Kiedy ON już jest…

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Kiedy ON już jest…

Postprzez Lwiczka » 24 wrz 2016, o 11:33

Najważniejsze, że znalazłaś metodę na Umysł, która Ci zaskoczyła :sun Trzymam kciuki za ciąg dalszy!

Nie traktuj tych odpowiedzi jako imputowanie Ci, że masz problemy z miłością do samej siebie, to nie jest żadna próba deprecjonowania...Po prostu każdy pisze na podstawie własnych historii i obserwacji. I tyle ;-)
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 361 razy

Postprzez melissa » 24 wrz 2016, o 12:04

Jak to jest z tą listą ? robisz listę i co dalej z nią ? pisanie przez 21 dni, czy do programowania nocnego? Scarlet o tym pisała czy teraz Joy
melissa

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez joy » 24 wrz 2016, o 12:07

Ja sobie tylko zrobiłam listę na partnera gdzie precyzowałam wszystko co bym chciała i co sama chcę dać i co mogę dać (myślę, że to też jest ważne w tej kwestii). Czasem do niej po prostu zaglądałam bo bardzo to lubiłam. Dawało mi to wielką radość, podnosiło wibracje. Kochałam zerkać na tę listę i jednocześnie sobie coś wizualizowałam. To wystarczylo bo po dwóch miesiącach go poznałam :)
Z tego co doczytałam to Scarlett robiła technikę ;) Ja tylko listę i to co wyżej napisałam robiłam z tą listą.
Tak naprawdę to co wspomniałam w pierwszym poście to były tylko jakieś moje twory w głowie bo naprawdę nie ma powodów by mieć jakieś obawy, on naprawdę jest cudowny. I byle tego nie zepsuć tymi obawami. Ale na razie mam spokój odkąd kazałam mu się zamknąć (umysłowi, nie facetowi :lol: ). :Polecam tę metodę od Magdy bo jest genialna.

Za ten post autor joy otrzymał podziękowanie od
melissa
joy

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez Czarnulka » 24 wrz 2016, o 12:40

Lwiczka napisał(a):czy darzymy same siebie PRAWDZIWĄ miłością i czy nie damy się wmanewrować w stawianie Pana z listy marzeń na piedestale.

O to, to, to!

Ja cały czas łapię się na tym, że coraz częściej jego dobro i wygodę stawiam nad swoje... :mur: I pomimo tego, że kocham siebie to gdzieś jeszcze nadal to się dzieje :mur:

Zdaję sobie z tego sprawę ale uwielbiam takie posty z przypomnieniami! :sun <33
Czarnulka

Podziękował : 118 razy
Otrzymał podziękowań: 80 razy

Postprzez Lwiczka » 24 wrz 2016, o 12:42

Czarnulka napisał(a):
Lwiczka napisał(a):czy darzymy same siebie PRAWDZIWĄ miłością i czy nie damy się wmanewrować w stawianie Pana z listy marzeń na piedestale.

O to, to, to!

Ja cały czas łapię się na tym, że coraz częściej jego dobro i wygodę stawiam nad swoje... :mur: I pomimo tego, że kocham siebie to gdzieś jeszcze nadal to się dzieje :mur:

Zdaję sobie z tego sprawę ale uwielbiam takie posty z przypomnieniami! :sun <33

Ja sama właśnie WCZORAJ przeczytałam tego typu treść :D I sporo mi się dzięki temu przypomniało, dzis wchodzę, widzę wątek o mężczyźnie z listy i jak go utrzymać...coś za dużo tych przypadków, by był to PRZYPADEK :sun
Lwiczka

Postprzez mikser » 24 wrz 2016, o 13:24

warto robić takie ćwiczenie z wypisywaniem cech partnera, które szukamy dzięki temu wiemy co chcemy, a czego nie jesteśmy w stanie zaakceptować, zauważyłem że im więcej mamy doświadczenia tym nasze oczekiwania są bardziej sprecyzowane :)
mikser

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Diament » 24 wrz 2016, o 14:54

Warto więc mieć silną miłość do samej siebie i przekonanie, że facet wygrywa los na loterii wiążąc sie z nami :sun Wtedy idzie jak z płatka!

