Dlaczego nie przyciągamy tego czego pragniemy. O NAP2018

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Dlaczego nie przyciągamy tego czego pragniemy. O NAP2018

Postprzez Scarlett » 25 lut 2018, o 18:32

Jak ktoś chce wiedzieć co mam na myśli to zapraszam na PW.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 484 razy
Otrzymał podziękowań: 1873 razy

Postprzez Merlin » 25 lut 2018, o 21:45

Congratulations to everyone and these "bad symptoms" you have because those are associated with the cleaning of Limiting Beliefs (LBs) that are stopping you from manifesting what you want.

If the symptoms get too strong then you should add the NSL which is the "No Symptoms Line" which goes like this...

"To avoid any physical and psychological symptoms, you now add and remove safely all the beliefs associated with this goal"

Teri Mahaney, a profesionnal hypnotherapist also noticed these symptoms during the cleaning of LBs but one this is cleaned, they get better.

You can stop the NAP and you will see that the symptoms go away then restart the NAP and you will that the symptoms come back.

So now you wil have to make a decision. Do I stop the NAP and not have symptoms but keep having those LBs in my Subconscious Mind that repel away my goal or do I continue the NAP and the cleaning of LBs, endure the symptoms but know that I am cleaning myself of these LBs and getting closer to my goal.

= = = = = = = = = = = =

Gratulacje dla wszystkich i te "złe symptomy", które masz, ponieważ są one związane ze sprzątaniem Limitujących Wyznań (LB), które powstrzymują cię przed manifestowaniem tego, czego chcesz.

Jeśli objawy są zbyt silne, należy dodać NSL, który jest "linią bez objawów", która wygląda tak ...

"Aby uniknąć jakichkolwiek objawów fizycznych i psychicznych, teraz dodajesz i usuwasz bezpiecznie wszystkie wierzenia związane z tym celem"

Teri Mahaney, zawodowy hipnoterapeuta również zauważył te objawy podczas czyszczenia LB, ale jedno to jest oczyszczone, stają się lepsze.

Możesz zatrzymać NAP i zobaczysz, że symptomy znikną, a następnie zrestartuj NAP i powrócisz do symptomów.

Teraz musisz podjąć decyzję. Czy zatrzymuję NAP i nie mam symptomów, ale utrzymuję te LB w mojej Podświadomości, które odtrącają mój cel lub czy kontynuuję NAP i czyszczenie LB, znoszę objawy, ale wiem, że oczyszczam się z tych LB i otrzymuję bliżej mojego celu.
Merlin

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez Koliberek » 2 kwi 2019, o 12:52

Widzę, że to forum Melina to kolejny Skarbiec wiedzy. Czy ktoś śledził dalej aktywność tamtych wątków? @mrO? Czy Twój post na stronie głównej wątku uważasz dalej za aktualny? Uważam ten temat za bardzo ciekawy wątek na tym Forum.
Koliberek

Podziękował : 24 razy

Postprzez Scarlett » 2 kwi 2019, o 13:27

Niestety okazało się to niewypałem i nie widzę w tym żadnej skarbnicy wiedzy. Zrobił się z tego wielki bum, czego mrO teraz żałuje (ale myślę, że sam o tym napisze). Merlin tworzy swoje nagrania od 28 lat, a poza drobnymi przyciągnięciami nadal nic im się nie udało, w związku z czym nie ma spektakularnych sukcesów. Mówiąc inaczej - najpierw pisze, że jest wielkie WOW zanim to kiedykolwiek nastapiło. Autor forum zakładał, że będzie wielkie WOW i tak od 28 lat cały czas rozpracowuje swój system. Gdyby to było wielkie WOW to już by było, a mija 28 lat i nic. Więcej osiągnełam po przyswojeniu wiedzy o podświadomości i prawidłowym programowaniu umysłu, które odbywa się według 21-7-21, a nie tych dziwnych kombinacji bez efektów. Już to powinno dać jasno ludziom do zrozumienia, że coś jest nie tak. Jeśli chcesz spełnić swoje marzenie za 50 lat to można się w to bawić, ale poświęcania swojego życia na takie bzdury jest marnowaniem czasu. Radzę czasem spojrzeć na pewne rzeczy na trzeźwo.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez mrO » 2 kwi 2019, o 13:29

Koliberek napisał(a):Widzę, że to forum Melina to kolejny Skarbiec wiedzy. Czy ktoś śledził dalej aktywność tamtych wątków? @mrO? Czy Twój post na stronie głównej wątku uważasz dalej za aktualny? Uważam ten temat za bardzo ciekawy wątek na tym Forum.

No cóż.
Od kilkudziesięciu lat wmawia nam się że żyjemy w czasach kiedy latające samochody są tuż tuż. Mówi nam się że to dosłownie "chwila".
Tak samo jest z Merlinem, jego pracą i jego forum. Ludzie piszący tam od lat (w przypadku Merlina kilkudziesięciu lat) twierdzą ze już są o krok od rozwiązaniem "ZAGADKI".
Ten temat jaki i przywleczenie tego "zagadnienia" tutaj to moja największa porażka od zarejestrowania się tutaj, za co jest mi wstyd.
Materiałów nie usuwamy, ale najchętniej bym to zrobił.

Pozwoliłem sobie na zamknięcie tego tematu, bo uważam że dalsza dyskusja na temat NAPów jest bezcelowa. Zarówna ja jak i Scarlett daliśmy NAPom szanse i czas. Tak należy zrobić aby było sprawiedliwie przed wyciągnięciem jakichkolwiek wniosków. A wnioski odnośnie NAPów są takie j.w napisaliśmy.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Koliberek
mrO

Podziękował : 118 razy
Otrzymał podziękowań: 357 razy

Postprzez Koliberek » 2 kwi 2019, o 13:30

Nie zagłębiałem się w to, po prostu leciałem wszystkie wątki pod rząd i doszedłem do tego - ale już zmęczony i wolałem dopytać o aktualizację sprawy bo tak myślałem, że będziecie coś więcej wiedzieć. Jestem na etapie pracy z oczyszczaniem się z błędnych przekonań i właśnie trochę mi ten wątek namieszał w bani ale już... do zapomnienia. Dzięki za info! :)
Koliberek

Podziękował : 24 razy

Postprzez Scarlett » 2 kwi 2019, o 13:41

Dokładnie, "zagadka" została "rozwiązana" wiele lat przed narodzeniem autora tamtego forum, macie ją nawet tutaj wśród wielu wątków. Niestety wiele osób nie przyjmuje tego do wiadomości i czeka dalej na cudowną metodę zmiany ich życia. Jak zmienić życie? Jak programować umysł? A może w ogóle nie programować? To wszystko jest znane od X lat, jest znane na forum. Kto jest gotowy, ten to zobaczy. Chyba, że ktoś szuka sobie autorytetów i ma zamiar siedzieć w jakiejś grupie testerów kolejnych technik. Bo to nic innego jak kombinowanie z techniką techniki. Jak kombinowanie z modyfikowaniem techniki. I to chyba marnym skoro zajmuje to komuś az 28 lat. A właśnie na tym naszym, małym, skromnym, polskim forum już dawno rozwialiśmy ten mit. I nie jakiś tam Merlin, tylko WY wszyscy na to pracowaliście. I wydaje mi się, że w o wiele krótszym czasie osiągnęliście większość swoich celów.

PS Dodam jeszcze, że Merlin ma podstawowe braki w pojęciach takich jak np. bufor czasowy. I to że nie udało mu się w miesiąc czegoś tam osiągnąć, widział w złym programowaniu i kombinował z nową formą. A to nie o technikę chodzi.
Nawiązałam już do tej sytuacji tutaj: viewtopic.php?f=3&t=670&start=130#p30808
A post wyżej świetnie napisała również Black.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Anka12
Scarlett

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień