PIĘKNA Z NATURY, czyli o naturalnej pielęgnacji ciała

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Re: PIĘKNA Z NATURY, czyli o naturalnej pielęgnacji ciała

Postprzez cabochard » 1 lut 2019, o 17:49

Ja nakładam palcami, jakoś nie pomyślałam o szczoteczce. Myślę, że możesz spokojnie stosować i jedno i drugie :)
TR + 2P
cabochard

Podziękował : 59 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Postprzez California » 1 lut 2019, o 18:17

Slonce napisał(a):Faktycznie ta pomadka jest taka dobra? ;) Jak ją nakładacie na rzęsy, za pomocą szczoteczki od tuszu? Bo ostatnio znalazłam serum do rzęs z dobrym składem i zastanawiam się, co lepsze :D

U mnie było widać fajne efekty, ale jeśli chcesz poznać szerszą opinię to wiele blogerek (tych sławniejszych i mniej sławnych) wrzucało efekty testów tego sposobu :) Nakładam dokładnie tak jak napisałaś czyli za pomocą dokładnie wyczyszczonej szczoteczki od tuszu do rzęs (polecam tę szczoteczkę sylikonową czy tam plastikową zamiast tej z włosia) .

Mam już swój olejek miętowy i od jutra będzie testowanie :banan
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." Earl Nightingale
California

Podziękował : 39 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Postprzez Slonce » 1 lut 2019, o 21:06

Oooo, to jak będę w drogerii to sobie kupię :) Olejek do włosów też już testuję :sun
Slonce

Podziękował : 175 razy
Otrzymał podziękowań: 242 razy

Postprzez Likana » 2 lut 2019, o 16:41

Olejek miętowy zakupiony i już w drodze do mnie. Pomadke muszę mamie foto przesłać, żeby mi kupiła i wysłała albo jeszcze poszukam na ebayu.

A tak swoją drogą muszę cały wątek przeczytać i pospisywać sobie wszystkie przepisy i przetestowac :thinking
Dzień wczorajszy dzisiaj jest tylko wspomnieniem, a jutrzejszy dzisiaj jest tylko marzeniem. Niech dzień dzisiejszy obejmie przeszłość cichym wspomnieniem, a przyszłość - miłością i oczekiwaniem.
Joseph Murphy 'Zdobądź bogactwo i odnieś sukces'
Likana

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez niweleta » 2 lut 2019, o 17:33

Też kupiłam sobie ten olejek :-D teraz gdzie będzie z włosów czuć mięte tam my <3
niweleta

Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 56 razy

Postprzez Scarlett » 2 lut 2019, o 17:45

Ten olejek faktycznie może też przedłużać świeżość włosów...
Tydzień temu byłam chora, leżałam w łóżku i nie myłam włosów z 3 dni. Po 3 dniach włosy nie wyglądały tak jak wyglądałyby normalnie po 3 dniach nie mycia - owszem, nie były pierwszej świeżości i takie jakby dopiero co wyschłym, ale po uczesaniu w kitkę nadawały się do wyjścia do ludzi :P

A należy też oczywiście pamiętać, że zimą, kiedy nosimy czapki i kaptury, to włosy też szybciej się przetłuszczają, bo ciągle są "dotykane". Ale oczywiście bez czapki nie powinno się funkcjonować, bo chroni włosy przed zimnem :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 492 razy
Otrzymał podziękowań: 1933 razy

Postprzez feniks » 3 lut 2019, o 19:14

Pisałyście o niemieckiej wersji tabletek MERZ Spezial i potwierdzam, że tabletki są super i działają. Brałam je przez miesiąc i przestały mi wpadać włosy (gdzie wcześniej wypadły mi garściami). Po miesiącu brania tabletek włosy przestały mi wypada aż do dziś :) minęło już z 4 miesiące i mam dużo małych włosków. Więc jak ktoś ma problem z włosami to polecam te niemieckie tabletki.
feniks

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Postprzez faith » 8 lut 2019, o 14:05

Dołączyłam również do zabawy z olejkiem miętowym. I moje pytanie, które nasuwa mi się brzmi - czy to możliwe, ze dodałam tego olejku miętowego do szamponu za dużo? :thinking

Chodzi o to, ze mam kilka pootwieranych szamponów, nie potrafię określić jakie jest dokładne zużycie dlatego postanowiłam na początku trochę bardziej się z tym „pobawić” i mieszać odrobine szamponu z olejkiem na bieżąco przed każdym myciem włosów.

iiiiiii niestety, nie wiem czy nie dodaje czasami za dużo tego olejku (?), bo nie potrafię podzielić Waszych zachwytów. Umylam tą „metodą” włosy chyba dwa razy na razie, ale absokutnie nie widzę żadnego przedłużenia świeżości włosów. A wręcz na odwrót - mam wrażenie, ze włosy mi się szybciej przetłuszczają i to co mogłabym związać włosy gumką i pośmigać jeszcze to mam wrażenie, ze absolutnie już moje włosy się do tego nie „kwalifikują” :?

Czy któraś ma podobne spostrzeżenia?
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Podziękował : 83 razy
Otrzymał podziękowań: 123 razy

Postprzez Scarlett » 8 lut 2019, o 14:11

Tak, można za dużo. Olejek jest bardzo silny. Najlepiej do nowootwartego szamponu bo tam lepiej wymierzyć dawkę.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 492 razy
Otrzymał podziękowań: 1933 razy

Postprzez jaskier » 8 lut 2019, o 14:20

Jak dasz za dużo, to od razu będziesz wiedziała - będzie Ci zimno w głowę! A co do odświeżenia, to może nie działa na wszystkich albo nie od razu - ja tego używam od baaardzo dawna i szczerze mówiąc przedłużoną świeżość zauważyłam dopiero ostatnio, po postach na forum. Ale może to mieć związek z cyklem, czapką, centralnym ogrzewaniem....
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek
jaskier

Podziękował : 32 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zdrowie, wygląd, świadomość ciała