Sylwetka marzeń i prawo przyciągania.

świadomy oddech, odżywianie, ćwiczenia

Re: Sylwetka marzeń i prawo przyciągania.

Postprzez SHANI2 » 13 sty 2017, o 18:53

Ubolewam, że nie mam na tym etapie życia czasu na pisanie (może nadrobię za jakiś czas), ale zgadzam się i co za traf, że akurat natknęłam się na ten post <3 Ja też mialam parę dni, kiedy jadłam ilości godne niemowlaka (w ogóle jem coraz mniej... :sun ) i czułam się pełna energii. Trzeba jeść świadomie, wszystko trzeba robić świadomie...myśleć, spacerować, pić herbatę, a energię z tych czynności dedykować, nie trwonić jej. I jest to absolutnie inna jakość, ciężko opisać :sun

Reasumujac, to, że zmienia się struktura naszych ciał to prawda! Kochani, magia! <3[/quote]

Hej kochana, ja również czynności (bezsennsowne tj sprzątanie, gotowanie, picie, jedzenie) dedykuję :) Robię tak od niedawna kiedy dowiedziałam się, że energię można dedykować i obracać na spełnianie naszych oczekiwań. Znasz zaklęcie dedykacji do jedzenia i picia? Jak to robisz dokładnie>?
JESTEM CZARODZIEJKĄ SWOJEGO ŻYCIA!!!
SHANI2

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Re: Sylwetka marzeń i prawo przyciągania.

Postprzez faith » 13 sty 2017, o 19:47

SHANI2 napisał(a):
Lwiczka napisał(a):Ubolewam, że nie mam na tym etapie życia czasu na pisanie (może nadrobię za jakiś czas), ale zgadzam się i co za traf, że akurat natknęłam się na ten post <3 Ja też mialam parę dni, kiedy jadłam ilości godne niemowlaka (w ogóle jem coraz mniej... :sun ) i czułam się pełna energii. Trzeba jeść świadomie, wszystko trzeba robić świadomie...myśleć, spacerować, pić herbatę, a energię z tych czynności dedykować, nie trwonić jej. I jest to absolutnie inna jakość, ciężko opisać :sun

Reasumujac, to, że zmienia się struktura naszych ciał to prawda! Kochani, magia! <3

Hej kochana, ja również czynności (bezsennsowne tj sprzątanie, gotowanie, picie, jedzenie) dedykuję :) Robię tak od niedawna kiedy dowiedziałam się, że energię można dedykować i obracać na spełnianie naszych oczekiwań. Znasz zaklęcie dedykacji do jedzenia i picia? Jak to robisz dokładnie>?

Dziewczyny, możecie rozwinąć trochę temat dedykowania energii? O co chodzi? :devil :sun
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 118 razy

Poprzednia strona

Powrót do Świadomość ciała