Jak kobiety zabijają mężczyznę w mężczyźnie

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Jak kobiety zabijają mężczyznę w mężczyźnie

Postprzez Born1975 » 9 gru 2017, o 00:40

Pozytywna napisał(a):Born1975 jeśli FACET widzi, że kobieta chce go ciut zmienić to nie znaczy, że ma on się stać "pizdusiem" .Te "ciut"zmiany są potrzebne każdemu. Tylko mają być "ciut" :)

Tyle teoria, a w praktyce niestety jest inaczej. Facet to ma być facet, ale niestety dziś panuje totalne zniewieścienie płci brzydkiej. W Polsce jeszcze to nie jest może aż tak bardzo widoczne, ale w innych krajach to już jest tragedia narodowa.
Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 836 razy
Otrzymał podziękowań: 588 razy

Postprzez soma » 9 gru 2017, o 01:31

Born1975 napisał(a):. Facet to ma być facet, ale niestety dziś panuje totalne zniewieścienie płci brzydkiej

A jaki facet ma byc?
soma

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Postprzez Born1975 » 9 gru 2017, o 01:38

soma napisał(a):
Born1975 napisał(a):. Facet to ma być facet, ale niestety dziś panuje totalne zniewieścienie płci brzydkiej

A jaki facet ma byc?

Żyjemy w czasach gdzie rodzice nie mają czasu dla swoich dzieci. Częściej dziećmi zajmuję się matka niż ojciec. Ale sporo dzieci ląduje w żłobku, potem w przedszkolu a na końcu w szkole. Małymi chłopcami przez większość czasu zajmują się kobiety. Ojca chłopcy widują sporadycznie. To sprawia, że mały chłopczyk rośnie bez męskiego wzorca.

Więcej na ten temat masz w linkach, z których treścią się zgadzam:
https://michalxl600.blogspot.com/2017/1 ... sobie.html
https://michalxl600.blogspot.com/2017/1 ... zyzni.html
Knight of light coming!
Born1975

Postprzez soma » 9 gru 2017, o 02:04

Tak na szybko przelecialam te dwa artykuly i az gesiej skorki dostalam. To jest obraz matrixowego mezczyzny i jezeli komus taki model odpowiada, to dla mnie ok.
Dla mnie to jest masa przekonan jaki mezczyzna powinien byc.

Nie widze problemu w tym, ze chlopiec nie mial w dziecinstwie meskiego wzorca, bo wzorcowalby sie na mezczyznie stworzonego z tych przekonan. To raczej trzeba zintegrowac obie strony w sobie i wtedy bedzie sie harmonijnym czlowiekiem, zamiast grac role meskiego czy niemeskiego mezczyzny.
soma

Postprzez Born1975 » 9 gru 2017, o 02:11

soma napisał(a):Nie widze problemu w tym, ze chlopiec nie mial w dziecinstwie meskiego wzorca, bo wzorcowalby sie na mezczyznie stworzonego z tych przekonan. To raczej trzeba zintegrowac obie strony w sobie i wtedy bedzie sie harmonijnym czlowiekiem, zamiast grac role meskiego czy niemeskiego mezczyzny.

A ja znam takie coś z autopsji (nie, to nie dotyczy mojej osoby) i wiem, że tak to nie działa. A linki, które podałem to raczej obalają matriksowe przekonania. Zobacz co się dzieje dziś w krajach Europy Zachodniej. Polska i kraje na wschód od naszego w dużej mierze oparły się temu. Popatrz jak Azja się rozwija, ale tam zawsze dbano o równowage yin-yang. Tak się zastanawiam, czy zamiast hiszpańskiego, bardziej praktyczna nie byłaby nauka chińskiego :mrgreen:
Knight of light coming!
Born1975

Postprzez mrO » 9 gru 2017, o 10:41

Pozytywna napisał(a):Born1975 jeśli FACET widzi, że kobieta chce go ciut zmienić to nie znaczy, że ma on się stać "pizdusiem" .Te "ciut"zmiany są potrzebne każdemu. Tylko mają być "ciut" :)

Co do kobiet, same sobie to robimy. Chcemy być co raz silniejsze, niezależne, lepsze od facetów. Czasem warto odpuścić, poprosić faceta o pomoc. Nie pokazywać na każdym kroku jakie to my jesteśmy samowystarczalne ;)

To ze kobieta chce zmienić faceta, to tak na prawdę ona nie chce go zmienić. Właśnie stąd się bierze przesąd że kobieta niezdecydowaną jest i tak to już jest. Wzorując się na tym co twierdzi pua czy redpill są to tak zwane "test" dzięki którym kobieta sprawdza faceta na ile jest facetem.
Czasami nawet te "ciut zmiany" wystarczą, aby kobieta krok po kroku "odkochiwała się " w osobie z którą jest.

soma napisał(a):Jest jeszcze taki aspekt tego tematu, ze podswiadomie ciagnie nas do jakichs cech w partnerze. To moze byc niezadowolenie, zlosc czy jakies inne emocje. Te emocje daja nam poczucie bezpieczenstwa. To uzaleznienie powstaje w lonie matki. Plod inaczej odczuwa emocje i w tym emocje matki. Odczuwa je bez oporu a wiec wszystkie sa przyjemne. Podswiadomie bedzie sie szukalo partnera, ktrory ma wibracje odpowiadajacym wibracjom matki z lona.

