Litoterapia

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Re: Litoterapia

Postprzez Mal » 6 kwi 2019, o 10:27

Nigdy nie potrafiłam rozróżnić znaków... od dłuższego czasu dostaje rożne wskazówki w snach, dzis śnił mi sie pomarańczowy karneol i ktoś wymawiał lapis lazuli, czytam o ich właściwościach i czas najwyższy sie w nie zaopatrzyć oraz pracować.
Mal

Podziękował : 211 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Postprzez Dream Walker » 23 sty 2020, o 22:31

Jesli chodzi o zakup kamieni, jesli zamierzacie ich uzyc jako „nosnikow energii”, to radze Wam, byscie kupowali kamienie w stanie surowym u osob, ktore maja tez roznego rodzaju skamieliny, a kamienie szlifowane - w szlifierniach kamieni. Na Allegro wiekszosc kamieni polszlachetnych szlifowanych i wierconych jest sztuczna lub zle opisana, a kamienie szlachetne sa syntetyczne (uzyskane sztucznie). W szczegolnosci jesli chcielibyscie kupic turkus, na Allegro 99,9% kamieni opisanych jako „prawdziwy turkus” nim nie jest i nikt z tym niczego nie robi. Labradoryty i agaty sa zwykle naturalne, choc czasem barwione. U jubilera rowniez obecnie czesto znajdziecie syntetyki i imitacje.
W podrabianiu kamieni specjalizuja sie Chiny.
Dream Walker

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postprzez Dream Walker » 22 lut 2020, o 00:08

Przypadkiem natrafiłam na ciekawy kamień, może Was zainteresuje.
FENAKIT podobny jest do kwarcu. Pod wpływem światła słonecznego może zmienić kolor.
Fenakit pomaga w chorobach, w których medycyna konwencjonalna nie działa lub gdzie organizm został osłabiony przez chemioterapię lub radioterapię, zaburzenia genetyczne, choroby autoimmunologiczne, HIV i AIDS. W połączeniu z innymi kamieniami, wzmacnia ich energię uzdrawiania.
Fenakit uzyskuje dostęp do Księgi Akaszy.
Łagodzi uczucie rozpaczy, strachu przed zmianami, wzmacnia silną wolę i zapewnia duchową odwagę tak, aby można było zmienić swoje życie i osiągnąć swoje duchowe cele.
Może pomóc w przebudzeniu specjalnych duchowych zdolności jak telepatia i telekineza, aktywuje trzecie oko i czakre korony.
Działa jak przewodnik duchowy w procesie inicjacji.

Oto strona, z której korzystałam pisząc tekst - przepraszam za ewentualne błędy (nie znam dobrze angielskiego): https://www.healingwithcrystals.net.au/phenakite.html

Malutki fenakit można kupić na Allegro u użytkownika Mido.
Dream Walker

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie, wygląd, świadomość ciała