Kryptowaluty - szybka droga do bogactwa.

rozwój osobisty w kontekście biznesu i pieniędzy, kreowanie obfitości

Re: Kryptowaluty - szybka droga do bogactwa.

Postprzez Born1975 » 22 cze 2018, o 17:28

Thekey to projekt z Chin. Dziś kosztuje śmiesznie mało, ale oprócz wspomnianego wyżej Experty to jeden z nielicznych projektów, które mają szansę na wzrost może i nawet 100X. Co ciekawe White Paper jest dostępny w języku polskim. Tu link do stronki projektu: https://www.thekey.vip/#/homePage

Przeczytajcie papier, to będziecie wiedzieć dlaczego ten projekt ma szanse na megawzrost. Ja oczywiście jestem już załadowany, ale dziś jest megapromocja i możecie kupić taniej niż ja kupiłem :D
No Dejes De Soñar :D
Born1975

Podziękował : 828 razy
Otrzymał podziękowań: 570 razy

Postprzez Born1975 » 15 lip 2018, o 01:42

Od przyszłego tygodnia zaczyna się promocja Experty. Informacje na temat tego tokenu pójdą do kilkudziesięciu tysięcy osób w całej Polsce, a potem przyjdzie czas na inne kraje. Jeśli kupiliście gdy pierwszy raz pisałem o tym tokenie, to jesteście 20% do przodu. A jeśli nie kupiliście to teraz jest bardzo dobry czas. Pod koniec lipca cena może pójść znacząco w górę :D
Born1975

Postprzez Born1975 » 16 lip 2018, o 16:27

Jeszcze raz o Experty. Dlaczego tak bardzo promuje ten token? Bo to jest polski projekt, a z twórcami można się spotkać osobiście. W zeszłym tygodniu było spotkanie w siedzibie firmy w Gliwicach, ale niestety nie mogłem pojechać. Na kolejne spotkanie jeśli będzie mi czasowo odpowiadać to się wybiorę. A wracając do samego tokenu, to od chwili gdy miesiąc temu pisałem o nim pierwszy raz cena wzrosła o około 80%. Tylko w ciągu ostatnich trzech dni cena wzrosła o kolejne 50%. Tak jak pisałem wcześniej w tym tygodniu rozpoczyna się promocja tokena i spodziewam się, że do końca lipca cena wzrośnie jeszcze o kilkadziesiąt % albo nawet więcej. W tej chwili Experty to najlepsza krypto w którą warto zainwestować, bo będą wchodzić grube ryby, a za tym zawsze idzie wzrost. Na chwilę obecną skupiamy się tylko na rynku polskim, więc pomyślcie co będzie gdy zacznie sie promocja na innych rynkach. Dla osób zainteresowanych podaję link do grupy Experty Polska na FB: https://www.facebook.com/groups/2263358603681583/
Born1975

Postprzez Born1975 » 17 lip 2018, o 16:21

Takie info. BTC poszedł lekko w górę, ale być może cena z powrotem spadnie. Myślę, że spadnie jeszcze dość znacząco a to dlatego, że setki miliardów dolarów a może i biliony czekają aż branża zostanie uregulowana. Takie ogromne pieniądze zostaną zainwestowane w branże przez instytucje finansowe. Ale zanim dojdzie do tych inwestycji to grubasy zrobią wszystko by jak najbardziej zbić cenę.

I jeszcze info z moich tajnych przecieków :mrgreen: Ponoć mają być dwa tygodnie gdzie wszytko pójdzie baaaardzo mocno do góry. Nie wiadomo tylko dokładnie kiedy to się stanie, a spotkałem się z informacją, że może to być jeszcze w lipcu. Osobiście jednak uważam, że lipiec to za wcześnie, za bardziej prawdopodobny termin uważam jesień, tak w okolicach października lub listopada.

Jak więc widzicie informacje są trochę sprzeczne, więc warto do końca roku obserwować trochę bardziej sytuację na rynku.

P.S. Experty zrobiło dziś potężny wzrost. W sumie od pierwszego mojego posta na temat tego tokena to już jest 100% zysku :D Teraz cena już nieco spadła, ale bardzo prawdopodobne, że dziś wieczorem będzie jeszcze jedna eksplozja.
Born1975

Postprzez Born1975 » 18 lip 2018, o 17:06

27 lipca kolejne spotkanie w siedzibie Experty. Tym razem się wybieram. Jeśli ktos jest chętny to wszystkie info jest tu: https://www.facebook.com/events/2783979 ... 4515428032
Born1975

Postprzez Born1975 » wczoraj, o 16:07

Z moich tajnych przecieków wynika, że cena BTC jeszcze w tym roku może dojść do 40000 dolarów. A jest tak, bo na BTC mają zostać uruchomione kontrakty ETF. Kontrakty ETF działają trochę inaczej niż futuresy, a mianowicie trzeba faktycznie nabyć dane aktywo, a nie mieć je tylko na papierze. Jeśli BTC pójdzie po nowe ATH to pociągnie za sobą altcoiny-generalnie możemy się spodziewać bardzo dużych wzrostów całej branży :D
Born1975

Poprzednia strona

Powrót do Biznes i pieniądze