Technika 21 dni (albo inaczej: trzech tygodni)

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Technika 21 dni (albo inaczej: trzech tygodni)

Postprzez Alice » 14 gru 2017, o 15:45

Hej, zawitałam na forum niedawno, testuję technikę 21 dni i podchodzę do niej na luzie. Wpisałam 10 celów i to całkiem sporych bo ciekawa jestem jak wszechświat mną pokieruje, żeby się zrealizowały. Traktuję to raczej jak eksperyment, z lekkością. Byłoby cudownie gdyby się spełniło ale nie mam już ciśnienia, że musi. Zaczęłam 8 grudnia, przepisuję codziennie i zobaczymy co z tego będzie:). Pozdrawiam forumowiczów, z przyjemnością Was czytam.
P.S. oczywiście jak nastąpią cudowne materializacje to dam znać, bo wiem, że to poprawia nastrój i chęć do działania dla osób, które jeszcze czekają na swoje efekty.
Alice

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Alice » 30 gru 2017, o 15:51

Zrobiłam technikę do końca, w trakcie nic się jeszcze nie ruszyło. Tylko teraz się zastanawiam czy ja muszę zniszczyć te kartki na których pisałam, mam zapomnieć o tym czy jak? Pisałam w swoim zeszycie w którym robię notatki z różnych rozwojowych książek i eksperymentów i teraz nie wiem czy to zostawić, czy wyrwać i spalić i czy to ma jakieś w ogóle znaczenie? Czytałam cały wątek i z tego co zauważyłam to chyba bez różnicy co dalej z tymi listami zrobię ale do końca nie wiem.
Alice

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez mrO » 30 gru 2017, o 16:33

Alice napisał(a):mam zapomnieć o tym czy jak?.

Dokładnie. Musisz zapomnieć o tym czego chcesz. Najlepiej przetestuj to na rzeczach które chciałabyś mieć, ale obejdziesz się bez nich :)
Co do karteczek, czy tego gdzie to zapisałaś, moim zdaniem powinnaś je zatrzymać tylko gdzieś schować. To bardzo przyjemne uczucie kiedy znajduje się takie karteczki z "zachciankami" i czytasz o rzeczach które kiedyś chciałaś mieć a już teraz masz.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 93 razy
Otrzymał podziękowań: 291 razy

Postprzez Pozytywna » 1 sty 2018, o 14:59

No właśnie, co z tymi karteczkami? Chcę zacząć technikę 21 dni ale nie jestem pewna co z nimi zrobić by było dobrze.Born pisał, że należy spalić (ale czy palimy każdą kartkę od razu po przepisaniu) mrO proponuje zachowanie karteczek. Napiszcie jak to powinno być zrobione prawidłowo.
Pozytywna

Podziękował : 49 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postprzez Anka12 » 1 sty 2018, o 15:09

Pozytywna napisał(a):No właśnie, co z tymi karteczkami? Chcę zacząć technikę 21 dni ale nie jestem pewna co z nimi zrobić by było dobrze.Born pisał, że należy spalić (ale czy palimy każdą kartkę od razu po przepisaniu) mrO proponuje zachowanie karteczek. Napiszcie jak to powinno być zrobione prawidłowo.

Tutaj nie ma błędnej lub poprawnej odpowiedzi, każdemu działa co innego, zapytaj siebie, co Twoim zdaniem powinnaś z nimi zrobić. To jak z każdą inną techniką, każdy robi w sposób, jaki do niego przemawia najlepiej.
"W dzień i w nocy WSZYSTKO mi sprzyja!" :D
Anka12

Podziękował : 347 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Postprzez Pozytywna » 1 sty 2018, o 15:43

Dziękuje :kwiatek
Nie wiem w jakim temacie umieścić swoje pytanie, więc zadam je tu.Jeśli jest na to lepsze miejsce proszę o przeniesienie :)Wiele razy było pisane, że należy pomyśleć o czymś mając przy tym dobre emocje i zapomnieć.Kiedy wizualizujemy to możemy to robić tak często jak tylko chcemy, aby tylko sprawiało nam to przyjemność tylko co wtedy z tym puszczeniem tego i zapomnieniem. Np. często poruszany temat partnera(chyba najłatwiejsze przykłady) osoba X chce przyciągnąć dana osobę. Pojawia się myśl,że tworzą szczęśliwy związek( i puszcza ta myśl), tego samego dnia, czy nawet po kilku dniach często wizualizuje,towarzyszą jej oczywiście pozytywne emocje. Czy to nie zaprzecza jedno, drugiemu?Tu myśl, tam myśl ale "zapomnij" nie wracaj do tego.
Pozytywna

Postprzez osa » 1 sty 2018, o 16:48

No nie tak! :) Nie masz zapomnieć :D Nie da się zapomnieć jak się czegoś chce. Masz po prostu chcieć bez oporów. Tzn że sama myśl o tym jest już przyjemna dla ciebie bo czujesz że to masz. Bo przecież masz już w głowie. A jak masz w głowie to znaczy że to już jest. A jeśli już coś jest to o tym nie myślisz cały czas. Bo po co? Taki przykład. Masz samochód. Myślisz o nim cały czas? Zapewne nie. Więc podobnie to działa z pragnieniami których jeszcze nie zmaterializowałaś.
osa

Podziękował : 104 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez Pozytywna » 1 sty 2018, o 19:16

Osa czytałam o tym i ok rozumiem,Chodzi mi o to, że tak jak piszesz " Bo przecież masz już w głowie. A jak masz w głowie to znaczy że to już jest." Jednak w wizualizacjach myślimy o tym częściej i widzimy to w wyobraźni, że to mamy. Bo z tego co zrozumiałam wizualizować np. o super samochodzie możemy często.
Pozytywna

Postprzez osa » 2 sty 2018, o 01:47

tworzymy OT ;) !!!
Nie do końca w takim razie rozumiem pytanie. Bo niby piszesz że wszystko wiesz. Jeśli pytasz o takie rzeczy to znaczy że nie wiesz wszystkiego i masz opory. Koniec kropka! Nie przyciągniesz raczej rzeczy które masz n myśli. Często widzę że ludzie niby znający PP traktują go jak przedmiot w szkole. " Jak wykonam coś źle to dostanę PAŁĘ" albo " Muszę się nauczyć PP" - NIEEE. W tym wszystkim chodzi o to żeby żyć, chcieć, pragnąć, cieszyć się, czuć emocje. Jeśli czegoś chcesz i nie masz oporów wobec tego pragnienia to raczej nIe zadasz pytania : " Czy nie za często o tym myślę? Czy nie za często wizualizuję ? Ponieważ myślisz i wizualizujesz tyle ile chcesz i się nad tym nie zastanawiasz i potrafisz się skupić także na innych rzeczach. Kochana puścić to wcale nie znaczy zapomnieć. Jak ktoś nie zrozumie istoty PP to źle zrozumie określenie "zapomnieć".
osa

Podziękował : 104 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez Pozytywna » 2 sty 2018, o 09:37

Nigdy nie pisałam, że wszystko wiem :) Myślę o pracy i finansach. Czuję pozytywne emocje kiedy wizualizuję. Rozumiem, że odpuszczenie to nie zapomnienie. Może za bardzo zagmatwałam ale dziękuję Tobie za odpowiedź.
Pozytywna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP