lut 2019, o 22:45

Po prostu dopiero po tym "fizycznym" fakcie, uświadamiam sobie, że ja wiedziałam, że tak będzie.

Mam tak samo i za każdym razem przeżywam lekki szok.

Wydaje mi się, że to coś jeszcze innego niż prekognicja i PP, ale nie mam pojęcia co. Chodzi mi o te sytuacje, które sobie wymyślam, a potem one się dzieją praktycznie kropka w kropkę tak jak w mojej wyobraźni, może z minimalnymi różnicami i to mnie bardzo zastanawia.
Quantum

Postprzez Scarlett » 26 lut 2019, o 22:57

To co sobie wymyślasz to już PP :P Ono jest bardzo szerokie jeśli chodzi o pojęcia.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień