Dlaczego rodzą się kalecy/chorzy ludzie?

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Re: Dlaczego rodzą się kalecy/chorzy ludzie?

Postprzez vint » 28 paź 2018, o 22:30

Tak, super, poproszę o nowy wątek. Już zacieram rączki! ;>
A co do tematu (a przynajmniej jego części). Osoba mi bliska ma pewne takie zdolności, które można określić mianem nietypowych (wyczuwanie chorób, sny prekognizyjne, doświadczenia bycia poza ciałem, itp.). Kiedyś rozmawiałam z nią o reinkarnacji. Powiedziała mi, że według jej intuicji/przeczuć reinkarnacja nie istnieje, a to co nam się wydaje, że jest wspomnieniami z naszych poprzednich wcieleń, to myśli i doświadczenia ludzi z przeszłości (które przeceiż są energią!), które w jakiś tam sposób odbieramy. Oczywiście takie podejście do sprawy nieco komplikuje próbę wyjaśniania decyzji dusz podjętych w zaświatach.
vint

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Born1975 » 28 paź 2018, o 22:37

vint napisał(a):Tak, super, poproszę o nowy wątek. Już zacieram rączki! ;>
A co do tematu (a przynajmniej jego części). Osoba mi bliska ma pewne takie zdolności, które można określić mianem nietypowych (wyczuwanie chorób, sny prekognizyjne, doświadczenia bycia poza ciałem, itp.). Kiedyś rozmawiałam z nią o reinkarnacji. Powiedziała mi, że według jej intuicji/przeczuć reinkarnacja nie istnieje, a to co nam się wydaje, że jest wspomnieniami z naszych poprzednich wcieleń, to myśli i doświadczenia ludzi z przeszłości (które przeceiż są energią!), które w jakiś tam sposób odbieramy. Oczywiście takie podejście do sprawy nieco komplikuje próbę wyjaśniania decyzji dusz podjętych w zaświatach.

Na nowy wątek nie ma zgody naszej pani admin.

Co do reszty Twojej wypowiedzi, to niektóre dusze inkarnują inne nie. Natomiast wspomnienia z poprzednich wcieleń moim zdaniem nie do końca są prawdziwe. Nie potrafię do końca tego rozgryźć (w sensie przekaz ze Źródła nie jest jednoznaczny). Być może te opowieści to czytanie w pamięci wszechświata, gdzie zapisana jest cała wiedza. Istnieje też teoria, która głosi, że części świadomości mogą się dzielić i potem ileś tam osób w regresji hipnotycznej stwierdza, że wczesniej było Napoleonem. Ta teoria jest mozliwa, ale nie wiem czy jest prawdziwa.
Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 835 razy
Otrzymał podziękowań: 588 razy

Postprzez Scarlett » 28 paź 2018, o 22:41

Jeśli kogoś interesują sprawy globalnego ocieplenia, to myślę, że sporo takich informacji znajdziecie w internecie albo na innych forach. To jest forum prawa przyciągania i rozwoju osobistego.
Rozumiem jakieś swobodne dyskusje na różne tematy w odpowiednim dziale, ale bez przesady z takimi poważnymi tematami. Nie podoba mi się. Na naszym forum znajdziemy mnóstwo tematów, które nijak mają się nawet do podobnych tematów - zjadanie psów w Chinach, polityka, kryptowaluty. Bez przesady! Zaczyna mi się to wszystko nie podobać. To nie jest forum miłosne, ekologiczne, biznesowe.
Są fora tematyczne i ogólnotematyczne. Nasze jest tematyczne i okołotematyczne (jeśli można to tak nazwać). A np. na takim miejscu jak wizaz.pl to już znajdziemy misz-masz.

Tutaj macie wątek o ekologii i jak chcecie to możecie sobie wrzucić to do tego wątku:
viewtopic.php?f=6&t=330

A nie zakładanie miliona nowych wątków o tematyce nijak zbliżonej do naszego forum. Sporo jest tego typu wątków na naszym forum i zaczyna mi się to po prostu nie podobać. I nie tylko mi, bo już od chyba roku dostaję wiadomości na ten temat od użytkowników.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 3
Anka12, domi, mrO
Scarlett

Podziękował : 465 razy
Otrzymał podziękowań: 1704 razy

Postprzez cabochard » 3 lis 2018, o 16:36

Wierzę w reinkarnację, bo wydaje mi się to dość sensowna i logiczna koncepcja. Myślę, że po śmierci istnieje coś w rodzaju rozliczenia, gdzie dusza jest nakłaniana w pewien sposób do "odpokutowania" win i myślę, że jest to chory system, bo de facto nie przynosi nikomu nic dobrego. Nie podoba mi się też koncepcja "odrabiania lekcji", tak jakoś źle mi się kojarzy ze szkoły :/ To, co uważam za sensowne, to zhakowanie matriksa i pokazanie karmie wielkiego środkowego palca.
każdemu według jego przekonań
cabochard

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie, wygląd, świadomość ciała