Matryca energetyczna, DWUPUNKT

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Matryca energetyczna, technika DWUPUNKTU

Postprzez Ana » 29 cze 2016, o 16:36

Jedni (ci bardziej techniczni :lol: ) polecają wizualizować sobie ze schodzi się jakby schodami z głowy w dół do serca i tam masz czuć swoją świadomość zamiast w głowie. Ja akurat w życiu bym się tam nie dostała używając tego sposobu, nie czuję tego w ogóle.
Inna "frakcja", wg mnie wróżąca szybkie i łatwe dostanie się do tej przestrzeni chyba dla każdego, radzi wzbudzić zwyczajne poczucie miłości, wielkiej radości w sercu, no to się czuje fizycznie przecież (i napewno jesteś wtedy tam a nie w głowie), pomyśl o osobie czy zwierzaku który takie uczucie w tobie wzbudza a potem je najzwyczajniej w świecie kopiuj, wywołuj bez skupiania się na kimś/czymś konkretnym, to się dzieje potem samo na zawołanie. U mnie jest to mocno upierdliwe bo mi łzy lecą za każdym razem tak silne jest to uczucie.
"Technika" : na luzie i bez przygotowania widzę to czego chcę, jestem tam gdzie chcę itd. dowolną ilość czasu (może być chwila dosłownie) i podlewam :lol: to tym uczuciem w sercu. Koniec techniki :D
Ana

Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 47 razy

Postprzez koniczynka » 29 cze 2016, o 16:44

wielkie dzieki :* kurcze zobaczymy czy mi sie uda skopiowac uczucie bez kojarzenia tego z osoba, czy moim zwierzakiem.ale napewno bede probowala :)
mi lzy nie leca przy uczuciu radosci, ekscytacji, milosci, radosci, wdziecznosci ale za to mam gesia skorke :D
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez Nicky » 29 cze 2016, o 16:51

Słuchajcie dwupunkt to można sobie robić po swojemu, serio. Tak jak się czuje, i tak jak jest najwygodniej!!

Ja np. przyzwyczaiłam się do takiej oto metody, mojej własnej hehe, będącej mixem tego co wyczytałam w necie na różnych stronkach:

Powiedzmy że jest coś w mojej rzeczywistości, co mi nie odpowiada i co chciałabym zmienić... np. plecy mnie bolą albo mam migrenę albo coś bardziej "duchowego" - chłopak się na mnie obraził i się nie odzywa, albo: potrzebuję pilnie kasy... albo chcę żeby klient się odezwał, albo cokolwiek innego, co bym chciała zmienić/zastąpić czymś lepszym, uleczyć etc. i chcę szybko przeskoczyć do takiego wariantu rzeczywistości, gdzie to coś czego chcę już JEST... to wtedy robię tak: siadam sobie (albo staję) wygodnie w bezpiecznym miejscu, gdzie nikt mi nie przeszkadza, i uspokajam się, wyciszam się totalnie. Pytam sama siebie: Jakby to było, gdybym teraz przeskoczyła do takiego wariantu rzeczywistości, w którym... (i tu myślę to co bym chciała).

Następnie wyobrażam sobie wchodzenie do przestrzeni własnego serca... czuję tylko bicie swojego serca, nic więcej. Niektórzy wyobrażają sobie jakieś schody (schodzenie w dół do pokoju, gdzie jest serce) albo jakieś krople spadające do wody, ale ja po prostu skupiam się na swoim sercu i na energii które z niego płynie i wyobrażam sobie że tą energią obejmuję caaaały pokój i jeszcze więcej, i więcej, w końcu cały świat - wyobrażam sobie że czuję dosłownie całą sobą tę przestrzeń w której się poruszamy, istniejemy. Czuję że mam WPŁYW na tą całą matrycę, oddycham razem z nią i rozumiem ją. Wtedy unoszę dwie dłonie i staram się skupić na OBU DŁONIACH NARAZ. To tworzy coś takiego... jakby prąd przepływał pomiędzy tymi dłońmi, jakby dłonie przekazywały sobie energię. Następnie pomalutku zbliżam je do siebie. Pomiędzy tymi dłońmi powinnaś odczuwać gęstą energię, materię, nawet opór. Ale nawet jeśli nic nie czujesz to nic nie szkodzi ;) No w każdym razie zbliżam pomalutku dłonie do siebie... i wyobrażam sobie że ten strumień/prąd energii który płynie między nimi nagle załamuje się... i w tym momencie jest przejście do nowego wariantu rzeczywistości :) :) :) Czasem aż mną zachwieje w tym momencie "załamania", bywa że majtnie mnie nieźle do tyłu, aż muszę się czegoś przytrzymać... ale ponoć ma tak być ;)

To wydaje się głupie, ale uwierzcie mi - wiele razy sprawdziłam, że to działa. Po prostu przenoszę się do takiego wariantu jaki mi odpowiada i już! Coraz częściej zdarza mi się że robię dwupunkt np. siedząc przy kompie, w pracy czy gdziekolwiek - nie trzeba do tego jakichś specjalnych przygotować, wszystko jest w naszej głowie. Rąk też nie musimy unosić - wystarczy sobie myśleć o nich obu w tym samym czasie i wyobrażać sobie ten strumień energii który się załamuje.

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowania - 12
cabochard, eponine, faith, Ignited, Karla, Kokos, koniczynka, Rose, Scarlett, Serenity, soma, TheMe
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 259 razy

Postprzez koniczynka » 29 cze 2016, o 17:10

nicky :*
jasno i klarownie to wytlumaczylas:) mam tylko nadzieje ze bede umiala zadzialac z ta energia :lol:

Za ten post autor koniczynka otrzymał podziękowanie od
Nicky
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez Nicky » 1 lip 2016, o 23:12

koniczynka napisał(a):nicky :*
jasno i klarownie to wytlumaczylas:) mam tylko nadzieje ze bede umiala zadzialac z ta energia :lol:

Będziesz umiała, to jest intuicyjne... po prostu poczujesz i już :) A nawet jeśli nie poczujesz żadnego wstrząsu czy "majtnięcia" do tyłu to wcale nie znaczy że nic się nie zdarzyło! Ty możesz NIC, kompletnie nic nie poczuć a i tak znajdziesz się w tej nowej rzeczywistości ,w nowym wariancie, przeskoczysz do niego niezauważalnie :sun

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowanie od
Karla
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 259 razy

Postprzez TheMe » 29 lip 2016, o 18:09

Nicky napisał(a):Słuchajcie dwupunkt to można sobie robić po swojemu, serio. Tak jak się czuje, i tak jak jest najwygodniej!!

Ja np. przyzwyczaiłam się do takiej oto metody, mojej własnej hehe, będącej mixem tego co wyczytałam w necie na różnych stronkach:

Powiedzmy że jest coś w mojej rzeczywistości, co mi nie odpowiada i co chciałabym zmienić... np. plecy mnie bolą albo mam migrenę albo coś bardziej "duchowego" - chłopak się na mnie obraził i się nie odzywa, albo: potrzebuję pilnie kasy... albo chcę żeby klient się odezwał, albo cokolwiek innego, co bym chciała zmienić/zastąpić czymś lepszym, uleczyć etc. i chcę szybko przeskoczyć do takiego wariantu rzeczywistości, gdzie to coś czego chcę już JEST... to wtedy robię tak: siadam sobie (albo staję) wygodnie w bezpiecznym miejscu, gdzie nikt mi nie przeszkadza, i uspokajam się, wyciszam się totalnie. Pytam sama siebie: Jakby to było, gdybym teraz przeskoczyła do takiego wariantu rzeczywistości, w którym... (i tu myślę to co bym chciała).

Następnie wyobrażam sobie wchodzenie do przestrzeni własnego serca... czuję tylko bicie swojego serca, nic więcej. Niektórzy wyobrażają sobie jakieś schody (schodzenie w dół do pokoju, gdzie jest serce) albo jakieś krople spadające do wody, ale ja po prostu skupiam się na swoim sercu i na energii które z niego płynie i wyobrażam sobie że tą energią obejmuję caaaały pokój i jeszcze więcej, i więcej, w końcu cały świat - wyobrażam sobie że czuję dosłownie całą sobą tę przestrzeń w której się poruszamy, istniejemy. Czuję że mam WPŁYW na tą całą matrycę, oddycham razem z nią i rozumiem ją. Wtedy unoszę dwie dłonie i staram się skupić na OBU DŁONIACH NARAZ. To tworzy coś takiego... jakby prąd przepływał pomiędzy tymi dłońmi, jakby dłonie przekazywały sobie energię. Następnie pomalutku zbliżam je do siebie. Pomiędzy tymi dłońmi powinnaś odczuwać gęstą energię, materię, nawet opór. Ale nawet jeśli nic nie czujesz to nic nie szkodzi ;) No w każdym razie zbliżam pomalutku dłonie do siebie... i wyobrażam sobie że ten strumień/prąd energii który płynie między nimi nagle załamuje się... i w tym momencie jest przejście do nowego wariantu rzeczywistości :) :) :) Czasem aż mną zachwieje w tym momencie "załamania", bywa że majtnie mnie nieźle do tyłu, aż muszę się czegoś przytrzymać... ale ponoć ma tak być ;)

