Uzdrowienie

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Re: Uzdrowienie

Postprzez James » 2 lip 2014, o 16:05

Może być tak, że przyciągniesz metodę, która po wykorzystaniu jakby uzdrowi Cię. :) Ja próbuję pozbyć się alergii na kota, ale wciąż szukam... :)
James

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Renata » 2 lip 2014, o 16:25

Moj problem polega na tym, ze jeśli chodzi o takie spektakularne uzdrowienie, to jednak brak mi tej wiary. Myślę nawet, ze metoda nie ma tu znaczenia, byle tylko towarzyszyła temu niezachwiana pewność, ze można samemu doprowadzić się do zdrowia.
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 645 razy
Otrzymał podziękowań: 838 razy

Postprzez dariaanna » 2 lip 2014, o 16:58

Ja wiem, że mi się kiedyś uda :). Czuję to w kościach, ale jeszcze nie jestem na to gotowa.
Może ja mam wiarę, bo widziałam na własne oczy jak to jest wyzdrowieć w mgnieniu oka, jak dzieje się magia z uzdrawianiem, tylko nie wiem, jak ona to zrobiła, ale ja znajdę swój sposób, tylko musi przyjść na to odpowiednia pora i muszę być gotowa :).
dariaanna

Podziękował : 112 razy
Otrzymał podziękowań: 148 razy

Postprzez Renata » 2 lip 2014, o 17:13

Człowiek ma wybór- ciągle to mówią, możesz uzdrowić sam siebie, ale to nie jest takie proste. Gdyby było, niepotrzebni byliby lekarze i cały ten ich sztab medyczny :mrgreen:
Nie twierdze, ze jest to niemożliwe, bo takie przypadki się zdarzają. Ale ja tez chce być takim przypadkiem :lol:
Chce na zawołanie czuć się świetnie, rewelacyjnie, chce tryskać zdrowiem zawsze i wszędzie, a niestety tak nie jest...

Ps. Ostatnio mam wenę do narzekań :oops:
Renata

Postprzez dariaanna » 2 lip 2014, o 17:25

Oczywiście, że to nie jest proste. Sama decyzja o tym, czy chcesz być całkowicie zdrowa nie jest wbrew pozorom taka łatwa. Każda choroba wg mnie ma też jakieś swoje źródło, najczęściej związane jest to z silnymi emocjami i przeżyciami, blokowaniem uczuć.
Mówi się, że lekarze nie podchodzą holistycznie do człowieka, że traktują go jak organy, ale ja np. spotkałam się z czymś innym, oczywiście to jest na małą skalę i za mało dopracowane, ale na oddziale kardiologicznym dziecięcym chodziła pani psycholog i rozmawiała z każdym pacjentem, właśnie dlatego, że choroby serca mogą mieć podłoże psychiczne. Więc ta świadomość jednak jest.
Możesz sobie pomedytować ze swoim problemem :). Ja właśnie ostatnio podczas leżenia z nogami na ścianie :D poczułam, że mogę być zdrowa i w pełni sprawna :). To był taki przebłysk, uczucie, kurczę, to jest możliwe, przecież sama widziałam, że w życiu zdarza się magia :).

PS. jak chcesz sobie ponarzekać, to to zrób Renatko :), nie blokuj swoich emocji :mrgreen:. Mów co ci leży na wątrobie :D.

Edit: Jeszcze dodam, że do pokonania choroby potrzebna jest odwaga :). Osoba, o której mówiłam, że wyzdrowiała, miała niesamowitą siłę wewnętrzną. Więc odwaga i siła się przydają przy pokonywaniu chorób. Tak wynika z moich obserwacji.
Zdobądź się więc na odwagę, żeby być zdrową osobą. ;)
Ostatnio edytowano 2 lip 2014, o 17:35 przez dariaanna, łącznie edytowano 1 raz
dariaanna

Postprzez Renata » 2 lip 2014, o 17:33

Darianno, jesteś wielka :D
Cudownie jest znaleźć zrozumienie u innych ludzi, to nieocenione :)
Nikt nie mówi, nie narzekaj, bo sprowadzisz jeszcze więcej nieszczęścia do swojego życia! A przecież czasem jest w życiu człowieka taki okres, ze nie umie wykrzesać z siebie radości, skąd ma ja wziąć, jak jest ukryta przez chwile gdzieś głęboko...?
Renata