No właśnie napisalaś coś bardzo mądrego.Myślisz że to są tylko historie...Otóż nie .
Niektórzy płacą ciężkie pieniądze,żeby coś takiego uslyszeć :sun
Dla mnie na ten moment jest to bardzo ważne zdanie,gdyż my kobiety zwłaszcza ,mamy tendencje do umniejszania się w związkach i założe sie ,że wiele osób z tego forum wie o czym mówię .
Także ,no... :kwiatek ;)
Diament

Podziękował : 54 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez Lwiczka » 24 wrz 2016, o 16:58

Diamenciku, ogromnie się cieszę, że wyłuskałaś z mojego postu meritum! Ponieważ nie bez przyczyny wypowiedziałam się w tym wątku...

Ten tydzień jest ogromnie specyficzny: dane mi było ujrzeć z bliska kilka historii pięknych, inteligentnych i pełnych ciepła kobiet, których relacje z mężczyznami opierają się na poczuciu BRAKU adoracji i miłości ze strony partnera. Jest to dla mnie coś niebywałego, pojęcia nie mam, dlaczego owe dziewczyny swoje poczucie szczęścia i wartości uzależniają od jednego mężczyzny...

Nigdy nie czułam się ekspertem w sprawach miłości, ale jako, że w każdej z tych kobiet widzę samą siebie z przeszłości, chciałam dać takie światełko. Że jeżeli ja uznam samą siebie za kobietę marzeń, Wszechświat błyskawicznie dostarczy mi dowodów, że tak właśnie jest :sun To takie proste!!! Trzeba tylko konsekwencji w zmianie myśli, a co za tym idzie: przekonań :sun To świetna zabawa, uwierzcie, bardzo przyjemnie się steruje własną rzeczywistością :D

Za ten post autor Lwiczka otrzymał podziękowanie od
Moon_Light
Lwiczka

Postprzez Najszczęśliwsza » 25 wrz 2016, o 12:45

Lwiczka napisał(a):Warto więc mieć silną miłość do samej siebie i przekonanie, że facet wygrywa los na loterii wiążąc sie z nami :sun Wtedy idzie jak z płatka!

TAK TAK TAK! Zgadzam się w 100% :)
Ja zrobiłam listę cech, robiłam technikę jakoś przez ponad 2 tygodnie i oczywiście poznałam faceta ;) Miał dużo cech z listy ale nie miał właśnie tej NAJWAŻNIEJSZEJ wg mnie o której pisze Lwiczka - nie czułam żebym była dla niego jak wygrany los na loterii. Nie czułam też żeby specjalnie mu na mnie zależało mimo, że dzwonił, pisał itd. Dlatego dwa dni temu pożegnałam delikwenta :D I od tamtej pory wkradły się te głupie wątpliwości - nikogo sobie nie znajdę, wszyscy są w związkach tylko nie ja, może się nie nadaję, nie potrafię itd. Ochhh trzeba ten okropny, wredny, podstępny i STAROŚWIECKI ( :D ) umysł powstrzymać bo już chce mi popsuć plany :D Skorzystam z porady żeby go konsekwentnie uciszać. Mam nadzieję, że pomoże :)

Za ten post autor Najszczęśliwsza otrzymał podziękowanie od
Lwiczka
Najszczęśliwsza

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez faith » 25 wrz 2016, o 14:43

Ja z kolei, jestem na etapie pisania listu do Wszechświata. Ale z racji tego, że naprawdę wyszedł mi z tego niezły esej :lol: to w wolnej chwili, (która jeszcze niestety nie nadeszła, ale na pewno nadejdzie :D ) planuję ten liścik jeszcze sprawdzić ostatecznie, wstawić znaki interpunkcyjne, poprawić różne błędy itd, wydrukować i przeczytać to ten ostatni raz wraz z poczuciem tych wszystkich emocji, miłości, szczęścia itd, schować do koperty, zakleić i włożyć do książeczki :sun

Ale generalnie zauważyłam totalną poprawę u mnie na polu samorozwoju. Totalnie nie czuję żadnej presji, żadnego oporu w związku z przyciąganiem tego partnera. To jest dla mnie wręcz taka zabawa, coś ciekawego itd :kwiatek A nawet czasami staram się bawić, jakby on już przy mnie był :D nawet w piątek sie spotkaliśmy :lol:
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Za ten post autor faith otrzymał podziękowanie od
Lwiczka
faith

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 118 razy

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie