Homeopatia

świadomy oddech, odżywianie, ćwiczenia

Re: Homeopatia

Postprzez Kokos » 3 lip 2016, o 23:35

Obrazek
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!

Za ten post autor Kokos otrzymał podziękowania - 6
Ana, Calcifer, California, domi, GOLD, Scarlett
Kokos

Podziękował : 561 razy
Otrzymał podziękowań: 394 razy

Postprzez Przyciągnięta » 4 lip 2016, o 19:34

Ale sie porobiło. Jestesmy tu przeciez po to aby sie czegos nauczyc i sobie pomagac. Szkoda Kokos, że zawracalam Ci glowe. Wiecej nie bede. Żaluje że wdala sie tu taka zla energia i zamiast zrozumienia sa wyzwiska. Wycofuje sie z tego tematu zeby mi sie nie udzielilo.
Przyciągnięta

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 93 razy

Postprzez Kokos » 4 lip 2016, o 20:17

Przyciągnięta, jeśli chcesz wiedzieć dlaczego tu pojawiły się wyzwiska, to zapytaj swojego brata dlaczego mnie nieustannie zaczepiał przez ostatnie dni. W tym temacie było apogeum i gdzieś w końcu musiałam to uciąć, bo dla mnie mój spokój miły i najbardziej cenny.
Ty nie masz z tym nic wspólnego.
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!
Kokos

Postprzez Karla » 5 lip 2016, o 15:43

Kokos czy kulki mogą wplynać na eee zmianę preferencji ? :thinking bo mnie nie podobali się nigdy faceci z brodą i zarostem no bo to takie błeee takie niechlujne ..a teraz od kilku dni to kurdeee noo w drugą stronę :shock: :?: :?: :?: :ugeek:
Karla

Podziękował : 303 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Postprzez Nicky » 5 lip 2016, o 16:42

Karla napisał(a):Kokos czy kulki mogą wplynać na eee zmianę preferencji ? :thinking bo mnie nie podobali się nigdy faceci z brodą i zarostem no bo to takie błeee takie niechlujne ..a teraz od kilku dni to kurdeee noo w drugą stronę :shock: :?: :?: :?: :ugeek:

Leżę :lol: :lol: :lol: Boskie!!!

Kokosku - a są jakieś kulki na "ogólne uspokojenie" i luz wewnętrzny?? Nie wiem czemu ale od pewnego czasu jestem jakaś taka podminowana, i mi nie przechodzi :? Marzę o tym żeby zyskać na stałe taki wewnętrzny spokój, żeby wyluzować i przestać się przejmować pierdołami.
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 251 razy

Postprzez Kokos » 5 lip 2016, o 22:02

Karla napisał(a):Kokos czy kulki mogą wplynać na eee zmianę preferencji ? :thinking bo mnie nie podobali się nigdy faceci z brodą i zarostem no bo to takie błeee takie niechlujne ..a teraz od kilku dni to kurdeee noo w drugą stronę :shock: :?: :?: :?: :ugeek:

Oczywiście :D Po Twoich kulkach mężczyźni stają się jaskiniowcami, a kobiety Wilmami.
Czyli to naturalne, że Wilmie podoba się brodacz :D

Obrazek
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!

Za ten post autor Kokos otrzymał podziękowanie od
GOLD
Kokos

Postprzez Kokos » 6 lip 2016, o 00:36

Nicky napisał(a):

Kokosku - a są jakieś kulki na "ogólne uspokojenie" i luz wewnętrzny?? Nie wiem czemu ale od pewnego czasu jestem jakaś taka podminowana, i mi nie przechodzi :? Marzę o tym żeby zyskać na stałe taki wewnętrzny spokój, żeby wyluzować i przestać się przejmować pierdołami.

Nicky ja już od dawna staram się rozgryźć jaki jesteś typ homeopatyczny, ale nie mogę :lol:
Masz zdrową radosną energię i nie mam pojęcia jakie kulki by Tobie pomogły :D

Na wylanie i nie rozkminianie - Tuja, na nerwy i nadmierne emocje jest wiele możliwości :P
Poligamia pasuje do Fosforu :D
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!

