Ważne dla kobiet

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Ważne dla kobiet

Postprzez Born1975 » 1 wrz 2016, o 12:24

Długie, ale warto przeczytać całość .


Tampony, podpaski, czyli chemia, bezpłodność i choroby.

” To z powodu słów niewypowiedzianych ,umarli są tak ciężcy w swoich trumnach. ”

Zadajecie mi różne, nieraz dziwne pytania. Co złego widze w spa, solariach, czy tamponach … Nawet nie chce mi się już na to odpowiadać, ponieważ każdy z was ma możliwość kreacji własnych myśli, a przez logikę i wiedzę, można dojść samemu do pewnych myśli i przemyśleń…

( Najlepszym wskaźnikiem kobiecych zachowań powinny być poprzednie pokolenia, a nie moda, trend i reklama.)

Toksyczność podpasek, tamponów jest znana każdemu, kto poczytał o badaniach materiałów z jakich są one wykonane, jeśli stosujesz te „wynalazki”, możesz być pewna grzybicy, raka, problemów z jajnikami, płodnością, ciąża, astmą, wysypkami, zapaleniami …

Te super żele, pochłaniające wilgoć, te materiały pozwalające nie tylko wchłaniać krew ale zmieniać jej stan skupienia, to chemia, która jeszcze kilka lat temu używana była w najlepszym razie do mycia zanieczyszczonych radioaktywnie pomieszczeń.

Jeśli nie chce się wam na własną rękę badać środków, które mają tylko z nazwy zapewnić wam komfort, możecie wytoczyć proces grupowy producentom tamponów, podpasek i środków higieny intymnej, nie zapominajmy też o prezerwatywach, których guma oraz pokrywające je żele, są zabójcze nie tylko dla plemników, ale również dla ludzi … Elementy plemnikobójcze są niezwykle toksyczne dla ludzkiego organizmu.

Zespół wstrząsu toksycznego jest praktycznie od 20 lat na tapecie niezależnej prasy internetowej, jednak w prasie mainstreamowej na ten temat panuje niemal kompletna cisza.
Nagłaśniane są tylko te sprawy, które kończą się śmiercią, przykładem takiej sprawy, może być smierć Any Elifritz.

W odpowiedzi na tą smutną wiadomość, kobiet z całego świata zaczęły opisywać swoje doświadczenia związane z tamponami, wysypkami, upływami, uczuleniami, ponieważ tampony to nie tylko zagrożenie dla zdrowia ale i życia.

Drogie Panie, musicie wierzyć, że od ponad 20 lat w tamponach nie są stosowane już naturalne włókna, naturalne włókna były rozpuszczane przez ciało, sztuczne włókna, zamiast chłonąc wytwarzają niebezpieczne dla ludzkiego organizmu toksyny mogące doprowadzić do poważnych chorób, czy poronień …

Już trzy lata temu poprosiliśmy pielęgniarki wykonujące badania wymazu aby przeprowadziły badania porównawcze, pierwsze co rzuca się w oczy u kobiet stosujących tampony to resztki starych włókien gromadzących się w waszym ciele drogie Panie. Stare tampony wykonane były między innym z włókien jedwabiu i miazgi drzewnej, ale nie powodowały podrażnień…

Nowe tampony wykonane są z włókien polipropylenu owiniętego dookoła rdzenia ze sztucznego jedwabiu. Powoduje to coprawda mniejszą utratę włókien ale jednocześni zwiększa otarcia i suchość miejsc intymnych (Potem sprzedawają wam żele intymne, leki na grzybice, i tak się kręci świat wygodnej z pozoru mody, kosztujący was czas, zdrowie, życie i pieniądze …) .

Stosowana w tamponach wełna organiczna łączona jest z plastykiem i substancjami chemicznymi, które wiążą krew jak klej, w czasie wiązania do organizmu przedostają się setki różnych toksyn, toksyny te zmieniają zasadowości organizmu, jak również skład chemiczny organizmu, który wchłania rakotwórczą chemię …

Popularna w tamponach struktura Natracare, która ponoć jest certyfikowana ekologicznie i zawiera 100% bawełny została opatentowana 21 lat temu, aby uwolnić kobiety od nawału toksyn i syntetycznej śmierci.

Jaka jest prawda?. Piękne słowa, reklamy napisy, a badania przeprowadzone przez New York University Medical School w połowie lat 90-tych pokazały, że prawda o tamponach nadal pozostaje tajemnicą poliszynela.

Co mamy w tamponach, czyli tablica szalonego chemika :

-) Marszczona wata celulozowa rozdmuchiwana ze stopu usztywnionego chemicznie polimeru, włókna poliestrowe , mech torfowy i pianka.

-) Okład i laminat żelowej tkanki chłonnej i Super-komórkowa pianka –
Myreth-3-mirystylu (smar) (US Patent # 5591123) , generalnie jest to nieutylizowalny odpad, z którym nie było co zrobić, bowiem jego składowanie jest zbyt drogie i zbyt niebezpieczne.

-) Zeolity naturalne i syntetyczne ( cząstki pochłaniające zapach) (US Patent # 5161686) Etoksylany alkoholowe, estry glicerolu, polisorbat-20 (jako środki powierzchniowo czynne do rozproszenia zapachu)

-) środki przeciwbakteryjne (bez oficjalnej nazwy) (US Patent # 8585668) rakotwórcze środki chemiczne, takie jak styren, pirydyna, metyloeugenol i butylowany hydroksyanizol (zapach), Ftalany (DEP i DINP) (daje to złudny zapach świeżości )

-) Piżma syntetyczne (zaburzające potencjał hormonów) (zapach jest złudny)
, Liczne alergeny. (zapach)

Nie tylko tampony i podpaski.

Tampony i podpaski są najbardziej wykorzystywanym rodzajem produktów higieny kobiecej, ale wiele kobiet zabija się na raty używając reklamowanych w mediach i prasie produktów wypełnionych straszliwą chemią (to nie przesada, kiedyś te środki w najlepszym razie były używane do mycia podłóg w oborach i na terenach skażonych radioaktywnie, teraz kobiety stosują to do pielęgnacji ciała …), chodzi o kobiece chusteczki, spreye, środki higieny intymnej, żele, kremy …

Jeśli dziwicie się zwiększonej liczbie bezpłodności wśród kobiet, poronień, raka … Możecie być Panie, samym sobie winne.

Ważne jest to , aby zrozumieć, że pochwa jest organem „samooczyszczącym”, a instytuty i ginekolodzy zarabiają nie na zdrowiu kobiety, lecz na chorobie kobiety. Więc polskie towarzystwo ginekologiczne, czy American Public Health Association…, zalecają wam to ,co służy chorobie i depopulacji oraz zyskowi…

Wszystkie te wynalazki sprzyjają zwiększeniu zakażeń bakteryjnych, bezpłodności i rakowi. Jest to typowa bezsensowna moda na śmierć poprzez trend.

Ale to nie wszystko :

Podpaski :

Niebezpieczne składniki zawarte w podpaskach to dioksyny i furany, czyli pozostałości niebezpiecznych dla życia pestycydów, wsród składników znajdują się także nieznane z nazwy chemikalia zapachowe i substancje chemiczne, takie jak methyldibromo czy glutaronitrile.

Wszystko to sprzyja setkom odmian raka, bezpłodności, deformacjom płodu i zaburzeniom hormonalnym, o wysypkach alergicznych nie będę wspominał .
Ja nie wziął bym tego nawet do ręki …

Kobiece Chusteczki:

Wśród składników mamy takie niebezpieczne składniki jak Methylchloroisothiazolinone (https://en.wikipedia.org/?title=Methylc ... iazolinone), Methylisothiazolinone, parabeny, Quaternium 15 (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Quaternium-15), DMDM hydantoina oraz setki nieznanych i nienazwanych substancji chemicznych i zapachowych.

Cała ta chemia powoduje alergiczne wysypki, raka i zaburzenia hormonalne.

Środki higieny intymnej oraz żele i mydła:

Niebezpieczne składniki to nieznane zapachowe substancje chemicznych, parabeny, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, DMDM hydantoiny, D & C Red nr 33, wew NiP fioletowy nr 2 i FD & C yellow 5 #. Napewno nabawicie się panie zaburzeń hormonalnych, wysypek alergicznych i astmy.

Perfumowane spreye, samoopalacze, mydła antybakteryjne …

Niebezpieczne składniki to nieznane zapachowe substancje chemiczne, Spermicydy, oktoksynol-9. Czego możemy być pewni : bakteryjnych zakażeń pochwy, zapalenie miednicy mniejszej, rak szyjki macicy, ale również na uszkodzenia płodu, niską wagę płodu, poród przedwczesny, ciąże pozamaciczną, przewlekłe infekcje i niepłodność.

Co ciekawe w ponad 100 przypadkach stwierdzono lepszą podatność na HIV i choroby przenoszone drogą płciową, ponieważ zmniejsza się naturalna ochrona organizmu, a flora bakteryjna prawie całkowicie zanika.

Kobiece dezodoranty (spraye, proszki, i czopki)

Składniki: nieznanych substancji zapachowe, parabeny (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Parabeny) i chlorek benzetoniowy. Stosowanie tych cudów powoduje bezpłodność , alergiczne wysypki.

Kobiece kremy

Składniki : niezidentyfikowane chemikalia zapachowe, parabeny, Methylisothiazolinone oraz składniki aktywne, benzokaina, znieczulacze. Wpływa to na zaburzenia hormonalne, alergiczne: wysypki i swędzenie.

Taki mały przykład zostosowania tej wygody.

” Młoda modelka straciła nogę przez tampony. Popularny środek higieniczny wywołał u 27-latki silny wstrząs toksyczny i prawie doprowadził do jej śmierci. – Jeszcze 10 minut i byłoby po mnie – mówi Lauren Wasser. Teraz kobieta walczy z producentem tamponów o odszkodowanie.

Lauren Wasser miała szansę na oszołamiającą karierę modelki. Dziewczyna debiutowała na okładce„ Vogue ”już jako kilkulatka. Fachu uczyła się od matki – również modelki. Kiedy w 2012 roku lekarze byli zmuszeni amputować jej nogę, Lauren kompletnie się załamała – Całe moje życie kręciło się wokół wyglądu – wyjaśnia 27-latka. W 2012 roku dziewczyna doznała groźnego dla życia zespół wstrząsu toksycznego czyli tzw. TSS.

Do infekcji dochodzi najczęściej na skutek nieprawidłowej higieny podczas okresu i zbyt rzadkiego wymieniania tamponów. Wasser pamiętała jednak by zmieniać je co kilka godzin. Według producenta – firmy Kotex należy to robić co 4-8 godz. z wyjątkiem nocy, co według matki Lauren może być mylące dla młodych ludzi.
Wasser mówi, że feralnego dnia zmieniła tampony trzy razy. Wieczorem pojechała do znajomego na przyjęcie, ale szybko z niego wyszła, bo źle się czuła. Następnym co pamięta jest policja dobijająca się do drzwi jej mieszkania. Przyjaciółka 27-latki zaniepokoiła się, że dziewczyna nie odbiera telefonu i zadzwoniła na komendę i z prośbą o interwencję. Pomoc przyjechała w samym czasie. Wasser miała doznała zawału serca i straciła przytomność.

Lekarze powiedzieli, że jeszcze 10 minut a nie byłoby jej na tym świecie. W szpitalu okazało się, że organizm modelki został zainfekowany przez gronkowca złocistego. To właśnie ta bakteria wywołał wstrząs toksyczny. Bakteria wykorzystała do rozmnożenia krew w tamponie i doprowadziła do stanu zapalnego, zmuszając lekarzy do amputacji nogi modelki.

Lauren dopiero niedawno pogodziła się ze stratą kończyny i ponownie zaczęła myśleć o modelingu. Stało się to za sprawą jej dziewczyny, która jest fotografką. To ona namówiła Wasser do powrotu przed obiektyw. Kibicuje jej również w walce o odszkodowanie z producentem tamponów.”

Jest tyle naturalnych środków stosowanych przez babcie i prababcie, jednak słowo wygoda większości z was przyćmiewa umysł, ponoszenie ryzyka raka, bezpłodności, uczuleń, astmy, poronień, chorób skóry … warte jest tych kilku chwil wygody.?

Utrata logicznego myślenia poprzez modę wpływa na użytkowanie niebezpiecznych środków higieny intymnej, ale również mód związanych z nałogami, wszystko to wpływa na stan psychiczny i fizyczny każdej z was, zastanówcie się czy warto unieszczęśliwiać siebie i wasze dzieci …

http://replikatv.hvs.pl/alkoholizm-elem ... ralizacji/

Mamy zamiar stawiać na edukacje, jeśli szkoła, media, lekarze i celebryci kłamią ludziom prosto w twarz, należy przeciwstawić się modzie, edukacji i kłamcom, dlaczego ktoś kosztem twojego zdrowia ma się bogacić.?!

Wielcy kandydaci na premierów, prezydentów nie zniża się do najważniejszych spraw ludzkiego życia : zdrowia, edukacji i dobrobytu, opowiadając niestworzone plany i obietnice.

Popatrzcie na nasze strony, poruszamy wszystkie ważne dla świata i człowieka tematy, tak powinna wyglądać polityka przyjazna człowiekowi, warunkiem jest żywy udział człowieka w polityce, oraz odrzucenie schematów myślowych opartych na religi, hierarchii, dezinformacji i strukturze piramidalnej …

Myślcie ludzie, zakazano wam wolnomyślicielstwa, bowiem każdy kto myśli jest potencjalnym wrogiem Kaczyńskich, Tusków, Kukizów, Stonogów i innych dewiantów udających proludzkich mesjaszy.


Źródło: http://zanimkupisz.hvs.pl/tampony-podpa ... i-choroby/
Siempre juego con mis reglas.
Avatar użytkownika
Born1975
 
Posty: 2280
Dołączył(a): 9 cze 2014, o 22:56
Lokalizacja: smileoo.com
Podziękował : 867 razy
Otrzymał podziękowań: 622 razy

Re: Ważne dla kobiet

Postprzez Born1975 » 1 wrz 2016, o 12:29

I jeszcze jeden ciekawy artykuł.

Święta moc krwi menstruacyjnej.

“Prawda zawsze zostanie odkrycia.”

Krew menstruacyjna była kiedyś najświętszą substancją na ziemi, a teraz nauka na nowo odkrywa jej niezwykłe właściwości lecznicze …

Gnostycy chrześcijanie zwani Synesaktismami ( https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Agape) ,nieśli za sobą idee miłości międzyludzkiej zwanej Agape – “Drogą Shaktismu”, co odnosi się do tantrycznego kultu Yoni (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Joni).

Jednym z najważniejszych rytuałów było przygotowanie “napoju nieśmiertelności ” ,wykonanego z krwi menstruacyjnej, która jest pełna uzdrawiających komórek macierzystych, które w rzeczywistości mogą uaktywnić naszą zdolność komórek do regeneracji.

(Co zrobił, z tym Aleister Crowley, sprofanował święty rytuał, zmienił akt regeneracji w picie krwi, moczu, spermy i jedzenie kału … Oto fałszywy prorok …)

W sensie duchowym rytuał ma otworzyć człowieka na życie wieczne w innym wymiarze.

To, “Święto Miłości” lub “Święte Małżeństwo” będące rdzeniem miesiączkowych tajemnic – zostało w końcu uznane za herezję, a kobiety zostały wyłączone z udziału w chrześcijańskich obrzędach. Hieros Gamos, zostało zniszczone …

Jednak moc odnowy, odrodzenia i zmartwychwstania … związana z łonem i krwią menstruacyjną Boskiej Matki została przeniesiona do historii o Jezusie i rytuale Eucharystii – “hic est sanguis meus – to jest “kielich” krwi mojej (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Eucharystia_(sakrament)). Czciciele pijąc krew, mieli uzyskać moc odrodzenia. Znów dokonano profanacji, której napewno nie popierali esseńczycy i należący do nich, jeden z Jezusów … (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Esseńczycy)

W większości starożytnych mitów i religii na całym świecie czczono moc odrodzenia i kobiece łono od setek tysięcy lat. Kapłanki wielkiej bogini znane były w wielu kulturach.

Chociaż istnieje wiele legend o “miesiączkowaniu kobiet szamanów” ,których krew była kradziona przez bogów, dziś temat ten jest powszechnie uważany za tabu.

Święty Graal, to w istocie kobiece łono. Choć próbowano, przez wieki ukryć znaczenie tego symbolu, przerwał on we wszystkich kulturach i religiach.

Kobiety urodzone wiele, wiele tysięcy lat temu, zwały akt regeneracji, odnowy “pierwotnym aktem niewinności”.

Od tamtych czasów, kult kobiecego łona, niewinności zaczął wygasać, a kapłanki wielkiej bogini zwane niekiedy wiedźmami podzieliły los czarownic, i zbyt mądrych wolnych ludzi.

Miłość i pierwotna niewinność, podobnie jak energia i fizyczne zdolności komórek macierzystych, mogą aktywować szybką regeneracje ran, urazów …

Wiedza ta została prawie stracona przez ostatnie tysiąc lat, przez dezinformacje, wyniszczenie i głupotę …

Zobaczmy jak zniszczono pojęcie fontanny życia (pojęcie znane we wszystkich kulturach i religiach , https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Fons_Vitae), komórki macierzyste pozyskiwane z krwi menstruacyjnej, mają zdolność czynienia cudów.

Jeden ze znanych nam naukowców, mówi wprost:

JM : “ Kiedy po raz pierwszy zastosowałem terapie opartą na komórkach miacierzystych pozyskanych z krwi menstruacyjnej, poczułem jak mój organizm zaczął się odradzać , mam ponad 50 lat … Nigdy nie miałem tyle energii … ”

Kolejny naukowiec po sześćdziesiątce, pokazuje nam swoje zdjęcia :

WG: “ Pracując z komórkami macierzystymi, doświadczył cudu, moje włosy z siwych stały się czarne… W ciągu kilku miesięcy mój wiek fizyczny spadł do 40 lat … ”

Na całym świecie, w tajemnicy, eksperymentuje się nad komórkami macierzystymi pozyskiwanymi z krwi menstruacyjnej.

To się dzieje.! W Chinach, Rosji, Indiach i innych krajach, choć głownie w tajnych laboratoriach.

Moje prywatne odczucia, i przesłania pisane w wieku 9 lat, nie tylko okazały się prawdą, ale faktem …

Idźmy w kierunku wiedzy, bowiem nauka i zabawa ludzkim dna skończy się śmiercią istoty, którą zwaliśmy człowiekiem.

Obecnie testuje na sobie tą kuracje, aby odzyskać sprawność fizyczną po zabójczym ataku przedstawicieli naszego państwa …

Patriarchalna ideologia zepchnęła ludzi w czarny odmęt strachu i niewiedzy, każda ideologia hierarchiczna, kończy się obłędem dążącym do władzy osadzonej na strachu. W systemach hierarchicznych wiedza jest zatrzymywana dla wybranych i uprzywilejowanych.

Dziś podaje się kobietom narkotyki aby zatrzymać ich cykl menstruacyjny, stosuje rakotwórcze tampony i podpaski, aby poprzez wpojony wstręt, pozbyć się niewygodnego przekleństwa, zaprogramowano kobiety, ich myśli i odczucia.

http://zanimkupisz.hvs.pl/tampony-podpa ... i-choroby/

Błogosławieństwo miesiączki w mitach.

Dowody świętości miesiączki we wszystkich kulturach przed powstaniem patriarchatu, są dobrze udokumentowane …

* Maorysi twierdzili, że dusza ludzka jest wykonana z krwi menstruacyjnej, kiedy pozostaje w łonie matki przybiera ludzką postać.

* Afrykanie twierdzą, że menstruacyjna krew “zakrzepła w młodym człowieku”.

* Arystoteles powiedział, że życie wykonane jest z “skrzepu krwi” menstruacyjnej.

* Hinduska Wielka Matka, tworzy życie w kosmosie poprzez zakrzep krwi menstruacyjnej.

* Indianie z Ameryki Południowej twierdzą, że cała ludzkość została wykonana z krwi księżycowej.

* W starożytnej Mezopotamii, wierzono w Wielką Boginię Ninhursag (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ninhursag), która ulepiła ludzi z gliny i ożywiała ich za pomocą “krwi życia”.

* Adam, Adamah, (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Adamah) oznacza “krwawą glinę.” Opowieść o Biblijnym Adamie została wykreowana z opowieści o stworzeniu człowieka z gliny i księżycowej krwi.

* Koran, mówi, że Bóg “uczynił człowieka z płynącej krwi”; ale w pre-islamskiej Arabii, Bóg był boginią stworzenia, Al-Lat (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Al-Lat).

* Plutarch (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plutarch) powiedział, że człowiek powstał poprzez połączenie siły księżyca i krwi menstruacyjnej.

* Bogowie byli zależni od cudownej mocy krwi menstruacyjnej. W Grecji było to eufemistycznie nazywane “nadprzyrodzone czerwone wino” podawane bogom przez Herę i Hebe (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Hebe_(mitologia)).

* Wielka Matka objawia siebie jako ducha kreacji (Kali-Maya – https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Maja_(religie_Wschodu)).

Maya zaprosiła bogów do kąpieli w jej krwawym łonie, i do picia z niego; a bogowie, poprzez komunię świętą, pili ze źródła życia …

* “Hic est sanguis meus” – “To jest kielich Krwi mojej”, słowa chrześcijańskiej Eucharystii odnoszą się do krwi menstruacyjnej Wielkiej Matki, a nie Chrystusa.

* Na ceremonii religijnych, australijskich Aborygenów malują oni swoje święte kamienie, czerwoną orchą (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ochra), co oznacza wieczny aspekt życia – kamień jako wieczność, kolor krewi menstruacyjnej jako wieczny aspekt życia.

* Ezoterycznym sekretem bogów, był fakt czerpania mistycznej mocy długowieczności, kreatywności z esencji krwi menstruacyjnej.

* Thor, Skandynawski bóg osiągnął magiczną krainę oświecenia i życia wiecznego przez kąpiel w rzece wypełnionej krwią menstruacyjną pochodząca od kobiet gigantów, “giantesses” (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Giantess).

* NWO to wojna wielkiej bogini z wielkim bogiem.

* Odin uzyskał przewagę, kradnąc i pijąc krew “mądrości” z kociołka w łonie Matki-Ziemi.

* Indra ukradł ambrozję nieśmiertelności w ten sam sposób co Odin.

* Obraz wampira serwowany nam przez Hollywood, ma zupełnie inny aspekt niż przedstawiają nam twórcy, o czym wiedzą tylko wtajemniczeni.

* Soma (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Soma_(bóg)) został wyszedł “pierwotnego morza”, reprezentowanego przez krew Bogini Matki. Krew jest pijana przez kapłanów podczas ceremonii ofiarnych i mieszana z mlekiem podczas rzucania uroku gojenia.

* Podczas starożytnej ceremonii zwanej: Soma-Vati, kobiety z Maharasztry okrążały święte drzewo figowe będące symboliczną kobietą, gdy księżyc w nowiu, ukazywał się w poniedziałek.

* Wielka Bogini, czczona pod nazwą Lakshmi, (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Lakszmi) uczyniła Soma Indra, królem bogów. Jego mądrość, moc i zdolność zajścia w ciąży, przyszła z chwilą wypicia przez niego mistycznego napoju Lakshmi. Krew bogini stała się jego mądrością.

* Grecy wierzyli, że mądrość ludzi lub bogów była skoncentrowana w krwi, duszy podarowanej przez matkę. Dlatego metody genetyczne, są metodą tworzenia istot bezdusznych.

* Egipscy faraonowie przyjmowali “krew Izydy”. Jej hieroglificzny znak był taki sam jak znak sromu, zwany Krzyżem ankh lub krzyżem życia. Pomalowana na czerwono, pętla oznacza waginę i bramę do nieba.

* Amulet Izydy – Tjet, chowany wraz ze zmarłym w starożytnym Egipcie, reprezentował srom Isis i powstawał z czerwonego jaspisu, substancji – Karneol, czerwonej porcelany, szkła lub czerwonego drewna. Ten amulet niósł odkupieńczą moc krwi Izydy.

* Ten sam eliksir nieśmiertelności otrzymał nazwę amrita w Persji. Czasami nazywano go Mlekiem Wielkiej Bogini Matki. Zawsze był związany z księżycem.

* Królowie Celtyccy czcili boginię pijąc miód Medhbh . W ten sposób bogini dawała im napić się siebie. Celtycką nazwą tego płynu było dergflaith, czyli piwo lub “czerwona suwerenność”.
W celtyckiej Brytanii, piwo barwione na czerwono było podawane wybranym przez Boginię na króla. Celtic Ruadh oznacza zarówno “czerwony” i “Królewski”.

* Pogański raj był w centrum macicy ziemi, w miejscu magicznego źródła życia. W starym rękopisie w British Museum czytamy, że mieszka tam Phoenix, zródło wiecznej młodości przelewało się tam raz w miesiącu.

* Wino było pijane przez czarownice w formie Komunii. Symbolizowało to krew menstruacyjną. Claret był tradycyjnym napojem królów, a także synonimem krwi; jego nazwa dosłownie oznacza “oświecenie”.

* W średniowieczu pod wpływem czarownic i tradycji tantrycznej wino dla poetów i mędrców stawało się symboliczną krwią mądrości.

* Znacie znaną z Tytanica kwestie : “Jestem panem świata”, kiedyś mógł to powiedzieć człowiek, który miał kontakt z kapłanka wielkiej bogini, która miesiączkując wykonywała rytuał mocy. Oglądajcie filmy takie jak Tytanic, Wywiad z Wampirem … od zupełnie nowej rytualnej strony.

* W Indiach, kiedy dziewczyna po raz pierwsza miesiączkuje, mówi się, że “ponosi kwiat”. Kwiat w języku angielskie znaczący dosłowne “to, co płynie”.

* Historia Graala, gdzie wiele osób zauważa wers: “ krwawienie wewnątrz zamku Graala ” ,jest również symbolicznym odniesieniem do wcześniejszych mitów o Wielkiej Bogini. https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Percewa ... yli_opowieść_o_Graalu

* Taoiści twierdzą, że człowiek może stać się nieśmiertelny (lub przynajmniej długowieczny) absorbując menstruacyjną krew, zwaną czerwonym sokiem yin.

Jest to tajemnicza droga, symbol kobiecej życiodajnej energii. Chińscy mędrcy nazwali to sokiem z istoty Matki Ziemi, który daje życie wszystkiemu. Twierdzili oni, że Żółty Cesarz stał się bogiem, pochłaniając sok yin od 112 kobiet.

* Mit o chińskiej bogini Księżyca Chang-O (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Chang’e), opowiada o zazdrości jej męża, który nie posiadał eliksiru nieśmiertelności, obrażona bogini uciekła i zamieszkała na księżycu. W taki sam sposób Lilith opuściła Adama aby żyć nad morzem czerwonym.

* Hebrajskie słowo krew, oznacza “matkę” lub “kobietę” w innych językach indoeuropejskich (E, g. Tamy, damy, pani, La Dama, dame). Dlatego biblijne tamy oznacza kobiety lub matki.

* Innym starożytny symbolem krwi jest rzeka życia zwana czerwonym dywanem, tradycyjnie stąpają po nim królowie, bohaterowie i narzeczeni. “Królewska Droga” – jest preferowana przez gwiazdy Hollywood.

* W chińskim Taoizmie święty kolor czerwony związany jest z kobietami, krwią, potencją seksualną i twórczą mocą. Biały był kolorem mężczyzn, nasienia, bierności i śmierci. To był tantryczny Idea esencji płci męskiej i żeńskiej: mężczyzna głównie jest postrzegany jako “pasywny”, a kobieta jako czynnik “aktywny”, jest to odwrotność późniejszych patriarchalnych poglądów.

* Pisanki, oznaczają klasyczny symbol łona- symbol bogini ēostre. (tak dlatego piszemy happy eastern : https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ēostre ) Pisanki tradycyjnie były malowane na czerwono i kładzione na grobach zmarłych. Ten zwyczaj, powszechnie znany jest w Grecji i południowej Rosji. Można prześledzić całą drogę tego zwyczaju od paleolitu, gdzie groby, kryte były czerwoną ochrą, był to powrót do łona Matki Ziemi, z którego narodzimy się ponownie.“

* W starożytnych grobowcach odkrywano kości pokryte czerwoną ochrą. Czasami wszystko w grobie, w tym ściany, miał kolor czerwony.
JD Evans opisuje grobowiec na Malcie wypełniony czerwonymi kośćmi …”.

* Aborygeni świętują nie narodziny dziecka tylko ponowne odrodzenie na tym świecie.

* Greccy mistycy z “Ur” czcili rzekę Styks – zwanej Alpha lub początek. Ta rzeka siedem razy wchodzi w głąb ziemi i wypływa nieopodal sanktuarium w mieście Clitor ( kleitoris), które czci Wielką Matkę. Styx był strumieniem krwi płynącej z pochwy matki ziemi.

* Symboliczna śmierć i ponowne narodziny były związane z chrztem w wodach Styksu, jak w wielu innych świętych rzekach na całym świecie. Jezus został ochrzczony w Palestyńskiej wersji ​​Styksu, Jordanie.

“Wtedy poszedł i zanurzał się w Jordanie siedem razy, zgodnie ze słowem męża prawdziwego Boga; potem jego ciało znowu było jak ciało małego chłopca, i stał się czysty.” (2 Królów 5:14).

* Gnostyccy Chrześcijanie uważali, że cytat : “Widziałem drzewo życia z jego dwunastu rodzajów owoców, wydające swój owoc każdego miesiąca” (Obj 22: 2), odnosi się do okresu.

* Spójrzcie na flagę polski.

* W większości europejskich tańców ludowych czerwony i biały to kolory noszone na przemian u kobiet i mężczyzn. W “ Bajkowym Pierścieniu” czarownice z Irlandii, czciły matkę ziemię pod nazwą Tara. (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Tārā_(buddyzm)) Taniec ludowy ukazuje kolorami świat bajki, do którego prowadzi oświecony taniec, zauważmy częstość ruchu w lewo odnosi się do mądrego księżyca.

* Obrzędy były kreowane przez kobiety po menopauzie, uważana za najmądrzejszych ludzi, ponieważ na stałe zatrzymały w sobie “mądrą krew.”


Źródło: http://historiazakazana.hvs.pl/swieta-m ... ruacyjnej/
Siempre juego con mis reglas.
Avatar użytkownika
Born1975
 
Posty: 2280
Dołączył(a): 9 cze 2014, o 22:56
Lokalizacja: smileoo.com
Podziękował : 867 razy
Otrzymał podziękowań: 622 razy

Re: Ważne dla kobiet

Postprzez faith » 1 wrz 2016, o 12:33

Nie przeczytałam całego i nie zamierzam. Jeżeli ktoś wypracuje sobie przekonanie, że to jest szkodliwe, to tak wlasnie będzie. Skoro mowi sie, ze mozna wszystko, to nie rozumiem w czym problem ;) ja się nie skupiam na tym i tyle. Szkoda energii ;)
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Za ten post autor faith otrzymał podziękowania - 3
eMka, Lwiczka, Świetlista
Avatar użytkownika
faith
 
Posty: 340
Dołączył(a): 9 cze 2016, o 11:14
Podziękował : 83 razy
Otrzymał podziękowań: 124 razy

Re: Ważne dla kobiet

Postprzez Born1975 » 1 wrz 2016, o 12:42

faith napisał(a):Nie przeczytałam całego i nie zamierzam. Jeżeli ktoś wypracuje sobie przekonanie, że to jest szkodliwe, to tak wlasnie będzie. Skoro mowi sie, ze mozna wszystko, to nie rozumiem w czym problem ;) ja się nie skupiam na tym i tyle. Szkoda energii ;)Wtedy będzie jeszcze bardziej szkodliwe.

Ja uważam, że mając pozytywne przekonania częściowo można zneutralizować negatywny wpływ, ale niestety nie da się go całkowicie wykluczyć.
Siempre juego con mis reglas.
Avatar użytkownika
Born1975
 
Posty: 2280
Dołączył(a): 9 cze 2014, o 22:56
Lokalizacja: smileoo.com
Podziękował : 867 razy
Otrzymał podziękowań: 622 razy

Re: Ważne dla kobiet

Postprzez Maagdaa160 » 1 wrz 2016, o 13:02

Też nie czytałam całego artykułu, a jedynie część. Kiedyś zresztą czytałam już coś podobnego. Nie lubię tych wszystkich teorii spiskowych, że wszystko jest absolutnie złe. To prawda, że dzisiaj otacza nas mnóstwo chemii, ale nie popadajmy w paranoję... Wg niektórych to najlepiej żyć w szałasie w lesie, myć się w rzece i jeść tylko to co się samemu wyhoduje. Tak się nie da dzisiaj ;)

Dream, może po lekturze tych artykułów powiesz mi, czego mają w takim razie używać kobiety do zachowania higieny zamiast tamponów i podpasek? Bo chyba nie powiesz mi, że mamy chodzić w brudnych spodniach, bo przecież okres to biologia i nie ma się czego wstydzić :lol:

Za ten post autor Maagdaa160 otrzymał podziękowanie od
Świetlista
Avatar użytkownika
Maagdaa160
 
Posty: 98
Dołączył(a): 21 gru 2015, o 22:58
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 32 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Re: Ważne dla kobiet

Postprzez faith » 1 wrz 2016, o 13:08

Maagdaa160 napisał(a):Też nie czytałam całego artykułu, a jedynie część. Kiedyś zresztą czytałam już coś podobnego. Nie lubię tych wszystkich teorii spiskowych, że wszystko jest absolutnie złe. To prawda, że dzisiaj otacza nas mnóstwo chemii, ale nie popadajmy w paranoję... Wg niektórych to najlepiej żyć w szałasie w lesie, myć się w rzece i jeść tylko to co się samemu wyhoduje. Tak się nie da dzisiaj ;)

Dream, może po lekturze tych artykułów powiesz mi, czego mają w takim razie używać kobiety do zachowania higieny zamiast tamponów i podpasek? Bo chyba nie powiesz mi, że mamy chodzić w brudnych spodniach, bo przecież okres to biologia i nie ma się czego wstydzić :lol:


Zgadzam się ;) wyjęłaś mi to z ust
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
Avatar użytkownika
faith
 
Posty: 340
Dołączył(a): 9 cze 2016, o 11:14
Podziękował : 83 razy
Otrzymał podziękowań: 124 razy

Re: Ważne dla kobiet

Postprzez Born1975 » 1 wrz 2016, o 13:45

Nie wiem czego możecie używać zamiast. Organizm sobie poradzi jeśli toksyn nie ma zbyt wiele, ale gdy masa krytyczna zostanie przekroczona, to się robi nieciekawie.

Ja rozumiem, że tu są prawie same młode osoby i na dzień dzisiejszy nie trzeba się za bardzo przejmować pewnymi rzeczami. Ale może warto pomyśleć nad tym by jednak ilość toksyn w miarę możliwości ograniczyć. To może być np. zmiana sposobu odżywiania, ale również zmniejszenie używania komórki, wyłączanie wifi gdy nie jest potrzebne, stosowanie ubrań z naturalnych włókien, zamiast syntetycznych sami sobie dopiszcie co tam Wam przyjdzie do głowy.

Problem się zaczyna, gdy zaczynamy chorować. Taki rak zbiera potężne żniwo każdego roku. Z tego co czytałem nowotwór to nie jest choroba sama w sobie, ale reakcja organizmu na toksyny lub na grzyby z rodziny candida. W takim przypadku gdy ktoś już poważnie choruje chyba jednak warto zastanowić się nad alternatywą dla podpasek, czy tamponów. Moim zdaniem podpaska jest dużo mniej szkodliwa od tamponu i chyba same wiecie dlaczego....
Siempre juego con mis reglas.
Avatar użytkownika
Born1975
 
Posty: 2280
Dołączył(a): 9 cze 2014, o 22:56
Lokalizacja: smileoo.com
Podziękował : 867 razy
Otrzymał podziękowań: 622 razy

Re: Ważne dla kobiet

Postprzez Maagdaa160 » 1 wrz 2016, o 14:28

dream75 napisał(a):Nie wiem czego możecie używać zamiast.


dream75 napisał(a):chyba jednak warto zastanowić się nad alternatywą dla podpasek, czy tamponów.


Nie wiesz czego można używać zamiast, a później piszesz o alternatywach. Tych alternatyw nie ma chyba, że jakieś kubeczki które zresztą też są z plastiku albo gumy, więc to też toksyny. Mamy hodować sobie bawełnę na parapecie i z niej tkać podpaski? Bo nie słyszałam o żadnych alternatywach do tamponów, podpasek czy nawet tych nieszczęsnych kubeczków.

Wybacz Dream, ale jesteś facetem i wypowiadasz się na temat rzeczy, o których nie masz zielonego pojęcia bazując na jakichś pseudonaukowo - spiskowych artykułach z internetu. Coś na zasadzie "nie wiem, więc się wypowiem". Myślę, że każda z nas wie jak o siebie zadbać podczas "tych dni".

Tak to prawda, że choroby nowotworowe to wynik toksyn i chemii, które codziennie zjadamy (nawet jabłko ma w sobie chemię), wdychamy (nie trzeba palić, żeby mieć raka płuc.. wystarczy żyć w dużym mieście), itd. Ale żyjemy w takim a nie innym świecie. Nie da się od tego całkowicie odciąć.

200 lat temu ludzie też umierali, chociaż żyli super ekologicznie. Ba, 200 lat temu ludzie często nie dożywali 50 roku życia. Nie wspominając już o wysokiej śmiertelności niemowląt. Wtedy wystarczyło mieć ospę albo grypę i można sobie było już wykupić miejsce na cmentarzu. Dzisiaj chociażby dzięki chemii pod postacią leków czy szkodliwego promieniowania (Rentgen, rezonanse, tomografia...) leczymy choroby, na które kiedyś się umierało. Możemy dożyć nawet 100 lat. Nie taka więc ta chemia zła...

Za ten post autor Maagdaa160 otrzymał podziękowania - 3
eMka, faith, Świetlista
Avatar użytkownika
Maagdaa160
 
Posty: 98
Dołączył(a): 21 gru 2015, o 22:58
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 32 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Re: Ważne dla kobiet

Postprzez Świetlista » 1 wrz 2016, o 17:05

Ha ha ha ha ...dobre ubawilam się setnie.....no tak przecież n-lat temu nie było raka w ogóle tylko...Barbara Radziwilowna zmarła na raka narządów rodnych ,Kleopatra też coś miała z tym wspólnego zaś u człowieka odkopanego kilkaset lat temu znaleziono komórki nomen-omen nowotworowe ...zonk...przecież było tak zdrowo naturalnie i bez tych okropnych nawozów i pestycydów :)) Skoro u dziewczyny namnozylo się złocisty to albo znaczy że była jego nosicielka i wtedy przy tamponach rzeczywiście ryzyko jest albo ....nie wyciągnęła tamponu jak się źle poczuła chociaż wskazanie jest na opakowaniu...ale z Amerykanami wiadomo ...pozwy o to że oparzyli się gorąca herbata bo na kubku nie było napisane że herbata jest gorąca :)Spoko dziewczyny umiar we wszystkim i zasady bezpieczenstwa
Avatar użytkownika
Świetlista
 
Posty: 226
Dołączył(a): 18 cze 2016, o 20:35
Podziękował : 438 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Ważne dla kobiet

Postprzez Alter_Ego » 1 wrz 2016, o 17:10

Maagdaa160 napisał(a):Nie taka więc ta chemia zła...

Pewnie, że nie taka zła. Ja na ten przykład dodaję do herbaty kilka kropel oleju silnikowego wymieszanego z impregnatem do drewna, bo wiem, że to świetnie konserwuje mnie od środka. :lol:

Dream ostro poleciałeś. Weź proszę do serca jedną rzecz - To, że w internecie coś jest logiczne, nie oznacza, że jest prawdziwe.
Naczelny Sceptyk Forum ;)

Za ten post autor Alter_Ego otrzymał podziękowanie od
Świetlista
Alter_Ego
 
Posty: 376
Dołączył(a): 10 cze 2014, o 12:32
Lokalizacja: Centrum
Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 105 razy

Następna strona

Powrót do Zdrowie, wygląd, świadomość ciała

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości