Częstotliwości solfeżowe (Solfeggio Frequencies)

medytacje, muzyka relaksacyjna itp.

Re: Częstotliwości solfeżowe (Solfeggio Frequencies)

Postprzez soma » 23 lut 2018, o 00:24

megip1 napisał(a):świetne są :)
A możesz coś polecić z tych nagrań z overtonami lub spiewem alikwotowym.
Chętnie bym wypróbowała.

Overtony i spiew alikwotowy to jedno i to samo.
Napisze Ci na priv, bo robi sie :ot:
soma

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Postprzez megip1 » 5 mar 2018, o 21:03

Cześć :)
Mam pytanie zaczęłam po kolei słuchać częstotliwości solfeżowych. Przez tydzień jeden a potem następny przez tydzień. Jestem przy 2. Słucham także polecony przez Somę nagranie z kamertonami wspomnianymi wyżej.
Dodatkowo słucham nagranych autosugestii, czasami pytań kwantowych oraz dwupunktuj
Od 2 tygodni mam straszne pogorszenie cery i co się zaleczyło, to znów się się pogarsza, nie wiem czy mogę łączyć to z wprowadzeniem nowych częstotliwości solfeżowych??
Czy nie za dużo rzeczy na raz wprowadzam i tak mój organizm reaguje?
Czy na te pogorszenie cery mogę stosować dwupunkt?
Pytam bo akurat borykałam się kiedyś z trądzikiem i mam z tego powodu duży dyskomfort.

Jeśli w złym wątku zadaję pytanie, to proszę o przeniesienie do odpowiedniego.
megip1

Podziękował : 68 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez cabochard » 6 mar 2018, o 09:27

Może to od mrozu i nie ma za bardzo co przekombinowywać? Od kiedy są te mrozy to mi też co raz coś wyskakuje i to nie jest trądzik tylko jakby coś wirusowego.
acum sunt un om in amurg
cabochard

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Postprzez Owca666 » 18 kwi 2018, o 00:06

Witam serdecznie to jest mój pierwszy post.
Naczytałem się w necie o tych dźwiękach i postanowiłem przetestować je na sobie. Pierwszym który pościłem FA – 639 Hz – połączenie, relacje międzyludzkie. Ku mojemu zdziwieniu po 10 min słuchania tego dźwięku zaczęła mnie cholernie boleć klatka piersiowa a w dalszym etapie czuję wielką ciężkość całego ciała. Czuję się przytłoczony. Jestem osobą dość bystrą i zacząłem przypuszczać, że czuję się przytłoczony relacjami międzyludzkimi? Niby jak? Moje pragnienia i poszukiwania w tej kwestii jeszcze się nie zaczęły spełniać. Czy macie jakieś inne uzasadnienia mojego samopoczucia?

To, o czym piszesz, to częstotliwości solfeżowe, więc przenoszę Twój post do wątku o nich - Scarlett
Owca666

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 18 kwi 2018, o 00:19

Częstotliwości solfeżowe ani nie są po to by "coś zaczęło się spełniać", ani też wszelkie objawy, jakie możesz czuć w trakcie słuchania, nie muszą się pojawiać tylko wtedy jeśli mamy za sobą jakiś bagaż doświadczeń ;)
Te częstotliwości trafiają po prostu w pewien sposób do obszaru naszej podświadomości czy psychiki, która jest z nimi związana. Poza tym musisz pamiętać o tym, że nie musisz mieć doświadczeń w tej dziedzinie ani też nie musisz mieć spełnionych pragnień w związku z tym. W Twojej podświadomości tkwią zapewne różne przekonania (i te pozytywne, i te negatywne) odnośnie relacji międzyludzkich. Są to programy zasłyszane odkąd pojawiłeś się na świecie (a nawet i wcześniej). Czasem nie zdajesz sobie z nich sprawy. No i przede wszystkim musisz pamiętać, że relacje międzyludzkie to nie tylko miłość i partnerstwo. To także przyjaźń, koleżeństwo, relacje w szkole czy w pracy.

Ogólnie zaleca się słuchania częstotliwości solfeżowych w odpowiedniej kolejności. Już same liczby wskazują na to, że pniesz się wyżej. Nie jestem zwolenniczką zaczynania od tzw. "dupy strony", ale tego, by zaczynać po kolei. Często zdarza mi się przywoływać taki przykład, że dziecko od razu nie pójdzie do czwartej klasy, ale musi po drodze zaliczyć pierwszą, drugą i trzecią ;) Niestety na forum często muszę to powtarzać, bo sporo osób tęskniących za związkiem, rzuca się od razu na sprawy związkowe i międzyludzkie, zapominając, że aby dopłynąć do pewnego punktu trzeba zawsze wystartować z brzegu. Bo nawet jeśli ktoś ich wyrzuci za burtę, to droga od startu do celu wcale nie jest przez nich zaliczona i może ich sporo ominąć ;) Zwłaszcza spraw związanych z samym sobą. Ale dość już metafor.

To, że czujesz jakieś skutki po słuchaniu częstotliwości solfeżowych, nie oznacza, że musisz czymś być przytłoczony. To bardzo częste skutki słuchania tego typu nagrań czy innych prac oddziałujących na Twoje wnętrze. Poczytaj o tym więcej ;)
Poza tym powiem Ci, że to bardzo dobrze, że coś czujesz. To znaczy, że coś zaczyna się ruszać, zmieniać. I na 100% mogę powiedzieć, że to zmiany na dobre.
Słuchaj tych nagrań dalej, ale przede wszystkim zalecam przesłuchać częstotliwości w odpowiedniej kolejności. Np. tydzień jedna częstotliwość, potem następna.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Owca666
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1719 razy

Postprzez taxi12 » 9 cze 2018, o 18:48

Scarlett napisał(a):174 Hz – uwalnianie od podświadomych lęków i traum

285 Hz – przyspieszenie świadomej ewolucji

UT – 396 Hz – uwalnianie od poczucia winy i strachu

RE – 417 Hz – odwracanie biegu wydarzeń, ułatwienie przemiany

MI – 528 Hz – transformacja i cuda (naprawa DNA)

FA – 639 Hz – połączenie, relacje międzyludzkie

SOL – 741 Hz – budzenie intuicji, wewnętrznego „ja”

LA – 852 Hz – powrót do duchowości

936 Hz lub 963 Hz – aktywator szyszynki (jasnowidzenie), transcendencja

1122 Hz – wyciszanie
z tym jasnowidzeniem to chyba niperawda bo to ma się od urodzenia ale z tą duchowościa to i wewnętrzym ja to coś niesamowitego
kocham życie
taxi12

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Scarlett » 9 cze 2018, o 19:06

Tak, każdy z nas ma to od urodzenia, ale u 90% ludzi to się zaciera i nie potrafią korzystać ze swoich zdolności ;) Ten rodzaj dźwięków jest jednym z pomocnych narzędzi aby przywrócić w sobie tę zdolność.

PS Jak robisz cytaty to staraj się nie cytować również odnośników do filmików :)
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
taxi12
Scarlett

Postprzez taxi12 » 9 cze 2018, o 19:17

Scarlett napisał(a):
PS Jak robisz cytaty to staraj się nie cytować również odnośników do filmików :)
pszepraszam jestem nowy na forum i nie ogarniam jeszce za bardzo tych wszystkich opcji
kocham życie
taxi12

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Scarlett » 9 cze 2018, o 19:23

Wiem, to tak na przyszłość :) Bo te filmiki się ładują i strona lata :)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Mal » 14 cze 2018, o 09:46

Ja ostatnio zaczęłam słuchać tych częstotliwości - oczywiście w nieodpowiedniej kolejności :D - ale już nadrobiłam wiadomości i słucham tak jak być powinno :)

Na mnie działają tak nieziemsko, że po 5 minutach od słuchania zasypiam jak dziecko.
Mal

Podziękował : 204 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Poprzednia strona

Powrót do Medytacje