Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

Postprzez Minrae » 29 mar 2017, o 10:31

Jak tylko przeczytałam ten wątek to stwierdziłam, że jeszcze tej samej nocy przetestuję. Uznałam, że najlepiej jak pomyślę o kimś na kogo nie mam parcia. Tak po prostu o kimś z kim dawno kontaktu nie miałam a chciałabym. Pomyślałam więc o znajomym, którego nie widziałam dobrych parę miesięcy. I wiecie co ? Przychodzę do pracy rano a on tam jest ! Powiem wam, że byłam w szoku :o
Kolejnego wieczoru pomyślałam o innym moim znajomym, z którym od czasu do czasu rozmawiam. Ostatnio prawie w ogóle. Chciałam, żeby spytał się mnie jak się czuje. Wracam zmęczona z pracy, siadam przed komputerem i dostaję wiadomość od tego znajomego ‘jak się dzisiaj czujemy ?’ Normalnie micha mi się ucieszyła, bo to działa <3
Zacznę już wierzyć we wszystko :sun
Minrae

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Kala » 29 mar 2017, o 10:50

Ta metoda jest idealna dla młodych matek :D
Kala

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Scarlett » 6 kwi 2017, o 11:01

20 marca napisałam dziewczynom mocującym się z tą techniką, aby zrobiły ją sobie dla zabawy na 5 osobach, na których im nie zależy.
Ja kilka dni później (dajmy na to 25 marca?) zrobiłam tę technikę na jednej osobie, tak na próbę. Jakiś tam znajomy z czasów studiów, którego nie widziałam dobre kilka lat. Na studiach byliśmy tylko "na cześć".
Dziś się odezwał :lol:
Tak to działa jak się nie ma spiny ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 493 razy
Otrzymał podziękowań: 1949 razy

Postprzez Śnieżynka » 14 kwi 2017, o 21:40

Jakis czas temu robilam technike no i niestety, ale sie nie udało. Jednak dowiedzialam sie, ze ta osoba miala sny o mnie wiec cos w tym jest. :)
Śnieżynka

Podziękował : 1 raz

Postprzez Slonce » 15 kwi 2017, o 10:39

Wydaje mi się, że jeśli nic się nie wydarzyło to zapewne dlatego, że dana osoba nie "złapała" naszej sugestii albo jak często bywa - były jakieś oczekiwania. U mnie w jednym przypadku nie wyszło, bo ta sprawa nie była dla mnie korzystna więc myślę, że nie było sensu, żeby miała pozytywny przebieg. A w drugiej zależało mi przede wszystkim na wyjaśnieniu. Ciekawe, czy istnieją jakieś ramy czasowe, w których ma się to wydarzyć, bo przecież może być tak, że nasza sugestia spełni się w odpowiednim czasie, oczywiście zależy czego ona dotyczyła. W każdym bądź razie - podchodzę do tego na luzie :D
Myślę, że pewnie kiedyś zrobię ją jeszcze na totalnie obojetną mi osobę i zobaczę, co będzie :)
Slonce

Podziękował : 177 razy
Otrzymał podziękowań: 243 razy

Postprzez stefkamarchefka » 9 maja 2017, o 07:45

stefkamarchefka

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez stefkamarchefka » 9 maja 2017, o 07:48

Panowanie nad umysłem
Tag Powell, Judith Powell

W tej książce są opisane techniki sugestii nocnej na niektóre przypadki. w PDF można sobie ściągnąć.
stefkamarchefka

Postprzez Carrie_Bradshaw » 23 cze 2017, o 08:21

Wczoraj w nocy spróbowałam po raz pierwszy przyciągnąć konkretną osobę, która cały czas się waha czy chce do mnie wrócić.Nie do końca chyba wprowadziłam się w stan alfa, ale budziłam się kilka razy w ciągu nocy i o 2:41 i o 6:20 zrobilam technikę.Nie wiem czy to dobrze, ale nie musiałam wcale siadać, żeby nie zasnąć,mam wrażenie, że miałam wyjątkowo płytki sen, dodatkowo za oknem armagedon i okropne burze :devil Cały czas mam wrażenie, że nie zrobiłam wszystkiego poprawnie, ale od rana ta osoba z większą częstotliwością wymienia ze mną wiadomości i troche jakby była bardziej zaangazowana w rozmowe.Czekam dalej <3
Carrie_Bradshaw

Podziękował : 1 raz

Postprzez Mia » 27 cze 2017, o 07:33

A ja nawet się nie obudziłam.. :mur:
Mia

Postprzez Scarlett » 27 cze 2017, o 07:40

O której kładłaś się spać? :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 493 razy
Otrzymał podziękowań: 1949 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP