PIĘKNA Z NATURY, czyli o naturalnej pielęgnacji ciała

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Re: PIĘKNA Z NATURY, czyli o naturalnej pielęgnacji ciała

Postprzez violet_vill » 31 maja 2020, o 19:15

Ja z kolei Castinga nie polecam, kolor zawsze wychodził mi za ciemny a przy spłukiwaniu robił się rudawy;( Zdarzyło mi się farbować Loreal inoa i polecam, włosy były zdrowe, nie zniszczyły się, kolor też wychodził ładny, naturalny. Co do trwałości to trzymało się około miesiąc, ale z moich włosów farba się zawsze szybko wypłukiwała.
violet_vill

Podziękował : 33 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Postprzez nina19888 » 31 maja 2020, o 19:19

A widzisz z tą rudością to potwierdzam, ale to na tej rozjaśnianej części robiło się rude po około trzech tygodniach. Na brązowym odroście było ładnie.
nina19888

Podziękował : 41 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Postprzez Scarlett » 31 maja 2020, o 19:25

Dream Walker napisał(a):Dlaczego trzymasz henne 6h? Ja farbuje wlosy henna od lat i trzymam ja tylko 2h...

Bo jest trwalsza, intensywniejsza i nie wypłukuje się.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 537 razy
Otrzymał podziękowań: 2285 razy

Postprzez violet_vill » 31 maja 2020, o 19:25

Ja mam brązowe włosy więc ta rudość nie wyglądała jakoś tragicznie, ale ciężko się było później tego pozbyć i wyrownac kolor, więc jak ktoś nie lubi ciepłych odcieni to nie polecam tej farby.
violet_vill

Postprzez nina19888 » 31 maja 2020, o 19:32

A jeśli komuś włosy tak czy siak wybarwiają się na rudo to polecam płukanki z Delia. Biorę łyżkę maski do włosów, łyżkę fioletowej płukanki i dosłownie kilka kropel różowej płukanki, bo nawet mała łyżeczka tego koloru może zabarwić włosy na taki mocny róż. Nakładam taka mieszankę na pół godziny i mam włosy w chłodnych odcieniach ze dwa tygodnie.
nina19888

Postprzez violet_vill » 31 maja 2020, o 19:32

Używałam jeszcze kiedyś farby Garnier olia, też jest bez amoniaku, kolor wychodził ładny ale z trwałością nie było szału.
violet_vill

Postprzez violet_vill » 31 maja 2020, o 19:35

nina19888 napisał(a):A jeśli komuś włosy tak czy siak wybarwiają się na rudo to polecam płukanki z Delia. Biorę łyżkę maski do włosów, łyżkę fioletowej płukanki i dosłownie kilka kropel różowej płukanki, bo nawet mała łyżeczka tego koloru może zabarwić włosy na taki mocny róż. Nakładam taka mieszankę na pół godziny i mam włosy w chłodnych odcieniach ze dwa tygodnie.

Super, że polecasz skuteczny sposób. Od kilku miesięcy nie farbuję włosów wcale ale trochę rudości na nich zostało i strasznie mnie to wkurza. Spróbuję tej metody;)
violet_vill

Postprzez Scarlett » 31 maja 2020, o 19:35

Wiadomo, że farba po pewnym czasie się wypłukuje, ale ważne aby nie wypłukiwała się po jednym myciu :P
Ja myję łagodnymi szamponami, olejuję, więc kolor trzyma się nieco dłużej. Chyba, że też macie taką pielęgnację, a kolor mimo wszystko się wypłukuje, to takie farby odrzucę od razu :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 537 razy
Otrzymał podziękowań: 2285 razy

Postprzez nina19888 » 31 maja 2020, o 19:38

violet_vill napisał(a):
nina19888 napisał(a):A jeśli komuś włosy tak czy siak wybarwiają się na rudo to polecam płukanki z Delia. Biorę łyżkę maski do włosów, łyżkę fioletowej płukanki i dosłownie kilka kropel różowej płukanki, bo nawet mała łyżeczka tego koloru może zabarwić włosy na taki mocny róż. Nakładam taka mieszankę na pół godziny i mam włosy w chłodnych odcieniach ze dwa tygodnie.

Super, że polecasz skuteczny sposób. Od kilku miesięcy nie farbuję włosów wcale ale trochę rudości na nich zostało i strasznie mnie to wkurza. Spróbuję tej metody;)

Tylko ostrzegam na serio przed tym różowym. Bez niego nie ma tak fajnego efektu, a z nim nawet parę kropel przesady i wygląda się jak po tych farbach colorista. Z kolei fioletowa nie barwi, ale jak się przesadzi to włosy mogą być zielonkawe. Trzeba dobrze wypracować swoje proporcje, bo to mocny produkt.
nina19888

Postprzez violet_vill » 31 maja 2020, o 19:40

Scarlett napisał(a):Wiadomo, że farba po pewnym czasie się wypłukuje, ale ważne aby nie wypłukiwała się po jednym myciu :P
Ja myję łagodnymi szamponami, olejuję, więc kolor trzyma się nieco dłużej. Chyba, że też macie taką pielęgnację, a kolor mimo wszystko się wypłukuje, to takie farby odrzucę od razu :D

To zależy od rodzaju włosów. Ja też olejuje włosy co tydzień, używam odzywek, ogólnie dbam o włosy, a kolor się trzyma słabo.
violet_vill

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zdrowie, wygląd, świadomość ciała