Homeopatia

świadomy oddech, odżywianie, ćwiczenia

Re: Homeopatia

Postprzez California » 26 cze 2016, o 21:56

Kokos napisał(a):
California napisał(a):Kokosku, a wiesz może czy w ten sposób można wyleczyć szereg alergii, które są moją wrodzoną wadą genetyczną (mama i brat też alergicy) ? Mam po prostu dość alergii i marzy mi się wiosna i lato bez tony chusteczek i swędzących, załzawionych oczu.

California, oczywiście, że można :sun

A w takiej sytuacji umiałabyś mi doradzić? :) (jestem beznadziejnym przypadkiem, na testach alergicznych na 95% podanych mi alergenów jestem uczulona)
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." Earl Nightingale
California

Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Postprzez Kokos » 26 cze 2016, o 21:59

Opisz na pw objawy. Jak to wygląda ? Tylko katar sienny, czy alergia pokarmowa, skórna ?
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!
Kokos

Podziękował : 560 razy
Otrzymał podziękowań: 393 razy

Postprzez Kokos » 2 lip 2016, o 11:25

Karla napisał(a):Na początku przeczytałam pytania kawowe :o :D ale to chodzi o cós innego ...to popytalam się kilka dni hi hi hi i do cholirka nic się nie dzieje no nic :shock: a energii to nie mam totalnie :shock: ...kurde noo chyba nie przez kulki co mi Koks dała ...to może te pytania kawowe :shock: :devil :devil miał tak ktoś plizzzz :( zelastwo jem bo mi kazali a spać się chce ze uchhhhh

Karla, to może być przez te kulki ! Po tygodniu najdalej już Twój organizm powinien sam złapać równowagę :sun

U osób, którym kulka pasuje na 100% leczy się ospałość i tak to z początku niefajnie wygląda. Wyłażą wszystkie brudy na zewnątrz, po to, abyś je zobaczyła.
Ale to bardzo dobry znak :D :D Świadczy o tym, że kulka jest dobrze dobrana i akurat u Ciebie ostateczne efekty kulkowania mogą byś świetne :D :brawo
Znaczy to też, że Tobie potrzeba trochę dłuższej terapii :)

Odpoczywaj, słuchaj swojego ciała, dużo pij i miej wylane :) :sun
Po tygodniu donoś mi na pw.

:cake :party :cake :party :cake :party
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!
Kokos

Podziękował : 560 razy
Otrzymał podziękowań: 393 razy

Postprzez Karla » 2 lip 2016, o 14:34

Aaaato super :sun jeszcze jakbym schudla ooo tobyloby fajnie bo koledzy mowia ze ze mne rowna babka w sensie kuleczka :( ale jak wyplakac sie ze kolejna super laska ich rzucila to do.mnie ida :? ..

Za ten post autor Karla otrzymał podziękowanie od
Kokos
Karla

Podziękował : 323 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez Nicky » 2 lip 2016, o 19:19

California napisał(a):A w takiej sytuacji umiałabyś mi doradzić? :) (jestem beznadziejnym przypadkiem, na testach alergicznych na 95% podanych mi alergenów jestem uczulona)

O, witaj w klubie... ja też jestem alergiczką!! Łzawiące oczy, katar sienny, w okresie wiosenno - letnim to dla mnie norma. Plus, oprócz pyłków wszelakich mam alergię na roztocza i niektóre zwierzaki (gryzonie głównie) :(
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 259 razy

Postprzez Born1975 » 3 lip 2016, o 20:22

Przyciągnięta wytłumaczyła mi dziś dlaczego homeopatia ma prawo działać i absolutnie zgadzam się z tym co mi powiedziała.

Kokos musisz pójść po nauki do mojej siostry :lol:
In Lak’ech Ala K’in
Born1975

Podziękował : 832 razy
Otrzymał podziękowań: 580 razy

Postprzez koniczynka » 3 lip 2016, o 20:26

dream75 napisał(a):Przyciągnięta wytłumaczyła mi dziś dlaczego homeopatia ma prawo działać i absolutnie zgadzam się z tym co mi powiedziała.
:

to podziel się ta wiedzą ;)
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez Born1975 » 3 lip 2016, o 20:40

koniczynka napisał(a):
dream75 napisał(a):Przyciągnięta wytłumaczyła mi dziś dlaczego homeopatia ma prawo działać i absolutnie zgadzam się z tym co mi powiedziała.
:

to podziel się ta wiedzą ;)

Lepiej niż ja zrobi to moja siostra :D Może tu zajrzy i Wam napisze :D
In Lak’ech Ala K’in

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
koniczynka
Born1975

Podziękował : 832 razy
Otrzymał podziękowań: 580 razy

Postprzez Przyciągnięta » 3 lip 2016, o 21:02

Homeopatia polega na rozcienczeniu trujacych roslin lub pierwiastkow do takiego stopnia ze w danym roztworze nie ma juz tych trucizn. Jednak caly czas zostaje tam slad w postaci informacji od danego zielska czy pierwiastka. Innymi slowy w tym roztworze pozostaje energia lub wibracja uzytych roslin. Naukowo udowodniono ze woda jest nosnikiem informacji. Kazda zywa komorka która sklada sie z wody jest siedliskiem informacji. Informacja uzyskana od danego pierwiastka czy ziola wplywa na nasze pole energetyczne rozwalajac dane blokady. To jest czysta fizyka kwantowa. Poprzez odblokowanie pewnych energii nastepuje samoleczenie. To tyle w temacie :D :D :D

Za ten post autor Przyciągnięta otrzymał podziękowania - 3
Born1975, GOLD, koniczynka
Przyciągnięta

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 93 razy

Postprzez magicmind » 3 lip 2016, o 21:22

mnie szczerze nie interesowało jak to działa i do tej pory nie wiem, dla mnie najważniejsze było przekonać się na własnej skórze czy jakieś łykanie kuleczek faktycznie może zmieniać energie i życie bo mimo wiary w PP to mi się to wydawało już zbyt totalnie odjechaną koncepcją, trudną do ogarnięcia.

Wspominałem na co brałem kulki i dzisiaj znowu musze potwierdzić ze ten rok jest dla mnie niesamowicie produktywny, wręcz szokująco.
Sprawdziłem sobie statystki i jestem pod wrażeniem a szczególnie dlatego ze zupełnie nie odczuwam tego że pracowałem :)

Ciekawi mnie jakie efekty wy będziecie mieć z kulkami na swoje dolegliwości :)

Jakby ktoś prześledził moje posty z AB to przekonałby sie jak bardzo męczyła mnie praca i chciałem sie od niej uwolnić. Teraz praca nie jest czymś co przeszkadza mi w życiu, wręcz przeciwnie pomaga wzrastać ;)

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowanie od
GOLD
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 386 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świadomość ciała