Babiniec

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Babiniec

Postprzez Likana » 13 wrz 2018, o 13:53

niweleta napisał(a):Właśnie przez to chyba, że na ten casting jak są wszyscy przychodzą głównie ci co pójdą dalej.
Ja jeszcze oglądam Ameryka Ekspress, ale przeraża mnie to że zapraszają tam do udziału gwiazdy a ja prawie ich nie znam :haha: chyba nie mają już kogo wziąć

Miałam podobnie z Tańcem z gwiazdami - nie miałam zielonego pojęcia kto gwiazda a kto tancerz :thinking więc przestałam oglądać... Człowiek tv nie ogląda to nie wie, kto to gwiazda jest teraz :lol:
Dzień wczorajszy dzisiaj jest tylko wspomnieniem, a jutrzejszy dzisiaj jest tylko marzeniem. Niech dzień dzisiejszy obejmie przeszłość cichym wspomnieniem, a przyszłość - miłością i oczekiwaniem.
Joseph Murphy 'Zdobądź bogactwo i odnieś sukces'
Likana

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 15 wrz 2018, o 11:49

Z ciekawości włączyłam sobie to Ameryka Express i jakieś filmiki na YT o Azja Express i bardzo szybko odpadłam. Nie wciągnęło ani trochę i wydaje mi się najmniej autentyczne ze wszystkich programów TVN. Tak jak przy Top Model czy Kuchennych Rewolucjach można się jeszcze trochę połudzić, że reżyser jak najmniej majstrował, tak w tych Expressach wydaje się to nieprawdopodobne. Celebryci - osoby, które raczej wysoko się noszą. Może chcieli zasmakować przygody, innego życia czy pokazać się z innej strony. Ale mimo wszystkich zapewnień o prawdziwości programu ciężko mi stwierdzić czy rzeczywiście spali w tych różnych barakach i bunkrach czy jak kamera się wyłączała, oni mieli wygodne hotelowe pokoje.
Niby tyle dni walki o przetrwanie, a żaden z nich nawet nie ma tłustych włosów :lol: Taki szczegół. W tym ograniczonym limitem plecaku zabrali też ze sobą szampon i myją kłaczydła przy padającym deszczu albo w rzece? ;> Szczerze wątpię :P

Jeśli chodzi o inne programy TVN to pół roku temu miałam wkrętkę na Kuchenne Rewolucje :lol: Wieczorem oglądałam na Playerze. Natomiast kiedy startował Mam Talent (2008? 2009?) to też oglądałam, ale po 3 edycjach właściwie ciągle pokazywali tam to samo i jechali na emocjach. Nawet Chylińska z duetem Prokop-Hołownia tego nie uratowali.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 466 razy
Otrzymał podziękowań: 1708 razy

Postprzez niweleta » 15 wrz 2018, o 13:09

A to tak :) też nie wierzę, że to taki spontan. W jednej edycji byli Majdanowie, to Małgonia miała tyle stylizacji za cały program, że na pewno wszystko zmieściło się do tego plecaczka :haha:
Ja chyba ten program lubię ze względu na ściganie, jakoś to mnie wciąga kto będzie pierwszy na mecie.
Kuchenne Rewolucje to kiedyś też namiętnie oglądałam, teraz mi się zdarza ale już mniej. Podziwiam, że jest tego aż 18 sezonów!! W ogóle trochę te wszystkie programy jadą na tym że im więcej się tam kłócą, albo drama albo ktoś z kogo można się pośmiać to taka większa oglądalność :P swego czasu Masterchef mnie też wciągnął, ale to też dlatego, że sama lubię gotować.

Tak z innej beczki. Byłam dzisiaj w bibliotece. Chciałam pożyczyć coś nowego czego jeszcze nie czytałam o prawie przyciągania. Znalazłam pozycje pt "Przyciągnij miłość" - pisało, że to zastosowanie PP w związkach. Ale jak ją zamówiłam to wiecie co?
Była ona na dziale książek dla dzieci, w fantastyce :haha:
niweleta

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez Scarlett » 16 wrz 2018, o 23:35

Halo dziewczyny!
Polecacie aplikację Rossmann? Warto ją instalować? Są jakieś rabaty, zniżki, jakieś cosie? ;>
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 466 razy
Otrzymał podziękowań: 1708 razy

Postprzez Poppy » 17 wrz 2018, o 08:23

Czasami są zniżki na kosmetyki. Kiedyś naliczyli mi rabat (chyba 40%) na rozświetlacz :)
Poppy

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez domi » 17 wrz 2018, o 08:55

Scarlett napisał(a):Halo dziewczyny!
Polecacie aplikację Rossmann? Warto ją instalować? Są jakieś rabaty, zniżki, jakieś cosie? ;>

W tej chwili bez aplikacji nie możesz brać udziału w promocjach typu -49% i 2+2.
9 października rusza promocja na kolorówkę (nie wiem, czy standardowo -49% czy 2+2).

W aplikacji za zakupy dostaje się punkty, które można wymienić na kupony. Jednak punkty na koncie pozostają tylko do końca roku :lol: a same kupony są bzdetne i niezbyt opłacalne. Niemniej jednak, sama aplikacja się opłaca dla zniżek, które wymieniłam wyżej.
domi

Podziękował : 176 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Postprzez TheMe » 23 wrz 2018, o 14:38

Dziewczyny, miała któraś z Was z domowym laserem philips lumea? Kusi mnie ogromnie ;)
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)
TheMe

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Postprzez Wenus21 » 23 wrz 2018, o 17:02

TheMe napisał(a):Dziewczyny, miała któraś z Was z domowym laserem philips lumea? Kusi mnie ogromnie ;)

Jest to laser ipl czyli nie ma mozliwosci ,zeby on Ci wlosy na stale usunął. Strata kasy i czasu lepiej zainwestować w jakis laser diodowy i robić zabiegi w gabinecie. Tymbardziej ,że ten lumea jest do iluś użyć teraz nie pamietam do ilu ale przy regularnym używaniu stosunkowo szybko należało by go wyrzucić do kosza :)
"Sekretem zmiany jest skupienie całej energii - nie do walki ze starym - a do budowania nowego."
Wenus21

Podziękował : 96 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Postprzez TheMe » 26 wrz 2018, o 10:53

Dzięki Wenus zastanawiałam się nad laserem w salonie ale trochę się krempuję.....
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)
TheMe

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Postprzez domi » 26 wrz 2018, o 11:11

TheMe napisał(a):Dzięki Wenus zastanawiałam się nad laserem w salonie ale trochę się krempuję.....

Nie masz czego, naprawdę. Zakładam, że pójdziesz do obcej osoby, którą będziesz widzieć tylko w czasie tych sesji. Teraz w gabinetach kosmetycznych masz bardzo profesjonalne podejście i uwierz mi, że będziesz traktowana normalnie, jako "kolejny klient", poza tym, bardzo dużo osób chodzi na takie zabiegi więc kosmetyczka nie jedno już widziała.
domi

Podziękował : 176 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje