Ciąża, a prawo przyciągania

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Ciąża, a prawo przyciągania

Postprzez faith » 4 sty 2019, o 19:06

Kochane kobiety Wy moje :devil ten post dzisiaj kieruje do Was, bo jestem ciekawa Waszego zdania.

Jestem na pewnej grupie na facebooku, która jest poświęcona strice dla kobiet i jedna z dziewczyn zapytała tam o coś związanego z tabletkami jako formę antykoncepcji.

Chciałam Was zapytać - co o tym sądzicie? Myślicie i czujecie że trzeba brać te wszystkie tableki, jakies plastry naklejać, krążki i inne implanty aby tylko nie zajść w nieplanowaną ciążę?
Zastanawiam się po prostu czy nie wystarczyłoby w tym temacie silne przekonanie? po co zażywać tą chemię :thinking
Jestem ciekawa Waszych opinii! :wstydnis
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Podziękował : 82 razy
Otrzymał podziękowań: 121 razy

Re: Ciąża, a prawo przyciągania

Postprzez mrO » 4 sty 2019, o 19:09

faith napisał(a):Chciałam Was zapytać - co o tym sądzicie? Myślicie i czujecie że trzeba brać te wszystkie tableki, jakies plastry naklejać, krążki i inne implanty aby tylko nie zajść w nieplanowaną ciążę?
Zastanawiam się po prostu czy nie wystarczyłoby w tym temacie silne przekonanie? po co zażywać tą chemię :thinking

Najlepiej spróbować i zobaczyć co działa a co nie ;)
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 104 razy
Otrzymał podziękowań: 314 razy

Postprzez feniks » 4 sty 2019, o 19:17

Sądzę że w głowie dużo siedzi i ma znaczenie ale osobiście wolała bym się zabezpieczyć i nie eksperymentować w tej kwestii. Na pewno ma tu duże znaczenie nasze myślenie np kobieta która chce i nie może często blokuje ciąże przez swoje chciejstwo i myślenie w kółko o tym że chce a nie może. Jak odpuści i zajmie się sobą to często zachodzi w ciążę. Nie wiem czy jest odważna jakąś, która jest na tyle silna i pewna siebie ze zaryzykuje ciąże :)
feniks

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Postprzez Scarlett » 4 sty 2019, o 19:28

mrO napisał(a):
faith napisał(a):Chciałam Was zapytać - co o tym sądzicie? Myślicie i czujecie że trzeba brać te wszystkie tableki, jakies plastry naklejać, krążki i inne implanty aby tylko nie zajść w nieplanowaną ciążę?

Najlepiej spróbować i zobaczyć co działa a co nie ;)

mówiłam Ci, że takiego tematu brakuje i proszę :lol: aż czasem boję sie mysleć, bo przyciągnę.
Oszukajmy biologię, bzykajmy się, może nie zajdziemy? :D W końcu PP to taka magia? :D

Ja rozumiem - magia. Ale nie czarujmy się. PP to przyroda. Owszem, myśli mają wpływ, bo nimi kreujemy. Możemy sobie wmówić i albo zajść albo nie zajść. Nie od dziś wiadomo, że jak ktoś chce to nie zachodzi, a jak nie chce to wpada.
Ale tak jak feniks napisała - lepiej nie eksperymentować ;)
Ja jestem PP-owa i dobrze o tym wiecie. Ale dla popadam w skrajność hejtując lekarzy i chwaląc jakieś szamańskie rytuały. Brałam tabletki, nie zaszkodziły mi. A byłam spokojniejsza.

PS Przenoszę wątek do Zdrowia i urody.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 483 razy
Otrzymał podziękowań: 1761 razy

Postprzez jaskier » 4 sty 2019, o 21:22

Nie wiem, czy historia w temacie, czy może powinna się znaleźć w wątku o przyciągnięciach, ale właśnie sobie zdałam sprawę i no muszę się podzielić!
Jakiś czas temu stałam sobie na balkonie i cmilam mentola i zastanawiałam nad sensem życia. Przyszła mi do głowy taka myśl, że powinnam mieć dziecko, nie miałabym czasu na głupie rozkminki.... ale zanim się ta myśl zwerbalizowała, to przyleciała druga, że to może nie jest dobry powód do robienia dzieci, więc sobie pomyślałam o psie, też dobry do zatopiekowania. Ale od razu sobie skontrowałam, że gdzie psa na to 4. piętro i jeszcze calymi dniami samego w domu zostawiać! Temat upadł.
Jakiś czas potem rzuciłam palenie mentoli, 3 miesiące później zaszłam niechcący w ciążę, a po następnym roku już mieszkałam w domu na wsi! :shock:
Dziękuję duszo, że tak pięknie przemówiłaś! <3 Dziękuję losie, za wszystko, co mi dajesz! <33
:givelove
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek

Za ten post autor jaskier otrzymał podziękowanie od
olik
jaskier

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Powrót do Zdrowie, wygląd, świadomość ciała