Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

Postprzez Śnieżynka » 14 mar 2017, o 22:14

Tak, robię na jedną sprawę. A co do nastawienia to własnie roznie. Raz mi to obojętne, czasami zależy mi bardzo a czasami zupełnie zapominam o pragnieniu. Będę robić dalej technikę choćby z ciekawosci :)
Śnieżynka

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 14 mar 2017, o 22:28

Ale tę technikę powinno zrobić się raz i dać temu spokój. Nieważne czy chcesz coś komuś przekazać "na żywo" czy poprzez technikę - nie bądź natarczywa. Wyobraź sobie, że ktoś codziennie "zawraca Ci tyłek" w tej samej sprawie. To jest bardzo męczące na dłuższą metę. Musisz zaufać - zrobiłaś technikę i OK, starczy. Im bardziej ci zależy tym tylko stwarzasz większy opór. Jeśli nie puścisz intencji, ona ciągle będzie przy Tobie, co nie pozwoli jej się zrealizować. Jeśli ktoś nie będzie chciał przyjąć sugestii, nie przyjmie jej. I nieważne czy ktoś będzie po kursie Silvy czy nie - wolna wola człowieka to jedno z praw wszechświata, tak jak i PP.
Zapoznaj się proszę z tym wątkiem: viewtopic.php?f=3&t=613
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 493 razy
Otrzymał podziękowań: 1947 razy

Postprzez Slonce » 15 mar 2017, o 09:27

Wczoraj miałam dylemat, czy zrobić jeszcze raz tą technikę na tą samą osobę, ale weszłam do Laboratorium i moi Doradcy doradzili, żeby dać sobie spokój, bo w tym momencie tak będzie dla mnie lepiej :) Zrobiłam, co miałam zrobić i nie czekam na efekty. Będzie tak jak ma być najlepiej dla mnie i osób, które są z tym związane.

Śnieżynka, jeśli wciąż robisz na jedną sprawę i zauważasz brak efektów, skupiasz się na nich to tworzysz opór. Rób to z ciekawości, ale już daj spokój tamtej sprawie.
Slonce

Podziękował : 177 razy
Otrzymał podziękowań: 243 razy

Postprzez Śnieżynka » 15 mar 2017, o 13:06

dałam spokój technice
Śnieżynka

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 20 mar 2017, o 10:17

Dziewczyny, a ja mam taki pomysł i propozycję dla Was ;)
Skoro robicie nocną sugestię i to po kilka nocy z rzędu, wnioskuję, że bardzo Wam na kimś (czymś od kogoś) zależy. A kiedy już widzę słowo "zależy", domyślam się, że opór w związku z tym jest dość duży. Poza tym ciągłe "ciśnienie", czyli robienie do skutku, upieranie się, oczekiwanie. Podświadomość tej drugiej osoby może się zamknąć na takie uprzykrzanie. Wolna wola to jedna kwestia, natomiast nasz opór to druga, gdyż im większy mamy opór tym bardziej może on w ogóle blokować dopływ sugestii. Wszystko odbywa się poprzez podświadomość, a opory ją blokują - to oczywiste.
Proponuję Wam więc zabawę - całkiem na luzie, bez spiny.
Wejdźcie na swój profil na FB, do zakładki "Znajomi". Wybierzcie pięciu znajomych, którzy są Wam obojętni. Od których tak naprawdę nic nie chcecie, nie zależy Wam. Wymyślcie sobie co możecie od nich chcieć. np. żeby do Was napisali co słychać, zadzwonili, żebyście się gdzieś przypadkiem spotkali (też tak można, podświadomości Was połączą), COKOLWIEK. I przez pięć nocy jedną osobę. Na przykład Zosia w poniedziałek, Marian we wtorek, Zdzisiu w środę itd. I tylko raz - jedna sugestia na jedną osobę. Następnie na nic nie czekacie. Będzie łatwiej jeśli tak naprawdę Wam nie zależy ;) I zobaczycie co się stanie. Just fun ;)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Rose » 20 mar 2017, o 10:58

Scarlett, bardzo fajny pomysł :D Wypróbuję ;> Co prawda nie mam facebooka więc wezmę osoby jakie przyjdą mi do głowy ;)
Co do sugestii to mnie zależy na tym kimś, ale nie robiłam techniki co noc. Zrobiłam chyba...trzy razy? I to jeszcze nieregularnie, bo ostatnio tylko przyłożę głowę do poduszki i zasypiam :thinking
<33 :bear <33

"Twoja wartość to rzecz stała i nie ma ona nic wspólnego z Twoim zachowaniem i uczuciami. Twoje zachowanie może Ci się w konkretnym przypadku nie podobać, ale nie ma to nic wspólnego z poczuciem Twojej wartości."
Rose

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Postprzez enn » 20 mar 2017, o 11:22

Scarlett, w ten sposób uzyskałam jedno z moich ulubionych przyciągnięć :) na początku poznawania PP wybrałam właśnie kolegę, z którym nie miałam kontaktu chyba przez rok i nigdy nie rozmawiałam z nim przez facebooka. Wcześniej łączyła nas tylko praca. Wysłałam intencję kontaktu z nim, ot tak, żeby zobaczyć, czy to działa. Dzień później znalazłam wiadomość w messengerze :D Pamiętam, że z wrażenia aż mnie lekko odrzuciło od monitora na ten widok :P
enn

Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez Scarlett » 20 mar 2017, o 11:33

Wow, super :D
Takie materializacje dodają potem wiary i pewności :sun Dlatego jak ktoś dopiero poznaje PP albo ma spinę na coś konkretnego, to radzi mu się by zaczynał od "małych rzeczy" (tj. nie bardzo dla niego istotnych) aby uwierzył, że to działa i nabrał takiego przekonania :D Małe rzeczy a cieszą :D a potem idzie lawina.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Rose » 20 mar 2017, o 11:57

Ja mam tak, że wiem że działa, bo wielokrotnie się o tym przekonałam, jednak kiedy bardzo nam na czymś zależy to nawet jeśli wierzymy to szukamy znaków albo myślimy "kiedy to się wreszcie stanie??" i to jest zgubne.
<33 :bear <33

"Twoja wartość to rzecz stała i nie ma ona nic wspólnego z Twoim zachowaniem i uczuciami. Twoje zachowanie może Ci się w konkretnym przypadku nie podobać, ale nie ma to nic wspólnego z poczuciem Twojej wartości."
Rose

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Postprzez Scarlett » 20 mar 2017, o 11:59

Misia, przeczytaj mój post o znakach: viewtopic.php?f=3&t=471&start=80#p23817
A co do reszty, to po prostu musisz nauczyć się obniżać wartość pragnienia :)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP