Dieta a samopoczucie

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Re: Dieta a samopoczucie

Postprzez Kokos » 1 lip 2016, o 22:05

Produkty bogate w żelazo - Top 100

http://bogate-w-zelazo.blogspot.com

Przyprawy i zioła :party

kminek, nasiona 66.36
seler, nasiona 44.9
liść laurowy 43
kurkuma 41.42
cząber 37.88
anyż 36.96
przyprawa do kurczaka 35.3
kozieradka 33.53
szałwia 28.12
papryka 21.14
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!
Kokos

Podziękował : 559 razy
Otrzymał podziękowań: 373 razy

Postprzez Kokos » 1 lip 2016, o 22:36

Uwielbiam

Dr. Hew Len lives, eats, and breathes cleaning. He has even trained his subconscious to clean while he’s asleep—he says you can talk to your subconscious and convince it to do this. Whenever he plans to fly, he begins cleaning the plane, the staff and the passengers to make sure all is well with the journey.
He says “I love you!” to his food (he loves hamburgers) and then knows it is perfect for his body.
Before speaking, he cleans on the group and the whole area days before he arrives. He loves to clean, and gives thanks when he learns about something that needs it.

http://ascensionmastery.com/Ho'oponopono.html

:cake :party :cake :party :cake :party
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!
Kokos

Postprzez Nicky » 1 lip 2016, o 23:07

Maagdaa160 napisał(a): Teraz przede mną dwie drogi - albo wizyta u dietetyka i zbilansowana dieta, albo powrót do mięsa. I obawiam się, że wybiorę to drugie, bo niestety nie mam czasu na spędzanie w kuchni 2-3 godzin dziennie. W ogóle nie mam czasu na gotowanie.

Ja ci powiem kochana, że naprawdę starałam się z dietą wege: moja dieta była MEGA zbilansowana, starałam się jeść w tak urozmaicony sposób jak to tylko możliwe... strączki, pełnoziarniste produkty, zdrowe kasze (wszystkie rodzaje), brązowy ryż, warzywa (też wszystkie rodzaje, żeby dostarczyc wszystkich możliwych witaminek i minerałów), grzyby, owoce, orzechy, pestki, suszone owoce, zero przetworzonego żarcia, łączyłam te produkty tak żeby otrzymać pełnowartościowe białko etc... no nie wiem czego w tej mojej diecie mogło brakować, serio... była super! A mimo to, czułam się jak jakiś zdechlak i fizycznie, i psychicznie :thinking Być może jest trochę prawdy w teorii o grupach krwi? Ja jestem 0... nie wiem, niczego nie przesądzam, nie wykluczam że popełniłam jakieś błędy ale serio - starałam się jak cholera.
Ostatnio edytowano 1 lip 2016, o 23:08 przez Nicky, łącznie edytowano 1 raz
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 267 razy

Postprzez Born1975 » 1 lip 2016, o 23:08

Kokos napisał(a):Uwielbiam

Dr. Hew Len lives, eats, and breathes cleaning. He has even trained his subconscious to clean while he’s asleep—he says you can talk to your subconscious and convince it to do this. Whenever he plans to fly, he begins cleaning the plane, the staff and the passengers to make sure all is well with the journey.
He says “I love you!” to his food (he loves hamburgers) and then knows it is perfect for his body.
Before speaking, he cleans on the group and the whole area days before he arrives. He loves to clean, and gives thanks when he learns about something that needs it.

A co miał powiedzieć? To działa na krótką metę. O czymś podobnym pisze M. F. Long w swoich książkach o hunie. Dziś już wiemy, że Long też lubił puścić czasem wodze fantazji :lol:
Siempre juego con mis reglas.

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
Calcifer
Born1975

Podziękował : 861 razy
Otrzymał podziękowań: 615 razy

Postprzez Calcifer » 1 lip 2016, o 23:10

Kokos napisał(a):Uwielbiam

Metoda dobra dla hedonistów :) W ten sam sposób można zacząć ćpać, pić i palić i mówić swojej podświadomości, że to nie szkodzi. Według mnie to są metody którymi mamią się ludzie którzy nie mają na tyle siły przebicia by coś zrobić ze swoim życiem.
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k

Za ten post autor Calcifer otrzymał podziękowania - 2
Born1975, Nicky
Calcifer

Podziękował : 223 razy
Otrzymał podziękowań: 442 razy

Postprzez Born1975 » 1 lip 2016, o 23:10

Nicky napisał(a):
Maagdaa160 napisał(a): Teraz przede mną dwie drogi - albo wizyta u dietetyka i zbilansowana dieta, albo powrót do mięsa. I obawiam się, że wybiorę to drugie, bo niestety nie mam czasu na spędzanie w kuchni 2-3 godzin dziennie. W ogóle nie mam czasu na gotowanie.

Ja ci powiem kochana, że naprawdę starałam się z dietą wege: moja dieta była MEGA zbilansowana, starałam się jeść w tak urozmaicony sposób jak to tylko możliwe... strączki, pełnoziarniste produkty, zdrowe kasze (wszystkie rodzaje), brązowy ryż, warzywa (też wszystkie rodzaje, żeby dostarczyc wszystkich możliwych witaminek i minerałów), grzyby, owoce, orzechy, pestki, suszone owoce, zero przetworzonego żarcia, łączyłam te produkty tak żeby otrzymać pełnowartościowe białko etc... no nie wiem czego w tej mojej diecie mogło brakować, serio... była super! A mimo to, czułam się jak jakiś zdechlak i fizycznie, i psychicznie :thinking Być może jest trochę prawdy w teorii o grupach krwi? Ja jestem 0... nie wiem, niczego nie przesądzam, nie wykluczam że popełniłam jakieś błędy ale serio - starałam się jak cholera.

