Miłość do samego siebie, czyli zatrzymanie procesu starzenia

świadomy oddech, odżywianie, ćwiczenia

Miłość do samego siebie, czyli zatrzymanie procesu starzenia

Postprzez Lwiczka » 23 paź 2016, o 19:58

Odkryłam dziś znakomity filmik, którym chciałabym się z Wami podzielić. Idealnie bowiem owa Pani rezonuje z moim myśleniem na temat wpływania poprzez wibracje na własne ciało :sun Niejednokrotnie napomykałam, że mnie (z całego wachlarzu możliwości PP) najbardziej interesują procesy wpływania na własną fizyczność, czyli osiągnięcie stanu, w którym każda komórka odnawia się na bieżąco. Jest to jak najbardziej realne, mamy bowiem nieograniczone możliwości, które sami blokujemy poprzez oprogramowanie Umysłu...Nie będę na tym etapie wspominać o odzyskiwaniu wszystkich 12-tu wstąg kosmicznego DNA, ponieważ jest to wyższy level, ale wszystko przed nami :lol:

Aktualnie rozgryzam bycie TiT i śmiało mogę powiedzieć, że jest to najlżejsza i najskuteczniejsza metoda na samoregenerację. Bycie TiT=byciu w stanie alpha, bo kiedy Umysł nie skacze między przeszłością, a przyszłością, łączymy się ze Źródłem, a ciało WRESZCIE może poczuć własne moce w pełni <3 To zresztą temat na osobny wątek, założę za jakiś czas, kiedy więcej poeksperymentuję :lol: Podkreślę tylko, że ciało jest naszym nawigatorem i JEDYNYM przewodnikiem, którego możemy być w 100% pewni! Rzeczą priorytetową powinno dla nas być, jak najlepsze nawiązanie kontaktu z własnym ciałem (czego większość ludzi nie potrafi ze względu na nadmierne rozproszenie i sabotaż Umysłu), tak by móc z lekkością i radością dać się prowadzić przez rzeczywistość 3D <3 Ale nauczenie się tego jest dużo łatwiejsze, niż myślicie, parę dni treningu i mamy nowy, piękny nawyk!

Filmik trwa 40 minut, ale warto go obejrzeć :mrgreen: Zresztą, co ja piszę! Kto poczuje lekkość, niech ogląda, kto znużenie, może śmiało wyłączyć, ponieważ pewnie nie będzie to przekaz dla niego :kwiatek

PS. Uwielbiam ujęcie PP w wydaniu rosyjskim, ukraińskim, białoruskim....nie ma na mnie lepszego wabiku :lol:

Za ten post autor Lwiczka otrzymał podziękowania - 6
Czarnulka, faith, koniczynka, qetsiyah, Renata, TheMe
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 361 razy

Re: Miłość do samego siebie, czyli zatrzymanie procesu starz

Postprzez Renata » 23 paź 2016, o 20:25

Lwiczka, już po pierwszych dziesięciu minutach mówię: "Cudowne....!!!"
Dziękuję <3 <3 <3
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowanie od
Lwiczka
Renata

Podziękował : 603 razy
Otrzymał podziękowań: 757 razy

Postprzez Lwiczka » 23 paź 2016, o 20:28

renata17031 napisał(a):Lwiczka, już po pierwszych dziesięciu minutach mówię: "Cudowne....!!!"
Dziękuję <3 <3 <3

Prawda??? Kobieta wymiata :mrgreen: I znów okazuje się, że PP jest totalnie proste w praktyce.... :sun
Lwiczka

Postprzez TheMe » 23 paź 2016, o 20:55

Obejrzałam całe :sun bardzo fajnie mówi też myślę że miłość do siebie jest kluczem tylko czasem ciężko go znaleźć....
Jestem ciekawa tych książek muszę się rozejrzeć :D
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 213 razy
Otrzymał podziękowań: 125 razy

Postprzez Lwiczka » 23 paź 2016, o 21:01

honey1012 napisał(a):Obejrzałam całe :sun bardzo fajnie mówi też myślę że miłość do siebie jest kluczem tylko czasem ciężko go znaleźć....

Walerij Sinielnikow :sun Haha, aż się roześmiałam, kiedy zobaczyłam te okładki :mrgreen: Rosyjscy samorozwojowcy zawsze mają mistyczne oczy, lubię to! :lol:

Edycja: bycie w TiT umacnia miłość do siebie w kosmicznym tempie! Trzeba się wczuć w ciało i poczuć jednocześnie błogość <3
Lwiczka

Postprzez Born1975 » 23 paź 2016, o 21:07

Nie oglądałem jeszcze tego filmu, bo męczę się z odzyskaniem moich nagrań, ale polecam książki Leonarda Orra:

Tajemnice nieśmiertelnych i tu znalazłem pdf: http://www.gromek.waw.pl/ebooks/Orr%20L ... elnych.pdf

i Fizyczna nieśmiertelność.
Wild and free :D

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
Lwiczka
Born1975

Podziękował : 812 razy
Otrzymał podziękowań: 513 razy

Postprzez TheMe » 23 paź 2016, o 21:14

Lwiczka napisał(a):
honey1012 napisał(a):Obejrzałam całe :sun bardzo fajnie mówi też myślę że miłość do siebie jest kluczem tylko czasem ciężko go znaleźć....

Walerij Sinielnikow :sun Haha, aż się roześmiałam, kiedy zobaczyłam te okładki :mrgreen: Rosyjscy samorozwojowcy zawsze mają mistyczne oczy, lubię to! :lol:

Edycja: bycie w TiT umacnia miłość do siebie w kosmicznym tempie! Trzeba się wczuć w ciało i poczuć jednocześnie błogość <3

Hm brzmi skomplikowanie a pewnie nie jest :D
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 213 razy
Otrzymał podziękowań: 125 razy

Postprzez Lwiczka » 23 paź 2016, o 21:17

honey1012 napisał(a):
Lwiczka napisał(a):

Założę wątek i moje sposoby na zakotwiczenie się w tym stanie. Ale trza mi więcej czasu na eksperymenty, muszę być odpowiedzialna, by nie wpuścić Was w maliny... :kwiatek

Za ten post autor Lwiczka otrzymał podziękowanie od
TheMe
Lwiczka

Postprzez faith » 23 paź 2016, o 21:19

honey1012 napisał(a):
Lwiczka napisał(a):

Jeżeli miałaś na myśli, że skomplikowanie brzmi ten temat bycia TiT, to znalazłam jakieś dwa, fajne artykuły na ten temat :) mam zamiar je sobie zapisać i w wolnej chwili przeczytać :sun

1. http://duchimateria.pl/byc-obecnym/
2. http://michalpasterski.pl/2009/10/badz-tu-i-teraz/

Wydają się być interesująće :D
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Za ten post autor faith otrzymał podziękowania - 2
Lwiczka, TheMe
faith

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 118 razy

Postprzez Lwiczka » 23 paź 2016, o 21:24

Dzięki Ci, Kochana! <3 Te artykuły pojawiają się tu idealnie, ujmują meritum :brawo
Lwiczka

Następna strona

Powrót do Świadomość ciała