Świadome oddychanie

świadomy oddech, odżywianie, ćwiczenia

Re: Świadome oddychanie

Postprzez James » 18 cze 2014, o 21:21

Racja, Happy - jest świetna! :) Ale trochę jednak się zamraża, ale warto... :)
James

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Calcifer » 18 cze 2014, o 21:23

Fakt, to taki domowy sposób jak się nie ma filtru do odwróconej osmozy :) Coś z gatunku - Zrób to sam :)
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 433 razy

Postprzez Serenity » 24 cze 2014, o 21:56

krzysztofx napisał(a):Ja mam filt osmozy, woda naprawdę smaczna, kiedyś kolo poczęstowałem i stwierdził że smaczna woda a nie wiedział że to z iltra, poza tym wydatek na filtry to może 150zł raz na półtora roku alo 2 lata w zależności co w takim zestawie się wymienia,

Krzysztofie, jeśli będzie Ci się kiedyś chciało poszukać, to daj link do takiego filtra, bo jak szukałam na allegro to były strasznie drogie, w dodatku nie wiedziałam, czy rzeczywiście o to chodzi.

Zamrażarkę mam dość małą, więc nie bardzo mogę tam zamrażać wodę :( taniej już by mi wyszło kupić taki filtr niż lodówkę z większą zamrażarką (o takiej, która sama robi kostki lodu, już nie wspomnę :) )
Serenity

Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Postprzez James » 24 cze 2014, o 22:19

James

Postprzez FractalWarrior » 25 cze 2014, o 13:57

Pierwsze słysze o mrożeniu wody i przyznam że zaciekawiło mnie to ;) Musze coś więcej o tym poczytać
Co do pamięci wody to ja bym sie za bardzo nie rozpędzał. Wydaje mi się, że to działa na zasadzie "pamięci biernej" tzn. woda pod wpływem wibracji z otoczenia zmienia swój kształt (im bardziej harmonijne wibracje tym ładniejsze wzorki) ale uważam, że na tym koniec, i nie nadaje sie aby poprawić jakoś życia innej osoby a jedynie jako ciekawostka (bądź co bądź bardzo fajna), ponieważ pozytywnie naładowana woda i tak od razu sie "zepsuje" w kontakcie z negatywną energią. Czyli jedyne zastosowanie to sprawdzanie jaka energia panuje w danym miejscu. Ale mam nadzieje że sie myle :D
FractalWarrior

Podziękował : 53 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Postprzez Calcifer » 25 cze 2014, o 14:03

viewtopic.php?f=9&t=117&p=2286#p2286 - Przekierowanie do tematu o wodzie strukturalnej :)

Calcifer
Inicjator forum

Postprzez krzysztofx » 25 cze 2014, o 19:18

Co do filtra to ja mam ROsmosis, 15 lat temu kupiony i cena w jakiej kosztował to 3k obecnie stosowane filtry niekoniecznie są firmowe ale spełniają swoje funkcje, woda przefiltrowana jak wskazuje aparat pokazuje od 4 do 12 natomiast woda z kranu to od 220 do 250, ponadto woda z filtra jak kropelkę zostawię na szkle i odparuje to nie ma po niej śladu, natomiast woda z kranu zostawia zaciek w formie mineralnej :)
Dwa filtry sedymentacyjne i jeden filtr węglowy to te duże, natomiast membrana osmotyczna na końcu robi robotę oczyszczenia to zazwyczaj mniejszy filtr na górzy i jeszcze jeden mały filtr do węglowy który na końcu już czystą wodę przepuszcza zwany jest również mineralizatorem.

Co do zanieczyszczeń w kranówie to się okazuje że bywa że rury którymi taka woda płynie są azbestowe :|
.
krzysztofx

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Calcifer » 25 cze 2014, o 19:47

krzysztofx napisał(a):Co do filtra to ja mam ROsmosis, 15 lat temu kupiony i cena w jakiej kosztował to 3k obecnie stosowane filtry niekoniecznie są firmowe ale spełniają swoje funkcje, woda przefiltrowana jak wskazuje aparat pokazuje od 4 do 12 natomiast woda z kranu to od 220 do 250, ponadto woda z filtra jak kropelkę zostawię na szkle i odparuje to nie ma po niej śladu, natomiast woda z kranu zostawia zaciek w formie mineralnej :)
Dwa filtry sedymentacyjne i jeden filtr węglowy to te duże, natomiast membrana osmotyczna na końcu robi robotę oczyszczenia to zazwyczaj mniejszy filtr na górzy i jeszcze jeden mały filtr do węglowy który na końcu już czystą wodę przepuszcza zwany jest również mineralizatorem.

Co do zanieczyszczeń w kranówie to się okazuje że bywa że rury którymi taka woda płynie są azbestowe :|

Dzięki za konkretne informacje :)

Calcifer
Inicjator forum

Postprzez dariaanna » 19 lip 2014, o 18:06

:)
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Postprzez James » 19 lip 2014, o 19:53

dariaanna napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=Zdigi1h-Sas :)

Bardzo dobre... :)
James

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świadomość ciała