Tłuszczy. Dwie łyżki oleju kokosowego dziennie i problem zniknie.
Siempre juego con mis reglas.

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
Nicky
Born1975

Podziękował : 861 razy
Otrzymał podziękowań: 615 razy

Postprzez Kokos » 1 lip 2016, o 23:13

dream75 napisał(a):
A co miał powiedzieć? To działa na krótką metę. O czymś podobnym pisze M. F. Long w swoich książkach o hunie. Dziś już wiemy, że Long też lubił puścić czasem wodze fantazji :lol:

Dream, nie mądrzyj się, bo nie wyciągnę pejcza :sun

Moc energii myśli, a przede wszystkim ducha stoi wyżej niż ciało :D
Możesz leczyć ciało, a możesz też objąć duchem czy myślami wszystko od góry do dołu :sun I ciało również się załapie. To działa pięknie, ale oczywiście nie każdy musi potrafić ;)
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!
Kokos

Postprzez GOLD » 1 lip 2016, o 23:18

Dieta wege jest tak łatwa w porównaniu do mięsnej, że dziwie się sam sobie, że kiedyś myślałem inaczej. XD Nigdy bym nie zrezygnowal z wege juž. Nicky, widze w czym mialas problem. W tym staraniu wlasnie. Na sile nic nie jest dobre. Ja wcale nie mialem zbilansowanej diety wege przez pierwsze dwa lata i dalej w sumie nie mam az tak (teraz witarianska) a czuje sie swietnie i o wiele lepiej niz na miesnej kilka lat temu. BEZ POROWNANIA.

Trzeba byc w zgodzie wibracyjnej z tym co jesz. Jesli jestes nizej wibracyjnie to pokarmy jedzone na sile dla zdrowia z wyzszych wibracji moga miec nawet odwrotny skutek. :)

Przekonania odgrywaja najwieksza role w tym. Przekonania. Jesli wierzysz, ze Ci potrzeba czegos to tak bedzie sie zachowywala Twoja rzeczywistosc. Jesli wierzysz, ze mozesz sie odzywiac PRANĄ to tak będzie sie zachowywala Twoja rzeczywistosc.

Jesli wierzysz, ze musisz jesc mieso by Twoj organizm czul sie dobrze, to tak bedzie. Jesli wierzysz, ze musisz nie jesc miesa by Twoj organizm czul sie dobrze, to tez tak bedzie.

Ja jem same owoce prawie teraz i troche warzyw, liści kapusty, sałaty itp. Surowe rzeczy. NO I JEST FANTASTYCZNIE. Bo wiem, ze jest to w zgodzie ze mna. JEM WSZYSTKO TO NA CO MAM OCHOTE, KIEDY MAM NA TO OCHOTE, NIE TRZYMAM SIE ZADNYCH DIET, RESTRYKCJI ITP. MAM OCHOTE NA CZEKOLADE TO JEM CZEKOLADE, MAM OCHOTE NA POMARANCZE TO JEM POMARANCZE. :) NO I JEM WSZYSTKO Z MIŁOŚCIĄ.
Ostatnio edytowano 1 lip 2016, o 23:25 przez GOLD, łącznie edytowano 3 razy
:)

Za ten post autor GOLD otrzymał podziękowanie od
Born1975
GOLD

Podziękował : 471 razy
Otrzymał podziękowań: 113 razy

Postprzez Calcifer » 1 lip 2016, o 23:20

W porządku, rozumiem wpływ umysłu i ducha na ciało ale nikt mi nie powie, że świadomym jest zapychanie się słodyczami i hamburgerami i przemawianie do podświadomości w celu nadania śmieciowemu jedzeniu właściwości odżywczych dla ciała. Swoje zdanie wyraziłem. Ktoś nie ma na tyle silnej woli by ogarnąć swoje życie, mami się takimi hasłami by znaleźć alibi wykrętu do swojego obżarstwa i nie umiejętności zmiany szkodliwych nawyków. Jeśli wibrujesz wysoko to nie będziesz jeść niskowibracyjnej żywności bo będziesz czuć, że to nie jest dla Ciebie właściwe. Nie zrobisz tego swojemu ciału bo gdy jesteś świadomy/a to wiesz, że ciało to pojazd dla ducha, coś o co warto dbać i co warto kochać a tylko psychopaci krzywdzą tych których kochają.
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k

Za ten post autor Calcifer otrzymał podziękowania - 3
Born1975, MagdaLooney, Renata
Calcifer

Podziękował : 223 razy
Otrzymał podziękowań: 442 razy

Postprzez Kokos » 1 lip 2016, o 23:23

GOLD napisał(a): I NO JEST FANTASTYCZNIE. Bo wiem, ze jest to w zgodzie ze mna. JEM WSZYSTKO TO NA CO MAM OCHOTE, KIEDY MAM NA TO OCHOTE, NIE TRZYMAM SIE ZADNYCH DIET, RESTRYKCJI ITP. MAM OCHOTE NA CZEKOLADE TO JEM CZEKOLADE, MAM OCHOTE NA POMARANCZE TO JEM POMARANCZE. :)

<3
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!

Za ten post autor Kokos otrzymał podziękowanie od
GOLD
Kokos

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zdrowie, wygląd, świadomość ciała