W zdrowym ciele, zdrowy duch !

świadomy oddech, odżywianie, ćwiczenia

Re: W zdrowym ciele, zdrowy duch !

Postprzez Lwiczka » 23 wrz 2016, o 11:01

Kmicic tak sobie wziął do serca te porady, że już pewnie ćwiczy jak szalony! :D

Różnorodność osobowości na tym forum nieodmiennie mnie zdumiewa :lol: Piękny materiał na serial!

Za ten post autor Lwiczka otrzymał podziękowanie od
TheMe
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 361 razy

Postprzez Kmicic » 23 wrz 2016, o 22:31

:D niestety nie wezmę się od razu za ćwiczenia ponieważ muszę uporać się z pewnym problemem ale cieszy fakt iż zaczyna on (problem) już znikać :)
Tak więc od poniedziałku na pewno zacznę wyżej przeze mnie wspomniane ćwiczenia.

Pozdrawiam.
Każdy powinien poznać Jego filozofię...

- http://www.jkrishnamurti.org <3

'''Czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...''
Kmicic

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Postprzez Lwiczka » 24 wrz 2016, o 16:18

Kmicic, my wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki! Rozwijaj ciało, umysł i ducha :D A nie zapomnij się podzielić efektami, które nastąpią po wyżej wspomnianych ćwiczeniach :D

Za ten post autor Lwiczka otrzymał podziękowanie od
Kmicic
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 361 razy

Postprzez mikser » 27 wrz 2016, o 15:12

warto ćwiczyć, ja na przykład szczególną uwagę zwraca na ćwiczenia z samego poranka bo dodają energi na cały dzień, ważne są też ćwiczenia w przerwach pomiędzy nauką, choćby mięśni szyi, ja mam np, plac zabaw nie daleko bloku na którym jest zewnętrzna minisiłownia :)
mikser

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Blau » 14 lis 2016, o 16:39

Wreszcie sie ostro wzięłam za siebie! :brawo :D Od 2 listopada nie jem słodyczy. Od 11 ćwiczę. Mam momenty słabości gdzie z chęcią bym zjadła coś słodkiego, ale to że zaczęłam ćwiczyć trzyma mnie w postanowieniu :)
Mój wymarzony brzuch jest tuż tuż :)
Blau

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez Blau » 10 lip 2017, o 16:06

No to się pochwale :D Zaczęłam wreszcie regularnie biegać :) juz drugi miesiąc i coraz bardziej się wciągam :) Do tego ćwiczę tez :) Małe efekty już widzę :)
Blau

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez Carrie_Bradshaw » 11 sie 2017, o 21:05

Ja odkurzylam rolki niedawno i w koncu przekonuje sie do samotnej jazdy :D Moja przygoda ze zdrowym odzywianiem i cwiczeniami zaczela sie od Chodakowskiej gdy ta jeszcze miala jedynie trening w formie zdjec i ich opisow na swoim fb, pozniej dywanowki z youtube a od pol roku wspolpracuje z trenerka i chodze na silownie :D Obecnie jestem na masie, zeby zbudowac to i owo :devil
Podziwiam biegaczy, probowalam wielokrotnie, ale nie dalam rady.Najwazniejsze, zeby znalezc aktywnosc fizyczna, ktora sprawia przyjemnosc :sun
Carrie_Bradshaw

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez mrO » 11 sie 2017, o 21:39

Carrie_Bradshaw napisał(a):Obecnie jestem na masie, zeby zbudowac to i owo :devil

Nie chce być wredny, ale zawsze mnie to bawi jak ktoś mówi że "jest na masie" Prawda o robieniu masy jest taka, że "masę" bardzo ciężko zrobić w typowy sposób i to jeszcze na sucho. Generalnie przepis na masę: mały zakres ruchów + duży ciężar + trochę więcej kcal niż trzeba.
Jeśli twoja trenerka ma chodź trochę oleju w głowie to wygoni ciebie na ćwiczenia typowo masowe, tzn: rwanie, podrzuty, martwe ciągi , tak, tak :) I nie mówie tutaj o machaniu jak największym żelastwem.
NIe oszukujmy się, trochę rwań i podrzutów może zrobić cuda z damską sylwetką :)
:brawo
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 159 razy

Postprzez Carrie_Bradshaw » 11 sie 2017, o 22:28

Mowiac masa chodzilo mi w sumie o diete, bo nadwyzka kaloryczna no i cwiczenia silowe z progresem ciezaru;>Cwiczenia wielostawowe tez robie :D Ostatnio polubilam sie z guma oporowa i dolne partie katuje guma na dobitke :D Cos tam sie dzieje powoli :)
Carrie_Bradshaw

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez wrzochal11 » 12 sie 2017, o 10:23

Przestrzegam tylko przed zbyt częstymi treningami :)
Bo czasami i tak rzeczy się dzieją, a ćwiczenia to tylko taki znak dla organizmu: "Oho ten to chce teraz budować tą grupę mięśniową". Dieta jest kluczowa przy ćwiczenia, no i regeneracja, bo to wtedy mięśnie rosną ;)

..i nie porównywać się z nikim na tych siłowniach! Ja ktoś np. trenuje codziennie i jest wielki jak szafa, to wiedz, że on "jedzie" na wielu wspomagaczach ;)
http://bit.ly/2sAHlP1 - Mój blog
http://bit.ly/Darmowy_e-book-RW - Darmowy e-book pt. Dlaczego uznałeś, że jesteś skazany na etat
wrzochal11

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świadomość ciała