Litoterapia

świadomy oddech, odżywianie, ćwiczenia

Re: Litoterapia

Postprzez Kmicic » 26 mar 2018, o 22:47

Rose napisał(a):Księgarnia ezoteryczna? :D U mnie w Krakowie też taka jest

Jeżeli myślimy o tej samej księgarni (Księgarnia CUD Ciało Umysł Duch na małym rynku) to kupowałem tam książki Krishnamurtiego :> :kwiatek
Mile wspominam to miejsce ciekawa atmosfera :>
Każdy powinien poznać Jego filozofię...

- http://www.jkrishnamurti.org <3

'''Czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...''
Kmicic

Podziękował : 45 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Postprzez Rose » 26 mar 2018, o 22:57

Kmicic napisał(a):Jeżeli myślimy o tej samej księgarni (Księgarnia CUD Ciało Umysł Duch na małym rynku) to kupowałem tam książki Krishnamurtiego :> :kwiatek
Mile wspominam to miejsce ciekawa atmosfera :>

Dokładnie ta. Nie byłam tam jeszcze.. miła obsługa? Czytałam opinie i ktoś pisał, że kiedyś było zamknięte, nie było nawet żadnej informacji na stronie i facet jakoś źle potraktował niedoszłych klientów... jakąś stówę chciał, nie pamiętam dokładnie za co. I to mnie jakoś zniechęca... Jestem bardzo wyczulona na wyciąganie kasy, wolę się trzymać od tego z daleka. Może znasz jeszcze jakieś inne ezoteryczne sklepy - kierunek Kraków? :D
<33 :bear <33

"Twoja wartość to rzecz stała i nie ma ona nic wspólnego z Twoim zachowaniem i uczuciami. Twoje zachowanie może Ci się w konkretnym przypadku nie podobać, ale nie ma to nic wspólnego z poczuciem Twojej wartości."
Rose

Podziękował : 60 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Postprzez Rose » 28 mar 2018, o 17:32

Zobaczcie co mam! :D Jak rozmyślałam o tych kamieniach ostatnio to tak mnie nachodziły myśli, że moja mama kiedyś kolekcjonowała, była taka seria minerałów z czasopismami. I dzisiaj poszłam za inspiracją i sprawdziłam, czy ma kwarc różowy... Co ciekawe, wyobrażałam sobie jak by ten kamień miał wyglądać i wygląda dokładnie tak jak sobie wyobrażałam.

Zastanawiam się teraz gdy by go tu sobie umieścić, bo na trzymanie w kieszeni troszkę jest za duży :lol:

https://zapodaj.net/8fddbc32ee334.jpg.html

Teraz jeszcze się zastanawiam jak oczyścić ten kamień... z tego co czytam to w wodzie z solą i trzymać 1-2 dni.
Ostatnio edytowano 28 mar 2018, o 17:44 przez Rose, łącznie edytowano 2 razy

"Twoja wartość to rzecz stała i nie ma ona nic wspólnego z Twoim zachowaniem i uczuciami. Twoje zachowanie może Ci się w konkretnym przypadku nie podobać, ale nie ma to nic wspólnego z poczuciem Twojej wartości."
Rose

Postprzez Scarlett » 28 mar 2018, o 17:39

Piękny :lovki
Koło łóżka :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 450 razy
Otrzymał podziękowań: 1590 razy

Postprzez TheMe » 28 mar 2018, o 17:46

Ale ładny ;) Kwarc różowy spokojnie możesz w wodzie z solą albo sucha sól na całą noc i potem opłukać po zimną, bieżącą wodą ;)
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)
TheMe

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 132 razy

Postprzez Rose » 28 mar 2018, o 17:54

Taka głupota, ale ile radości mi to sprawiło! :wnastroju :D :D :D
Już się oczyszcza elegancko w wodzie z solą himalajską (też różową, tak pod kolor! ) i w szafie go schowałam :lol: bo ponoć ma być w przyciemnionym miejscu...
Scarlett, koło łóżka dobry pomysł, tak zrobię (y)

Rose

Postprzez Scarlett » 31 mar 2018, o 19:40

Byłam w tym indyjskim sklepiku, ale samych kamieni nieoszlifowanych tam nie było :(
Bransoletki jak już, ale na gumce i raczej nie wydawały się z "oryginalnych" kamieni. Ogólnie sporo całkiem fajnych duperelków (nigdy wcześniej tam nie byłam). A nad ladą rozwieszone były apaszki czakrowe :P
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Thalia » 31 mar 2018, o 19:42

Chyba muszę się przejść tam. W sumie prawie zawsze mam coś zamotane na szyi, więc czemu nie taką apaszkę?
Thalia

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 31 mar 2018, o 19:45

Nad ladą było rozwieszone - wszystkie siedem, każdy w kolorze odpowiedniej czakry i na nich symbol danej czakry oraz nazwa. Od razu mi się rzuciły w oczy. Chyba przez to, że ostatnio jestem tym zaabsorbowana :P
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Pozytywna » 31 mar 2018, o 19:53

Scarlett tu masz nieoszlifowany kwarc różowy http://allegro.pl/kwarc-rozowy-surowy-k ... c=Product& ma 100% pozytywnych opinii. Sprzedawca ma tez wiele innych kamieni. Niestety nie jestem wstanie stwierdzić czy są prawdziwe. Wydaje mi się, że te nieoszlifowane powinny być prawdziwe.
Pozytywna

Podziękował : 46 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świadomość ciała