To wydaje się głupie, ale uwierzcie mi - wiele razy sprawdziłam, że to działa. Po prostu przenoszę się do takiego wariantu jaki mi odpowiada i już! Coraz częściej zdarza mi się że robię dwupunkt np. siedząc przy kompie, w pracy czy gdziekolwiek - nie trzeba do tego jakichś specjalnych przygotować, wszystko jest w naszej głowie. Rąk też nie musimy unosić - wystarczy sobie myśleć o nich obu w tym samym czasie i wyobrażać sobie ten strumień energii który się załamuje.

Świetnie to wyjaśniłaś wielkieeee dzięki :kiss
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)

Za ten post autor TheMe otrzymał podziękowanie od
Nicky
TheMe

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Metoda dwupunktowa.

Postprzez Born1975 » 4 gru 2016, o 21:49

Pisałem już o tej metodzie w innym temacie, ale mogliście przeoczyć.

Metoda dwupunktowa korzysta pełnymi garściami z fizyki kwantowej. Powstała w Niemczech w 2009 roku. Według zapewnień propagatorów tej metody jest to najszybsza droga do zdrowia, sukcesu czy dobrego związku.

Zastanawiam się nad pójściem na kurs tej metody....

Tu oficjalna strona osób, które sprowadziły dwupunkt do Polski: http://dwupunkt.com/

A tu kilka filmików na ten temat:

Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 836 razy
Otrzymał podziękowań: 588 razy

Postprzez Renata » 4 gru 2016, o 21:54

Dream, mamy już wątek o dwupunkcie, przenoszę więc ten temat, co założyłeś, tutaj :sun
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 640 razy
Otrzymał podziękowań: 819 razy

Postprzez Born1975 » 4 gru 2016, o 21:58

renata17031 napisał(a):Dream, mamy już wątek o dwupunkcie, przenoszę więc ten temat, co założyłeś, tutaj :sun

No fakt, nie zauważyłem...Miłością dziś żyję <33
Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 836 razy
Otrzymał podziękowań: 588 razy

Postprzez Scarlett » 9 gru 2016, o 23:15

Fajnie dream, że odkopałeś temat dwupunktu, bo jest on dla mnie od niedawna taką małą perełką :sun
Temat dwupunktu mignął mi już przed oczami na czerwonym forum, ale jakoś nigdy nie poświęciłam mu za dużo uwagi. Ostatnio znów gdzieś się pojawił, poczytałam, pooglądałam filmiki, nasłuchałam się i bez bicia mogę powiedzieć - dwupunkt mnie "pochłonął". Do tego stopnia, że warsztaty z tej metody znalazły się w moim planie rozwojowym na 2017 rok. Początkowo planowałam barsy, ale skoro i tak nie mogę wykonać sama na sobie pełnej sesji, a nie mam w pobliżu nikogo z kim mogę się wymieniać, skierowałam uwagę ku dwupunktowi (btw. w poniedziałek wybieram się na drugą w życiu sesję bars :dance ).
Metoda ta urzekła mnie, gdyż jest po prostu przejściem w ten wariant rzeczywistości, który nas interesuje i, jeśli nie ma się postawy oczekującej, zmiany widoczne są bardzo szybko. Wczoraj nawet miałam zdarzenie, że kiedy przebywałam w polu serca, usłyszałam głos ukochanego. I realnie usłyszałam go w prawym uchu, nie była to wyobraźnia ani wizualizacja. Akurat tutaj przypuszczam, że albo weszłam w wariant który chciałam albo to poniekąd pokursowy bonus od Silva Intuition System, gdzie możliwe jest "usłyszenie" intuicji, ale akurat głos mojego ukochanego z intuicji nie pochodził, bo to co powiedział mogło symbolizować tylko bycie w innym wariancie.
No w każdym razie wkręciłam się w temat dwupunktu, matrycy, energii i czegoś, co wcześniej raczej mnie jakoś specjalnie nie pochłaniało ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 471 razy
Otrzymał podziękowań: 1709 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP