PIĘKNA Z NATURY, czyli o naturalnej pielęgnacji ciała

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Re: PIĘKNA Z NATURY, czyli o naturalnej pielęgnacji ciała

Postprzez faith » 8 lut 2019, o 15:21

Scarlett napisał(a):Tak, można za dużo. Olejek jest bardzo silny. Najlepiej do nowootwartego szamponu bo tam lepiej wymierzyć dawkę.

A ile dałaś kropelek jak robiłaś tak na próbę na sprawdzenie czy Ci się sprawdzi?
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Podziękował : 83 razy
Otrzymał podziękowań: 123 razy

Postprzez Scarlett » 8 lut 2019, o 15:26

Ok. 3 kropelki na 5 wyciśnięć pompki (bo miałam szampon z pompką).
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 492 razy
Otrzymał podziękowań: 1930 razy

Postprzez Nimfka » 10 lut 2019, o 14:21

Czy ktoś poleci coś na wypadanie włosów i szybki porost? Nie wiem czy to pora roku, rozjaśnianie, emocje czy wszystko do kupy, ale mam wrażenie, że została mi 1/2 :mur: . Tylko nie kozieradka. W ogóle coś, co najlepiej zrobię i wsadzę do lodówki.
Ty osobiście zaprosiłeś na scenę swego życia każdy fragment tego doświadczenia. A uczyniłeś to poprzez własny proces myślenia.
Proś, a będzie ci dane - Esther i Jerry Hicks
Nimfka

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 138 razy

Postprzez mrO » 10 lut 2019, o 14:25

Nimfka napisał(a):Czy ktoś poleci coś na wypadanie włosów i szybki porost?

Scarlett używa olejku miętowego i miesza go jakoś z szamponem. Poczytaj o tym kilka postów niżej :D
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Podziękował : 127 razy
Otrzymał podziękowań: 399 razy

Postprzez Nimfka » 10 lut 2019, o 14:46

Dzięki! Coś po lupce nie załapałam. Mam nadzieję tylko, że połączenie z moim Pantene, który muszę zużyć, nie zrobi mi dramatu :geek:
Ty osobiście zaprosiłeś na scenę swego życia każdy fragment tego doświadczenia. A uczyniłeś to poprzez własny proces myślenia.
Proś, a będzie ci dane - Esther i Jerry Hicks
Nimfka

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 138 razy

Postprzez Strzyga » 10 lut 2019, o 15:49

U mnie właśnie kozieradka zrobiła takie cuda że ahhh :D. Fakt zapach nie do przejścia i miałam wcześniej dwa podejścia ale się poddałam przez to bo nie byłam w stanie wytrzymać. Przy trzecim podejściu znalazłam porady, żeby zaparzyć w szklance i dodać kilka goździków, żeby zniwelować zapach (pachnie potem goździkami ale to już całkiem przyjemny zapach). Taki napar można trzymać kilka dni w lodówce. Na noc nakładam strzykawką i wmasowuję w skórę, a rano mam takie piękne i gęste fale na głowie :mrgreen: . Ale efekt niesamowity- mocno ograniczyło wypadanie i wyrosło tyle nowych włosów, że nie mogłam się nadziwić, czyste szaleństwo :hopsa .
Jedyny duży minus - można stosować przez miesiąc a potem zrobić przerwę na około 2, żeby nie przyzwyczaić skóry.
Co do olejków to oprócz miętowego (cudowny jest, idealny zamiennik na przerw w kozieradce :D ) jeszcze czytałam, że lawendowy zatrzymuje wypadanie, ale nie próbowałam.
Strzyga

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Świetlista » 12 lut 2019, o 19:26

Możecie coś polecić na pękające łatwo paznokcie?Są cienkie i podatne na uszkodzenia próbowałam już brać tabletki z biotyna inne podobne specyfiki tylko włosy mi zaczęły rosnąć szybciej (a i tak szybkie są ) a paznokcie jak były cienkie i miękkie tak są dalej ... :/
Świetlista

Podziękował : 391 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Postprzez California » 12 lut 2019, o 23:18

Świetlista napisał(a):Możecie coś polecić na pękające łatwo paznokcie?Są cienkie i podatne na uszkodzenia próbowałam już brać tabletki z biotyna inne podobne specyfiki tylko włosy mi zaczęły rosnąć szybciej (a i tak szybkie są ) a paznokcie jak były cienkie i miękkie tak są dalej ... :/

Mi na ten problem pomógł manicure japoński, ale jeśli chcesz coś "doustnego" to od siebie polecam skrzyp + pokrzywę. Dobrze na moje paznokcie działał wspomniany wcześniej w tym wątku kolagen z Noble Health, który polecała Scarlett.

Opiszę pierwszy super efekt, który zauważyłam po olejku miętowym - może spektakularnego wystrzału baby hair jeszcze nie mam, ale zauważyłam, że jak zawsze odpływ miałam pełen włosów, tak teraz nie ma ani jednego włoska :sun nawet przy czesaniu już mniej mam włosów na szczotce :)
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." Earl Nightingale

Za ten post autor California otrzymał podziękowanie od
Świetlista
California

Podziękował : 39 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Postprzez PrettyOne » 13 lut 2019, o 11:12

California napisał(a):
Świetlista napisał(a):Możecie coś polecić na pękające łatwo paznokcie?Są cienkie i podatne na uszkodzenia próbowałam już brać tabletki z biotyna inne podobne specyfiki tylko włosy mi zaczęły rosnąć szybciej (a i tak szybkie są ) a paznokcie jak były cienkie i miękkie tak są dalej ... :/

Mi na ten problem pomógł manicure japoński

Ja również po przeczytaniu Twojego pytania, pierwsze o czym pomyślałam to manicure japoński. Już bardzo dawno nie byłam zadowolona z efektów żadnego zabiegu jak ten. Manicure można wykonywać oczywiście w salonach, ale moim zdaniem lepiej opłaca się zainwestować we własny zestaw. Wykonanie nie jest trudne, ja nauczyłam się z tutoriali w internecie. Ten oryginalny marki P-Shine kosztuje, w zależności od sklepu, w granicach 100-130 zł. Wydaje się sporo, ale jest naprawdę wydajny, ja swój mam już dobrych kilka miesięcy a zużyłam śladową ilość. Co mogę napisać więcej, w końcu przestałam borykać się z łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami, co było moją zmorą, stały się one zdecydowanie mocniejsze i w końcu mogę sobie pozwolić na chodzenie z dłuższymi pazurkami 8-)

Za ten post autor PrettyOne otrzymał podziękowanie od
Świetlista
PrettyOne

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 31 razy

Postprzez Likana » 15 lut 2019, o 12:43

Mam i ja ten miętowy szampon ;) ten zapach wspaniałyyyy. Na razie umylam głowę tylko kilka razy, ale mam wrażenie że włosy pozostają trochę dłużej świeże i mniej mi wypadaja. Oby tak dalej. Teraz jeszcze czekam na wysyp nowych włosów.

Kozieradke próbowałam, ale ten zapach byl fuj. Muszę znowu zakupić i spróbować z goździkami.

Na pazury picie skrzypu i pokrzywy. Możesz też moczyć w tym łapki albo wcierac w pazury albo łyżka żelatyny do miseczki z woda, rozpuścić i w tym pazury moczyć.
Dzień wczorajszy dzisiaj jest tylko wspomnieniem, a jutrzejszy dzisiaj jest tylko marzeniem. Niech dzień dzisiejszy obejmie przeszłość cichym wspomnieniem, a przyszłość - miłością i oczekiwaniem.
Joseph Murphy 'Zdobądź bogactwo i odnieś sukces'

Za ten post autor Likana otrzymał podziękowanie od
Świetlista
Likana

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zdrowie, wygląd, świadomość ciała