W aktualnej lekturze i różnych opracowaniach psychologi coraz częściej panuje przekonanie, że kobiety chcą tzn bad boja. Powiedzenie "łobuz kocha najbardziej".
Patrząc na to ze strony "przedłużenia gatunku" takie rozumowanie ma swoje "za", bo w końcu podświadomym zadaniem kobiety jako samicy jest zapewnieniem dobrego życia sobie jak i swoim dzieciom, a słaby mężczyzna nie jest w stanie tego zrobić.
Słaby mężczyzna jest uległy, a kobiety testują uległość=słabość poprzez tzn "testy".

Born1975 napisał(a):Żyjemy w czasach gdzie rodzice nie mają czasu dla swoich dzieci. Częściej dziećmi zajmuję się matka niż ojciec. Ale sporo dzieci ląduje w żłobku, potem w przedszkolu a na końcu w szkole. Małymi chłopcami przez większość czasu zajmują się kobiety. Ojca chłopcy widują sporadycznie. To sprawia, że mały chłopczyk rośnie bez męskiego wzorca.

Bycie "mężczyzną" to podążanie własną drogą, nie zważając na innych, tym bardziej na męskie wzorce.
Wzorce to naśladownictwo, to takie powtarzanie tego co zrobił ktoś bo tak jest dobrze. Branie czyjś wzorców jako swoje to oszukiwanie samego siebie. Mężczyzna powinien być stworzony przez życie i przez decyzje które dokonał wcześniej, niezależnie od tego czy były dobre czy nie.
Ogólnie to zgodzę się chociaż jak zobaczyłem "Słowiańska kultura" to wzięło mnie na wymioty.

PS: nie jestem żadnym szowinistą, mgtow, redpillowce, czy bron wszechswiecie puowcem. :)
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 92 razy
Otrzymał podziękowań: 291 razy

Postprzez Pozytywna » 9 gru 2017, o 11:44

mrO (y)
Pozytywna

Podziękował : 49 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postprzez soma » 9 gru 2017, o 14:35

Born1975 napisał(a):
soma napisał(a):Nie widze problemu w tym, ze chlopiec nie mial w dziecinstwie meskiego wzorca, bo wzorcowalby sie na mezczyznie stworzonego z tych przekonan. To raczej trzeba zintegrowac obie strony w sobie i wtedy bedzie sie harmonijnym czlowiekiem, zamiast grac role meskiego czy niemeskiego mezczyzny.

A ja znam takie coś z autopsji (nie, to nie dotyczy mojej osoby) i wiem, że tak to nie działa. A linki, które podałem to raczej obalają matriksowe przekonania. Zobacz co się dzieje dziś w krajach Europy Zachodniej. Polska i kraje na wschód od naszego w dużej mierze oparły się temu. Popatrz jak Azja się rozwija, ale tam zawsze dbano o równowage yin-yang. Tak się zastanawiam, czy zamiast hiszpańskiego, bardziej praktyczna nie byłaby nauka chińskiego :mrgreen:

Wlasnie, Azja dba o rownowage yin-yang w sobie. To jest zrozumienie, ze w czlowieku, tak w kobiecie jak i mezczyznie sa obie te energie. Problem powstaje, gdy czlowiek urodzony w kobiecym ciele identyfikuje sie z bycia kobieta oraz tym co mu wmowiono jaka kobieta powinna byc. Mezczyzna na odwrot. Czyli jedna strona jest zawsze mniej czy wiecej wyparta.

Meska energia jest prosta. Mezczyzni czesciej mowia prosto z mostu to co mysla. Ale bez kobiecej energi w mezczyznie bedzie to twarde.
Kobiety lubia sobie poobwijac welne w bawelne. I tu przyda im sie meska energia balansujaca kobieca wrazliwosc z prostota.

A ze w Europie dzieje sie tak jak sie dzieje to brak samoswiadomosci, a takiego czlowieka mozna wodzic za nos jak sie chce. A chetnych do wodzenia za nos jest duzo.
soma

Postprzez cabochard » 9 gru 2017, o 15:28

Słuchałam kiedyś, również Rosjanina, wypowiadającego się w podobnym klimacie, w sumie gadał podobne głupoty, ale z jedną rzeczą się zgodziłam, że kobieta powinna sobie znaleźć faceta, który podąża w podobnym kierunku, co ona tzn ma podobne cele. Może te rzekome damskie "testy" mają na celu właśnie sprawdzenie, czy ten pan ma podobne priorytety.

Tak odnośnie artykułu to nie wiem, na jakiej podstawie kobieta ma się podporządkować i "się słuchać" faceta.
każdemu według jego przekonań
cabochard

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie