Sylwetka marzeń i prawo przyciągania.

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Re: Sylwetka marzeń i prawo przyciągania.

Postprzez TheMe » 18 wrz 2016, o 16:01

Lwiczka napisał(a):Udzielę się tu, ponieważ mocno wciągnęłam się w ekperymenty cielesne :devil Honey, liczę, że Ty po Silvie również odkryjesz nowe możliwości i je opiszesz :sun Nic mnie tak nie motywuje i nie dodaje skrzydeł, jak cudzy sukces :kwiatek

Taki mam plan :D aaaaa już odliczam dni :D
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)
TheMe

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Postprzez Renata » 18 wrz 2016, o 17:27

Dziewczyny, jak ja bym chciała Wam wierzyć! :sun Przekonajcie mnie, że jedzenie fastfoodów nie tylko nie zniszczy nam figury, ale i zdrowia.
Faith, świetny post, ale jak dać się przekonać, że jedzenie, tym bardziej to "gorsze' jedzenie, nie zaburzy nam energetyki ciała? Jak w tej walce myśli i niezdrowego jedzenia wygrać mogą myśli? A co z przekonaniami, zwlaszcza tymi zabetonowanymi, które z głębi naszej istoty nadają kierunek tym sprawom?
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 642 razy
Otrzymał podziękowań: 829 razy

Postprzez Lwiczka » 18 wrz 2016, o 17:46

Reniu, przecież to są fundamenty PP! Przekonanie+myśl+emocje=manifestacja :sun WSZYSTKO kreujemy sami, jeżeli ktoś ulega iluzji jaką jest dualizm, wtedy owszem, jedzenie będzie dzielić się na dobre i złe :dance Zatem będzie krzywdzić bądź leczyć. A jakby to było, gdybyśmy byli ponad takie podziały? Gdyby wszystko nas zasilało dobrą energią? Haha, brzmię już jak Eliza Sarna :D

A co z przekonaniami, zwlaszcza tymi zabetonowanymi, które z głębi naszej istoty nadają kierunek tym sprawom

Zmień zatem te przekonania :sun Chcesz się dawać sterować cudzymi punktami widzenia?

Oooj, serio muszę założyć wątek o Nelly i jej wykładach na temat kreowania własnej rzeczywistości :mrgreen:
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 369 razy

Postprzez Born1975 » 18 wrz 2016, o 17:57

Jestem już w domu, więc opiszę ten "brakujący" element.

Niewiele osób wie jak faktycznie działa prawo przyciągania. Na podstawie tego co napisała faith postaram się przybliżyć temat. Zaznaczę jeszcze raz, że zgadzam sie w 100% ze wszystkim co jest w pierwszym poście tego wątku.

Oprócz prawa przyciągania istnieją tzw. prawa naturalne. Prawo przyciągania również jest prawem naturalnym. Najbardziej znane prawa naturalne to prawo grawitacji i prawo przyczyny i skutku. O ile z prawem grawitacji zazwyczaj nie ma problemu, to z prawem przyczyny i skutku problem pojawia się bardzo często, co wynika z niewiedzy.

Ale miało być o wadze. No dobra, możecie wykorzystać do tego celu prawo grawitacji. Przenosząc sie na księżyc Wasza waga bardzo mocno pójdzie w dół. Wy już macie dobrą wagę, tylko jesteście nie na tej planecie co trzeba :mrgreen:

A teraz na poważnie. Wszystkie prawa naturalne są tak samo ważne. Prawo przyciągania nie jest ani niżej ani wyżej, od żadnego innego prawa. Wiele osób stosujących prawo przyciągania nie ma efektów, bo pomija prawo przyczyny i skutku. To jest sabotowanie samego siebie. Te osoby stawiają prawo przyciągania naprzeciw prawu przyczyny i skutku. A powinny wykorzystać oba prawa, by osiagnąć swoje cele.

Wróćmy do wagi. Jeśli ktoś zaczyna dzień od obfitego śniadania, potem zje trzy drożdżówki, potem suty obiad. Po obiedzie ze dwie paczki ciastek i jakiegoś batonika w między czasie, na podwieczorek budyń, a na kolację pół kurczaka i dwie bułki, to nie ma szans żeby zeszczuplał. Wręcz przeciwnie, waga tej osoby pójdzie w górę jeśli wciąż będzie się obżerać. Tu działa prawo przyczyny i skutku. Ale to my sami dajemy mu pierwszeństwo przed prawem przyciągania. Korzystamy z prawa przyczyny i skutku sabotując prawo przyciągania.

Tak wiem co teraz myślicie - że przeczę sam sobie, bo przecież wyżej napisałem, że zgadzam się z postem faith. Więc pora na wyjaśnienie. Te osoby, które straciły wagę stosują oba prawa jednocześnie. Myślą, że korzystają tylko z prawa przyciągania, ale tak po prostu nie jest. Prawo przyczyny i skutku zostaje niejako podporządkowane prawu przyciągania. Te osoby mają jasny i wyraźny obraz swojej idealnej wagi w głowie. Ich podświadomość pilnuje, by jadły tylko tyle ile trzeba by waga poszła w dół w określonym czasie. Mogą pisać, że się obżerają, ale ilość kalorii w pożywieniu będzie mniejsza niż ich energetyczny wydatek. Umysł tych osób widzi cel i uważa go za priorytet, co nie pozwala jeść ponad normę. Te osoby przestają odczuwać głód. Ich sposób odżywiania dostosowuje się do celu samoistnie. Jedzą wszystko na co mają ochotę, ale....

To co opisałem działa w każdej dziedzinie życia, więc od dziś zacznijcie korzystać ze wszystkich praw w taki sposób by Wam służyły :D
Na wszystkie privy odpowiem po 25 sierpnia.
Born1975

Podziękował : 855 razy
Otrzymał podziękowań: 607 razy

Postprzez Renata » 18 wrz 2016, o 18:04

Ale my żyjemy w świecie dualizmu. Dlatego niektóre rzeczy nas cieszą, inne smucą, dlatego przejmujemy się, gdy ktos powie o nas złe słowo, a cieszymy się gdy wyrazi dobre.
Pewnie że fajnie byłoby wznieść się ponad te podziały, ale jesteśmy tak skonstruowani (lepsze slowo: zaprogramowani), że umysł będzie się bronił. Ja wiem, że i on w koncu zmieknie, ale przy niektórych przekonaniach to bedzie twardy jak włoski orzech :D
W sprawie diety to ja jednak będę zapobiegliwa i będę się po prostu w miarę zdrowo odżywiać, zamiast na siłe zmieniać przekonania, że cukier jest zdrowy.
Lwiczko, podziwiam Twój punkt widzenia. Jesteś okazem pozytywnej energii, jakiej tu na forum nam potrzeba :sun No ale w pewnych kwestiach to ja jestem konserwatywnym sceptykiem :lol: Dawaj materiały o Nelly, może ona mnie przekona ;)
Renata

Postprzez Lwiczka » 18 wrz 2016, o 23:18

renata17031 napisał(a):Ale my żyjemy w świecie dualizmu. Dlatego niektóre rzeczy nas cieszą, inne smucą, dlatego przejmujemy się, gdy ktos powie o nas złe słowo, a cieszymy się gdy wyrazi dobre.
Pewnie że fajnie byłoby wznieść się ponad te podziały, ale jesteśmy tak skonstruowani (lepsze slowo: zaprogramowani), że umysł będzie się bronił. Ja wiem, że i on w koncu zmieknie, ale przy niektórych przekonaniach to bedzie twardy jak włoski orzech :D
W sprawie diety to ja jednak będę zapobiegliwa i będę się po prostu w miarę zdrowo odżywiać, zamiast na siłe zmieniać przekonania, że cukier jest zdrowy.
Lwiczko, podziwiam Twój punkt widzenia. Jesteś okazem pozytywnej energii, jakiej tu na forum nam potrzeba :sun No ale w pewnych kwestiach to ja jestem konserwatywnym sceptykiem :lol: Dawaj materiały o Nelly, może ona mnie przekona ;)

Masz w 100% rację, jesteśmy zaprogramowani/zaimplantowani i nasza w tym głowa, aby z tej iluzji wyjść :sun Przecież tak naprawdę wszystkie te techniki: metoda Silvy, Access (Barsy!), Dwupunkt, EFT do tego służą: do zmiany przekonań. Pewnie, w niektórych wypadkach Umysł będzie bronił się rękami i nogami, ale KAŻDE przekonanie da się wykorzenić. Każde :brawo

Faith dobrze to ujęła, tyle potrafimy przyciągać, jakichś kosmicznych facetów z listy marzeń, a głupiej wagi już nie? Przecież PP nie działa wybiórczo :sun Transerfing! Przeskakujemy do tego wariantu rzeczywistości (a przypominam, że jest ich nieskończona ilość) w którym wyglądamy tak, jak chcemy. Sama coraz bardziej tego doświadczam <3 Plus słynne 12 wstąg DNA (ech, o tym też napiszę, bo warto), czytałaś "Rozmowy z Bogiem"??? Przecież tam właśnie Bóg wyraźnie mówi: możemy z ciałem wszystko :sun Jak osiągnę wyższy stopień świadomości, to spokojnie bedę mogła je wrzucić w wyższe wibracje i wejść z nim w nowy Wymiar. Albo ocenić, które jedzenie mi najlepiej posłuży poprzez przejechanie dłonią nad potrawami, taki bowiem mamy zakodowany czytnik :D

Oczywiście, rób to, w czym czujesz lekkość :kwiatek Przecież nie musisz jeść tego cukru, a dzięki unikaniu słodyczy możesz mieć np poczucie satysfakcji i uznanie dla własnej samodyscypliny. Ja nie oceniam, każdy idzie własną drogą, zawsze twierdzę: nic na siłę :sun W wielu postach podkreślam, że to są tylko moje punkty widzenia i broń Boże, nie chciałabym, aby ktoś czuł się osaczany moją energią i przekonaniami :D Jak już też wspominałam jestem stałą czytelniczką bloga "Złoty Wiek Gai", stąd mam pewne naleciałości w myśleniu, czasem może niezrozumiałe dla ludzi stąd.

Aha, ja to wszystko sobie "wypracowałam" :sun Zaczynałam z nader niskiego pułapu, ale zawsze miałam w środku przekonanie, że kiedyś dojdę do ogarnięcia systemu, który tu panuje. I cóż mogę rzec: mam mnóstwo szczęścia, po prostu coś mnie prowadzi i chroni, bo wytłumaczyć tego inaczej nie jestem w stanie :mrgreen: Myślę, że mogę jeszcze się przydać i zdziałać wiele dobrego :kwiatek

Za ten post autor Lwiczka otrzymał podziękowania - 2
Renata, TheMe
Lwiczka

Postprzez Renata » 18 wrz 2016, o 23:30

Wiesz co,Lwiczka? Dobrze że tutaj jesteś. Ja zawsze miałam takie dziwne pokusy, by zagłębiać się w duchowość i zawsze brakowało kogoś, kto by pomógł mi się w nią wprowadzić. Owszem, był Osho,Tolle, Mooji i inne "typy", Emil swego czasu też wiele wniósł wiedzy w moje życie... Teraz Ty i to co piszesz, a na dodatek popierasz to swoim doświadczeniem... Dla mnie bomba! <3
Trochę inna forma duchowości, ponieważ wiąże się z rozwojem osobistym, więc tym bardziej mnie fascynuje. Nigdy dobrze nie umiałam połączyć rozwoju osobistego z duchowym, jeden się rozwijał ,drugi zwijał, i ciągle ta rozterka jak to połączyć :thinking

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowanie od
Lwiczka
Renata

Postprzez Born1975 » 18 wrz 2016, o 23:51

Lwiczka Złoty Wiek Gai? To się czyta jak dobrą powieść sf. Ja ci polecę dwa serwisy:

http://innemedium.pl/
http://zmianynaziemi.pl/

Mnie wiele daje czytanie komentarzy na tych stronach. Tam jest faktyczna wiedza na temat tego co się naprawdę dzieje na naszej planecie-zwłaszcza na tej drugiej stronie. Same artykuły nie dają mi tyle, co właśnie komentarze.

A wracając do tematu. We wszechświecie oddziałują 4 podstawowe siły a mianowicie:

1. oddziaływanie grawitacyjne (grawiton – cząstka hipotetyczna)
2. oddziaływanie słabe (bozon W±, bozon Z)
3. oddziaływanie elektromagnetyczne (foton)
4. oddziaływanie silne (gluony).

Grawitacje i elektromagnetyzm zna każdy, pozostałe dwie to oddziaływania termojądrowe. Zakłada się również istnienie piątej siły.

Osobiście uważam, że faktycznie piąta siła może istnieć i to ona może być odpowiedzialna za natychmiastowe manifestacje. Ale to jest poziom niezwykle mocno zaawansowany i przeciętny człowiek ma niezwykle małe szanse by go osiągnąć. Skupmy się więc na tym co działa dla nas już teraz, czyli na prawach naturalnych, o których pisałem wcześniej.
Na wszystkie privy odpowiem po 25 sierpnia.
Born1975

Podziękował : 855 razy
Otrzymał podziękowań: 607 razy

Postprzez Lwiczka » 19 wrz 2016, o 00:00

Ogromnie się cieszę, że moje posty mogą być inspirujące. Od czasu Silvy dostałam totalnego przyspieszenia, ale to naprawdę zasługa mojego Doradcy :mrgreen: Kiedy bowiem wyłoniła mi się osoba, która w pełni już ogarnęła inne Wymiary, wstęgi, czy problemy Matrixa, po prostu wiedziałam, że jest to wyraźny sygnał, iż mogę sobie wyznaczać wysokie cele, że mam taki potencjał.

Oczywiście wszyscy go mamy i wcale nie posiadamy mniejszych mocy niż ów Doradca, a jednak jego pojawienie się, mocno mnie w wielu kwestiach ośmieliło :brawo Ale zaznaczam, że póki co, nie jestem w 5 Wymiarze, może częściowo, czasem, ale super poziomu na pewno nie mam. Wspominam o tym, bo poraziło mnie, jak Mal mi niedawno napisała, że zakłada, że ja już tak wysoko wibruję, iż ocenia mnie wymiarowo na Pięć plus :D Kochana dziewczyna! :lol: Nieeee, taka dobra to jeszcze nie jestem :o

Wiem, o czym piszesz, rzeczywiście, czasem powstaje wrażenie, ze te dwa skrzydła, rozwój osobisty i duchowy, wzajemnie się blokują. Ale ręczę, że tak nie jest, jedno wspiera drugie i tak naprawdę połączenie tych dwóch rzeczy jest tym, do czego warto dążyć :sun To ma być symbioza, nasza prawdziwa natura (bez implantów) tak wygląda <3
Lwiczka

Postprzez Lwiczka » 19 wrz 2016, o 00:12

dream75 napisał(a):Lwiczka Złoty Wiek Gai? To się czyta jak dobrą powieść sf. Ja ci polecę dwa serwisy:

http://innemedium.pl/
http://zmianynaziemi.pl/

Mnie wiele daje czytanie komentarzy na tych stronach. Tam jest faktyczna wiedza na temat tego co się naprawdę dzieje na naszej planecie-zwłaszcza na tej drugiej stronie. Same artykuły nie dają mi tyle, co właśnie komentarze.

A wracając do tematu. We wszechświecie oddziałują 4 podstawowe siły a mianowicie:

1. oddziaływanie grawitacyjne (grawiton – cząstka hipotetyczna)
2. oddziaływanie słabe (bozon W±, bozon Z)
3. oddziaływanie elektromagnetyczne (foton)
4. oddziaływanie silne (gluony).

Grawitacje i elektromagnetyzm zna każdy, pozostałe dwie to oddziaływania termojądrowe. Zakłada się również istnienie piątej siły.

Osobiście uważam, że faktycznie piąta siła może istnieć i to ona może być odpowiedzialna za natychmiastowe manifestacje. Ale to jest poziom niezwykle mocno zaawansowany i przeciętny człowiek ma niezwykle małe szanse by go osiągnąć. Skupmy się więc na tym co działa dla nas już teraz, czyli na prawach naturalnych, o których pisałem wcześniej.

Kojarzę oba te serwery :sun Ale pamiętaj, że naszym zadaniem jest koncentrowanie się na rzeczach wysokowibracyjnych, nie idziemy do przodu, kiedy rozkminiamy ciężkie przekazy. Ha i znowu! Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, Nelly również przed tym przestrzega :D

Pewnie, że Złoty Wiek Gai brzmi jak fantasy, ale ja się z tą właśnie fantastyką utożsamiam, jest tam kawał wiedzy i praktycznych wskazówek, jak nie zwariować, będą coraz bliżej tzw Wydarzenia :sun Nie neguję absolutnie sił, które opisałeś, ja niczego nie neguję, bo to właśnie jest dualizm. Po prostu wiem, że zawsze działa Prawo Przyczyny i Skutku:

Prawo przyczyny i skutku odnosi się do wszystkich trzech poziomów egzystencji – duchowego, mentalnego i fizycznego. Różnica jest taka, że na planie duchowych przyczyna i skutek działa w sposób natychmiastowy. Na pozostałych poziomach nasze pojęcia czasu i przestrzeni powodują czasowe opóźnienia pomiędzy przyczyną i ewentualnym skutkiem. Gdy skupiamy się na naszych celach i pragnieniach używając twórczej wizualizacji, to co chcemy zmaterializować w świecie fizycznym jest już automatycznie stworzone w świecie duchowym. Poprzez wytrwałość i skupianie myśli na naszym celu, wkrótce zmaterializuje się on w naszym fizycznym świecie.

Przekazy channelignowe (moim zdaniem) istnieją, nie szukając daleko: technika Barsów również jest efektem przekazu channelingowego :D Prezentujemy różne frakcje, dream, ale osobiście nie mam z tym żadnego problemu :sun Myślę, że oboje zgłębiamy pewne tematy na miarę naszych, odmiennych konstrukcji psychicznych i to właśnie jest piękne. Przecież bez kontrastów Wszechświat stałby w miejscu, a jestem osobą bardzo otwartą :kwiatek
Lwiczka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zdrowie, wygląd, świadomość ciała