Uzdrowienie Ogólne

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Uzdrowienie Ogólne

Postprzez dobra_wibracja » 13 mar 2019, o 12:36

Witam

Od końca roku 2017 do teraz, jest/był to czas bardzo ciężki dla mnie. Ciągły stres, nerwy, problemy ze związkiem, który zresztą niedawno się zakończył, co dodatkowo negatywnie wpływa na samopoczucie i chęć do życia. Dodatkowo pomniejsze problemy z żołądkiem, które stały się zalążkiem większych problemów

Jestem nerwicowcem, więc potrafię sobie różne rzeczy wkręcać i wałkować w głowie, mimo że gdzieś tam z tyłu wiem, że wszystko jest ok. Zaczęło się od dyskomfortu w żołądku, myślałem, że mam pasożyty ( :haha: ). Zrobione badania, wyszło że lekko wątroba obciążona, zbagatelizowałem to i zapomniałem, samo przeszło. Potem nadszedł 2018, jeszcze więcej stresów i nerwów, i dyskomfort powrócił, a ja się nakręcam. Podejmowałem próby leczenia, pomagało na jakiś czas, ale szybko wracało mimo NIE WYSTAWIANIA WĄTROBY NA CZYNNIKI OBCIĄŻAJĄCE JĄ

Zmieniłem dietę, dodałem ćwiczenia siłowe, spacery/bieganie, nie palę, nie piję. Zamiast poprawy dodatkowo doszło lekkie nadciśnienie i problemy skórne. Jedyne co się nie zmieniło, to moja psychika. A jeżeli się zmieniła, to na jeszcze gorsze

Mam bardzo mocne przeczucie, że sam na siebie to sprowadziłem. Moje ciało bardzo mocno podąża za moim umysłem, a ja przez cały rok każdego dnia poświęcałem dużo uwagi swemu ciału i nakręcałem się na każdy najmniejszy objaw. Dosłownie, poczułem coś nieprzyjemnego i od razu się załamywałem. Jeżeli jakieś zajęcie odciągało moją uwagę, często te dyskomforty znikały

Muszę odzyskać równowagę, ale najpierw muszę pozbyć się wszelkich objawów, które mogłyby mnie rozpraszać. Chce czuć się lekko, bez dyskomfortu i bijącego mocno serca każdego dnia

Myślę nad wchodzeniem w trans i powtarzaniem jakiejś afirmacji/modlitwy + wizualizacja. Nawet doraźnie mi w różnych kwestiach to pomagało, tylko nigdy nie byłem systematyczny. Teraz nie wiem jaką mógłbym sformułować treść, aby to wszystko za jednym zamachem każdego dnia niwelować i czuć się coraz lepiej. Pomożecie? <3
dobra_wibracja

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Uzdrowienie Ogólne

Postprzez mrO » 13 mar 2019, o 16:04

dobra_wibracja napisał(a):wyszło że lekko wątroba obciążona

Że co wyszło ? USG było zrobione ? Jeśli było to co wyszło ? Ile masz lat i ile ważysz? 8-)
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 111 razy
Otrzymał podziękowań: 339 razy

Postprzez dobra_wibracja » 13 mar 2019, o 17:21

Już ponad rok z tym biegam

ALAT podwyższony za każdym razem, zbijany był już nieraz za pomocą leków na receptę

USG było robione, wątroba lekko stłuszczona i powiększona

23 lata, 180cm, 82kg
dobra_wibracja

Postprzez mrO » 13 mar 2019, o 17:28

dobra_wibracja napisał(a):USG było robione, wątroba lekko stłuszczona i powiększona

pęcherzyk powiększony ? Ścianka pęcherzyka powiększona ? Jakieś złogi ?
Boli po tłustym jedzeniu w prawym podżebrzu ?
mrO

Postprzez dobra_wibracja » 13 mar 2019, o 17:31

Tylko to co napisałem, trzustka, śledziona, pęcherzyk wszystko ok

Nie powiedziałbym że boli, ale czuje nieprzyjemny ucisk. Z tym czasami są niezłe jaja, bo objawy potrafią pojawić się nawet na pusty żołądek, czy też po wypiciu wody
dobra_wibracja

Postprzez mrO » 13 mar 2019, o 17:41

Czy ALAT jest bardzo wysoko? Np; trzykrotność górnej granicy normy ?Jest jeszcze opcja ze zrobieniem bilirubin (całkowita, pośrednia i bezpośrednia) oraz GGT.
Jeśli każdy z tych markerów jest OK, to wygląda to na zaburzenia psychosomatyczne.
Wtedy tylko pomoże jakaś technika ;)
mrO

Postprzez dobra_wibracja » 13 mar 2019, o 17:52

Najwyższy ALAT ostatnio był, wynik 136, no to by się punktowało powyżej górnej granicy x3

GGT ok, ASPAT ok. bilurbin nie miałem robionych

Tylko wiesz co jest śmieszne a tym samym załamujące? Że najgorszy wynik (Sprzed miesiąca około) mi wyszedł, a nic nie piłem, rzuciłem palenie, mogłem się co najwyżej czasem przejeść, wypić pepsi albo odżywkę białkową. Poza tym zacząłem ćwiczyć itd

W 2018 jeszcze zdarzało mi się wypić, palić, brać substancje psychoaktywne, gorszy tryb życia, a wynik ALAT maks 126

Z tego co mi wiadomo, wątroba ok, może nie być tak sprawna jak kiedyś, ale po usunięciu niezdrowych czynników, wyniki powinny się poprawiać, a nie jeszcze pogarszać
dobra_wibracja

Postprzez mrO » 13 mar 2019, o 18:10

kup sobie sylimarol i Essentiale forte, bierz według zaleceń. Jeśli masz okazje to zrób bilirubinę.
Wybacz, ale dieta z dużą ilością białka "bo ćwiczysz" odpada. Poczytaj o diecie wątrobowej. Z tym wszystkim ładnie przestrzeganym powtórz badania za 3/4 tygodnie.
PS. pepsi wont
PS2 żadnego alkoholu i papierosów. Żadnego.
mrO

Postprzez dobra_wibracja » 13 mar 2019, o 18:22

To wszystko już było :mrgreen:

Brałem Heparegen (Na recepte), według zaleceń
Brałem Essentiale Forte
Brałem Esseliv Duo
Piłem/pije olej z Ostropestu

A to dalej jest jak walka z wiatrakami