Za ten post autor Kokos otrzymał podziękowanie od
Nicky
Kokos

Postprzez Nicky » 10 lip 2016, o 16:28

Kokos napisał(a):
Nicky napisał(a):

Nicky ja już od dawna staram się rozgryźć jaki jesteś typ homeopatyczny, ale nie mogę :lol:
Masz zdrową radosną energię i nie mam pojęcia jakie kulki by Tobie pomogły :D

Na wylanie i nie rozkminianie - Tuja, na nerwy i nadmierne emocje jest wiele możliwości :P
Poligamia pasuje do Fosforu :D

Lol, Fosfor! Nie wiedziałam nawet że takie kulki istnieją :D
Ano, fakt, ja mogę być trudnym typem, może dlatego że jestem DDA?? I z jednej strony mam pogodne usposobienie, jestem optymistką i tak dalej, łatwo nawiązuję relacje z ludźmi itp. a z drugiej jest ta moja nerwowość i łatwość wpadania w panikę (czasem serio, z totalnie błahych powodów!!), i tu już upatrywałabym właśnie przyczynę w byciu DDA... spróbuję chyba z tą Tują na początek, jak ją tutaj tak zachwalacie <33
Nicky

Postprzez Kokos » 10 lip 2016, o 16:45

Nicky napisał(a):
Lol, Fosfor! Nie wiedziałam nawet że takie kulki istnieją :D
Ano, fakt, ja mogę być trudnym typem, może dlatego że jestem DDA?? I z jednej strony mam pogodne usposobienie, jestem optymistką i tak dalej, łatwo nawiązuję relacje z ludźmi itp. a z drugiej jest ta moja nerwowość i łatwość wpadania w panikę (czasem serio, z totalnie błahych powodów!!), i tu już upatrywałabym właśnie przyczynę w byciu DDA... spróbuję chyba z tą Tują na początek, jak ją tutaj tak zachwalacie <33

Fosfory są najlepsze :sun
Nicky, czego na ten moment potrzebujesz? Najpierw chcesz wyciszyć emocje, czy najpierw chcesz się utwardzić. Tuja jest dla miłośników mocnych wrażeń, bo najczęściej powoduje rozwalenie światopoglądu. Z dnia na dzień rzeczy, które były ważne, stają się nieistotne i możesz rzucić jakieś hobby ;) :D Ale i tak warto :)

Dokładne nazwy i dawkowanie podam na pw :D
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!
Kokos

Postprzez Nicky » 10 lip 2016, o 16:47

O, poczytałam o tych typach konstytucyjnych, szok, w sumie wszystko mi pasuje do typu Fosfor, włącznie z nerwowością, szybką przemianą materii i "słomianym zapałem", niczego nie jestem w stanie robić regularnie, nawet technikę 21 dni zazwyczaj kończę po dniach... 2 lub 3 bo mi się nudzi i zapominam :lol: :lol: :lol: Na dokładkę jestem kapryśna i szybko się wkurzam. Szybko wykonuję swoje obowiązki, szybko piszę, wszystko robię szybko a jak ktoś mnie zmusi do siedzenia w jednym miejscu przez długi czas, to dosłownie wariuję (jak jakiś ADHD-owiec haha), ciężko mi było wysiedzieć np. na wykładach na studiach, albo na lekcjach w szkole, po jakichś 15 minutach potrafiłam już "odlecieć" z nudów w świat marzeń. Nie byłam w stanie skupić się na dłużej :devil
Popadanie w melancholię i dół z powodu zaczynania i niekończenia różnych rzeczy - też trafione w 10 :D

Jedno mi się tutaj tylko nie zgadza, mianowicie z chudą sylwetką - o ile jako dzieciak i nastolatka byłam bardzo szczupła, wręcz chuda, to teraz po 30stce niestety dawna figura poszła się gonić, buuu :( Nie jest jakoś tragicznie ale koniecznie muszę zrzucić parę kg, bo czuję się ociężała jak jakiś słonik i to mi tak jakoś nie pasuje...

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowania - 2
Karla, Kokos
Nicky

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świadomość ciała