PIĘKNA Z NATURY, czyli o naturalnej pielęgnacji ciała

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Re: PIĘKNA Z NATURY, czyli o naturalnej pielęgnacji ciała

Postprzez Mal » 25 maja 2020, o 07:47

Slonce napisał(a):Ja też jestem bardzo zadowolona z olejku z czarnuszki, używam zamiast kremu i bardzo dobrze działa na moją cerę :) Do tego jeszcze używam wody termalnej np z czystka, czy malin, świetna sprawa np na wyrównanie kolorytu :) Co do Ordinary to fajne jest to serum z cynkiem.

A jakiej firmy olejku z czarnuszki używasz? Ostatnio kupiłam w biedrze jakiś, aczkolwiek on mało co miał wspólnego z czarnuszką, chociaż pięknie pachniał :lovki
Mal

Podziękował : 225 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Postprzez Slonce » 25 maja 2020, o 09:46

Ja używam z firmy Your Natural Side, jest bez żadnych dodatków :) Też kiedyś myślałam o tym z Biedronki, ale jak zobaczyłam skład to stwierdziłam, że pewnie nie będzie odpowiedni dla cery :)
Slonce

Podziękował : 217 razy
Otrzymał podziękowań: 263 razy

Postprzez violet_vill » 27 maja 2020, o 19:47

Znacie jakieś skuteczne sposoby na osłabione paznokcie? Moje są w opłakanym stanie, cienkie jak papier, a na dodatek nie chcą urosnąć poza pewną długość i powyżej po prostu się łamią :o
violet_vill

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 42 razy

Postprzez Scarlett » 27 maja 2020, o 19:51

Od wewnątrz stosowałam Merz Spezial i piłam skrzypokrzywę, od zewnątrz smarowałam olejkiem rycynowym :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 531 razy
Otrzymał podziękowań: 2257 razy

Postprzez violet_vill » 27 maja 2020, o 20:35

Scarlett napisał(a):Od wewnątrz stosowałam Merz Spezial i piłam skrzypokrzywę, od zewnątrz smarowałam olejkiem rycynowym :)

Jak długo robiłaś taką kurację? Merz Special kiedyś brałam i faktycznie pomagały, zapomniałam o tych tabletkach :) Najgorzej z systematycznością i pamiętaniem o tym żeby to stosować codziennie:)
violet_vill

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 42 razy

Postprzez Mal » 27 maja 2020, o 20:37

Mi moja kosmetyczka kazała kupić witamine A i E, narazie wcinam tydzień wiec nie moge nic powiedzieć więcej.
Mal

Podziękował : 225 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Postprzez Scarlett » 27 maja 2020, o 20:45

violet_vill napisał(a):
Scarlett napisał(a):Od wewnątrz stosowałam Merz Spezial i piłam skrzypokrzywę, od zewnątrz smarowałam olejkiem rycynowym :)

Jak długo robiłaś taką kurację? Merz Special kiedyś brałam i faktycznie pomagały, zapomniałam o tych tabletkach :) Najgorzej z systematycznością i pamiętaniem o tym żeby to stosować codziennie:)

Ogólnie efekt miałam dość szybko jeśli chodzi o paznokcie, po miesiącu już było widać różnicę. Stosowałam długo, jak się za coś wezmę to jestem bardzo systematyczna :D trzy miesiące, miesiąc przerwy, trzy miesiące i tak dalej :D i nigdy nie pomijałam. Nie wiem w sumie dlaczego później przerwałam.
A jeśli chodzi o olejek to smarowałam ręce kremem, później pędzelkiem wcierałam olejek rycynowy i na to bawełniane rękawiczki. Tutaj efekt był nawet szybszy. Ale wiadomo że najlepsze połączenie to wewnątrz+zewnątrz.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Scarlett » 31 maja 2020, o 18:41

Dziewczyny, czy któraś z Was korzysta i może polecić farbę bez amoniaku? Wiem, że jest kilka fajnych na rynku z których korzystają nawet w eco fryzjerstwie.
Od 5 lat mam bardzo rygorystyczną pielęgnację włosów, nie farbowałam, a koloryzowałam henną. Ale mam już dość. Hennowanie jest męczące, czasochłonne. Nie chce mi się już babrać z błotem i trzymać to na głowie przez 6 godzin. Ale z drugiej strony nie chcę farbować zwykłą farbą, bo szkoda mi włosów.
Korzysta któraś z tych bezamoniakowych? Słyszałam o Kemon Nayo, Inoya, Natulique.
Nie chcę się zaczytywać w internatach, bo teraz influencerzy za kasę wszystko sprzedadzą, a ja chciałabym prawdziwą opinię.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Dream Walker » 31 maja 2020, o 19:06

Dlaczego trzymasz henne 6h? Ja farbuje wlosy henna od lat i trzymam ja tylko 2h...
Dream Walker

Podziękował : 142 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Postprzez nina19888 » 31 maja 2020, o 19:09

Jak schodziłam z blondu do naturalnego koloru używałam L`Oreal Paris, Casting Creme Gloss, żeby wyrównać odcięcie pomiędzy odrostem a resztą. Zależało mi, żeby była bardzo delikatna i bez amoniaku właśnie. Włosów mi nie zniszczyła, nawet były bardziej sypkie i błyszczące. Jedyny minus jaki pamiętam to, że szybko się spłukiwała pewnie właśnie przez to, że nie wżerała się mocno we włos plus z rozjaśnianych zawsze się szybciej spłukuje.
nina19888

Podziękował : 35 razy
Otrzymał podziękowań: 59 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zdrowie, wygląd, świadomość ciała