Miłość do samego siebie, czyli zatrzymanie procesu starzenia

świadomy oddech, odżywianie, ćwiczenia

Re: Miłość do samego siebie, czyli zatrzymanie procesu starz

Postprzez faith » 23 paź 2016, o 21:37

Lwiczka napisał(a):Dzięki Ci, Kochana! <3 Te artykuły pojawiają się tu idealnie, ujmują meritum :brawo

Nie ma sprawy, kochana :* <3 Po prostu bardzo mnie ciekawiło to TiT, więc stwierdziłam, że skoro na Twoje posty trzeba jeszcze trochę poczekać :devil to może jakieś artykuły w internecie też to fajnie opiszą i wyniosę z nich wartościową wiedzę :devil
A teraz właśnie przeglądam i szukam sobie różnych stron związanych z samorozwojem, PP by w czasie przerwy od forum mieć zajęcie jakieś :sun

Edit: Więc jak masz jakieś stronki ciekawe do polecenia, to ja chętnie :party
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 118 razy

Postprzez faith » 23 paź 2016, o 21:43

Świetny artykuł ze znalezionej przeze mnie strony!

http://www.maszke.pl/2016/10/kiedy-dost ... pragniesz/

To samo o czym mówią Hicksowie :sun <3
Boskie!

Opowiadanie historii o rzeczach i mówienie dlaczego ich chcesz wzmacnia ich wibrację i siłę przyciągania ich do twojego życia. Bardzo ważne zdanie:

Skupianie się na tym czego chcesz, wypiera wibracje tego czego nie chcesz, pozwala ci porzucić opór.

Musisz znaleźć powód, aby zestroić się wibracyjnie ze swoimi pragnieniami.
Znajdź ten powód! Zrób wszystko co musisz zrobić, abyś poczuł się szczęśliwy!

To co możesz zrobić to działać mniej, a wyobrażać sobie częściej.

PRAWO PRZYCIĄGANIA, NIE OPOWIADA NA PODJĘTE PRZEZ CIEBIE
DZIAŁANIA, PRAWO PRZYCIĄGANIA ODPOWIADA NA WIBRACJĘ JAKĄ EMANUJESZ, A JEDYNE DZIAŁANIE JAKIE MA SENS TO INSPIROWANE DZIAŁANIE >

Jedyna praca, jaką musisz podjąć, jedyny wysiłek (jeśli w ogóle tak to można nazwać)
to dostrojenie się wibracyjnie do Twoich życzeń. Szukanie zestrojenia z doświadczeniami jakie chcesz przeżyć tylko tyle! To rozkoszowanie się podróżą pomiędzy określeniem tego czego chcesz, do otrzymania tego w fizycznym świecie. Ważne jest zrozumienie związku tego, iż to o czym myślisz i to co odczuwasz, przejawia się w twoim doświadczeniu.

Jak dostroić się do swoich pragnień?

Dostrajamy się do pragnień wtedy, kiedy myśląc o nich, wyobrażając sobie jak to czego pragniemy jest już częścią naszego doświadczenia i czujemy się dobrze. Radość, euforia i inne pozytywne emocje, towarzyszące ci w momencie, gdy myślisz o swoim pragnieniu sprawiają, że jesteś przybliżany do tego, aby zrealizowało się ono w twojej materialnej rzeczywistości.

Emanując pozytywną wibracją, czując się dobrze na myśl o tym, czego pragniesz, wyobrażając sobie, że jest to już obecne w twoim doświadczeniu, sprawiasz, że pragnienie to zrealizuje się w twoim życiu.
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Za ten post autor faith otrzymał podziękowania - 2
Czarnulka, Renata
faith

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 118 razy

Postprzez Born1975 » 23 paź 2016, o 22:10

Przypomniały mi się jeszcze dwie książki.

Pierwsza to "Źródło wiecznej młodości” autor Peter Kelder

Druga to rozwinięcie pierwszej "Tajemnice źródła wiecznej młodości" na okładce nie ma nazwiska autora.

Obie książki opisują 5 rytuałów tybetańskich.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 814 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Postprzez TheMe » 24 paź 2016, o 08:41

dream75 napisał(a):Przypomniały mi się jeszcze dwie książki.

Pierwsza to "Źródło wiecznej młodości” autor Peter Kelder

Druga to rozwinięcie pierwszej "Tajemnice źródła wiecznej młodości" na okładce nie ma nazwiska autora.

Obie książki opisują 5 rytuałów tybetańskich.

Dzięki Dream, ostatnio akurat czytałam o rytuałach Tybetańskich :sun
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 215 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy

Postprzez Renata » 24 paź 2016, o 13:42

Lwiczka napisał(a):
renata17031 napisał(a):Lwiczka, już po pierwszych dziesięciu minutach mówię: "Cudowne....!!!"
Dziękuję <3 <3 <3

Prawda??? Kobieta wymiata :mrgreen: I znów okazuje się, że PP jest totalnie proste w praktyce.... :sun

Tak :kwiatek I na dodatek powiedziała wszystko to, co maglujemy na tym forum od lat :D
Mało było rozmów o tym, by zacząć od miłości do siebie, rozmów o przywiązaniu i wolności, o tym by czuć się dobrze w każdej sytuacji i szukać tylko dobra..? PP w 40-minutowej pigułce <33
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowanie od
Lwiczka
Renata

Podziękował : 609 razy
Otrzymał podziękowań: 764 razy

Postprzez Czarnulka » 24 paź 2016, o 14:10

Tak :sun To są takie proste podstawowe rzeczy, a jednak skupiając się na technikach, wizualizacjach, itp. można się tak bardzo zapędzić i o nich zapomnieć :sun

Cudownie jest, że są takie "przypominajki" tak mocno podnoszące wibracje i sprawiające, że znów wracamy na właściwy tor :sun
Czarnulka

Podziękował : 118 razy
Otrzymał podziękowań: 80 razy

Postprzez Lwiczka » 25 paź 2016, o 17:22

Czarnulka napisał(a):Tak :sun To są takie proste podstawowe rzeczy, a jednak skupiając się na technikach, wizualizacjach, itp. można się tak bardzo zapędzić i o nich zapomnieć :sun

Cudownie jest, że są takie "przypominajki" tak mocno podnoszące wibracje i sprawiające, że znów wracamy na właściwy tor :sun

Dokładnie, PP jest oparte na kilku ledwie prawidłach, a my goniąc za technikami, zapominamy o meritum. Sama kiedyś miałam etap wypróbowywania wszystkich rytuałów, aż doszłam do...ściany. Byłam klasyczny przypadkiem człowieka przeintelektualizowanego, który mógł prowadzić całe wykłady o samorozwoju, a jego wibracja nadal była uśpiona :dance Absolutnie bym tego doświadczenia nie wymazała, ale cieszę się, że w końcu mnie olśniło...

Przecież Black niejednokrotnie pisała,że nie lubi bawić się w techniki, a jakie ma piękne efekty :sun Prostota! Techniki są dla Umysłu, który potrzebuje kołowrotka myślowego, by poczuć, że żyje. Jednak jak już wzmocnimy połączenie z ciałem, zyskamy świadomość własnej wibracji i lekkość we wskakiwaniu na wyższe szczeble <3

Nawet Abraham nieraz mówił (mówili :D), że zachęca do maximum 15 minut dziennie przeznaczonych np na medytacje, ponieważ jesteśmy tu, by się bawić i doświadczać, a nie uciekać. A Nelly w jednym z ostatnich filmików stwierdziła, że jaki sens jest w intensywnym medytowaniu, kiedy życie poza medytacją pokrywa się kurzem? I zaleciła na dobry początek ocknięcie się i posprzątanie mieszkania, ale tak, by być przy tym w stanie błogości.

Idealny przekaz dla mnie, ponieważ ja właśnie mam takie inklinacje: nic, że mieszkanie zakurzone, grunt, że alfowanie zrobione w 300% :D
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 361 razy

Postprzez wolves » 1 lis 2016, o 14:06

Dziękuję za ten filmik :kwiatek moje wibry leżały w błocie i kwiczały, a teraz są znów wysokie! :sun a obejrzałam dopiero ponad 7 minut :D
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postprzez Lwiczka » 1 lis 2016, o 16:54

wolves napisał(a):Dziękuję za ten filmik :kwiatek moje wibry leżały w błocie i kwiczały, a teraz są znów wysokie! :sun a obejrzałam dopiero ponad 7 minut :D

Widzisz??? :D
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 361 razy

Postprzez wolves » 2 lis 2016, o 14:45

Musiałam się jakoś odblokować, bo już dziś miałam 3 telefony z zaproszeniami na rozmowę o pracę, musiałam to wszystko na jutro rozsądnie rozplanować :lol:
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świadomość ciała