Duchowy przewodnik

Bashar, Osho, Mooji, Papaji i inni

Duchowy przewodnik

Postprzez Koliberek » 24 lis 2018, o 17:17

Zadziwia, mnie że, nie ma o tym jeszcze tematu. W historii była co prawda wzmianka o Aniole Stróżu, ale tak już bez identyfikowania tego z konkretną religią, spotkaliście się kiedyś z Waszym duchowym przewodnikiem? W jakiejkolwiek formie? Dużo z Was piszę o laboratorium, Waszym pokoju, próbowaliście kiedyś wyrazić głęboką intencje i zaprosić do niego swojego przewodnika? Wierzycie w takie rzeczy? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? :angel:
Koliberek

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Duchowy przewodnik

Postprzez mrO » 24 lis 2018, o 17:25

Według mnie nie ma czegoś takiego jak "duchowy przewodnik", dlaczego ? Bo mój mózg jest zbyt sprany nauczaniem Setha oraz tym o czym piszę tzw "Superman". Dlaczego uważam że nie ma i dlaczego tak bardzo odwzorowuje się na tym czego nauczają/piszą? Bo taki mam punkt widzenia i dla mnie działa :)
Moim zdaniem nie potrzebujemy czegoś takiego jak "duchowy przewodnik", bo po prostu czegoś takiego nie ma. Jedynym duchowym przewodnikiem jakim będziemy mieć jesteśmy my sami. Ta cząstka, która uwolniła się od większej wszechświadomości i sama zdecydowała kim chcę być i jak chce żyć. To od nas zależy czy zorientuje się o co tak na prawdę tutaj chodzi. Zresztą, nawet jeśli coś takiego jest to tak na prawdę jest tobą, bo ty byłeś wszystkim, jesteś wszystkim i będziesz wszystkim.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Podziękował : 127 razy
Otrzymał podziękowań: 394 razy

Postprzez cynamonova » 24 lis 2018, o 21:10

Spotkasz go na Platformach Transformacji. Nie będę się rozpisywać, bo mam skrajnie różny pogląd od mrO oraz dlatego, że według mnie nie da się tego doświadczenia oddać żadnymi słowami.
Żyć to znaczy okazywać wdzięczność za słoneczny blask i miłość, za ciepło i czułość, których jest tak wiele w ludziach i rzeczach.
cynamonova

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Postprzez wolves » 1 gru 2018, o 12:46

Moim zdaniem jest coś takiego jak "ochrona", sama uważam, że jestem chroniona w życiu :) Czy jest to Przewodnik czy nie, tego nie wiem i w sumie nie muszę precyzować dla samej siebie.
wolves

Podziękował : 97 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Postprzez fiolek25 » 12 maja 2019, o 09:08

cynamonowa, uważam, że inne poglądy nie są niczym złym. czy mogłabyś napisać coś o tym od siebie i o swoim doświadczeniu, które Cię spotkało/spotyka?
fiolek25

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez magicmind » 19 maja 2019, o 13:30

Wydaje mi się ze warto nad tym tematem pomyśleć z innej perspektywy.
Zamiast skupiać się na tym przewodniku czymkolwiek jest skupić się na tym ,że może to jest odpowiedź na intencje bycia prowadzonym oraz zastanowić się jak można bardziej otworzyć się na to bycie prowadzonym.
To samo do tyczy każdej intencji. Rodzi się pragnienie które wyrażamy i wyrażenie go jest łatwe, natomiast istotniejsze jest otworzenie nie na manifestacje tego pragnienia. Kto daje i jak daje to jest mniej istotne, istotne jest to czy ja to przyjmuję, otwieram się na to.

Tak samo jest z prowadzeniem i wskazówkami, jeżeli jesteśmy otwarci na nie to się pojawią nie ważne jak i skąd.
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 412 razy

Powrót do Duchowi nauczyciele