Postprzez dariaanna » 2 lip 2014, o 18:18

Dlaczego czujesz smutek, złość, żal? Skąd to się wzięło? Co powinnaś zrobić, żeby poczuć radość? Co daje Ci radość? Po prostu porozmawiaj ze sobą, bądź ze sobą szczera :). To podstawowa zasada, nie oszukuj samej siebie. I co dla mnie jest bardzo, bardzo pomocne i o czym już pisałam, to AKCEPTACJA. Zaakceptuj swoje uczucia, takie jakie są w tej chwili. Może pomoże Ci pisanie? Wypisz powody dlaczego czujesz się tak, a nie inaczej. Mnie np. pisanie zawsze pomaga, bo mogę spojrzeć na siebie z innej perspektywy, zobaczyć swoje myśli :). Właśnie to jest ta krzywda i negatywne skutki PP, że człowiek boi się o czymkolwiek pomyśleć, cokolwiek poczuć, to jest szaleństwo, prowadzi do tego, że człowiek zaczyna walczyć sam ze sobą, a powinien być swoim najlepszym przyjacielem :).
dariaanna

Postprzez Born1975 » 3 lip 2014, o 00:46

renata17031 napisał(a):Zastanawialam sie ostatnio nad tym, czy my tak do konca mamy wplyw na swoje uzdrowienie, czy swiadomie mozemy pokonac chorobe tylko przy pomocy swego umyslu...?
Chodze ostatnio jakas zamulona, brak mi koncentracji, brak motywacji, wciaz czuje tepy bol glowy i zastanawiam sie, o co chodzi...
Tyle sie mowi w pp, ze wystarczy myslec pozytywnie, albo podjac decyzje o zdrowiu, i wystarczy. Kazda choroba rozpuszcza sie w takiej energii dobra. A co jesli nasze mysli i uczucia, ktore bedziemy swiadomie generowac, nie wystarcza. A moze potrzebne sa oprocz duchowych lekarstw takze lekarstwa w postaci badan, witamin, wizyt lekarskich....
Czy naprawde wierzycie, ze stan tego wewnetrznego nastawienia na poprawe zdrowia moze byc jedyny i wystarczajacy?

Jeśli boli Cię kregosłup i chcesz dzieki PP pozbyć się bólu, zaczynasz wizualizować sobie, że bólu nie ma. I poznajesz jakiegoś masażyste, czy kregarza, lecz nie korzystasz z usług tej osoby, a kregosłup jak bolał, tak boli, to czy PP zadziałało, czy nie?
Ja tu tylko sprzątam :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 871 razy
Otrzymał podziękowań: 638 razy

Postprzez dariaanna » 3 lip 2014, o 12:10

Udało mi się usunąć ból brzucha :). Nie jestem pewna jak ja dokładnie to robię, bo kiedyś też miałam kilka takich doświadczeń. Ułożyłam się do swojej medytacji :D, zupełnie nie moim celem było pozbycie się bólu, dopiero w trakcie przyszło mi to na myśl, że przecież mogę to zrobić. Więc najpierw powiedziałam sobie, że wybieram brak bólu brzucha, że przestaje mnie boleć, potrzymałam ręce w miejscu, w którym mnie bolało, porobiłam jakieś wizualizacje zgodnie z tym, jak mi intuicja podpowiedziała, wstałam, usiadłam i ból zniknął :shock: :D. Takie czary :mrgreen:.
dariaanna

Postprzez FractalWarrior » 7 sie 2014, o 19:31

dariaanna supeer ;) Najlepsze jest to uczucie potem "jakie to było proste, wystarczyło tylko pomyśleć i po bólu" nie ? :D

dariaanna napisał(a):Ułożyłam się do swojej medytacji :D,

W sensie tej z nogami na ścianie ? Raz czy dwa zrobiłem tak całkiem odruchowo (akurat leżałem w dogodnej pozycji do tego) i rzeczywiście coś w tym jest, fajnie sie tek leży :P

Aha, i jeszcze wtrącę, że wydaje mi się, jakoby lepiej było skupiać się bardziej na uzdrowieniu zamiast bólu. Chodzi mi o cel/nastawienie, nie kładziesz sie z myślą usunięcia bólu tylko ogólnie wyzdrowienia, bo ból to przecież mechanizm obronny (i to świetny) więc nie ma sensu z nim walczyć no i nieczucie bólu wcale nie będzie wtedy świadczyło że brzuch jest zdrowy ;)

Co do tematu to jest nieźle, bo chyba już ząb mi sie zarasta :D Pisałem gdzieś dawno o palcu, niby na poważnie ale jest jeszcze za wcześnie raczej, dlatego jak sie zorientowałem że mi sie mała dziurka robi to skutecznie zadbałem żeby sie powiększała :mrgreen: Przez kilka tygodni ząb często bolał, i to bardzo, nie mogłem sobie czasem poradzić, ale ostatnio nawet po mega zimnym lodzie jest OK. W lustrze niby nic szczególnego nie widać, ale jakoś tak czuje "n-tym zmysłem" że coś sie tam dzieje :D
FractalWarrior

Podziękował : 53 razy
Otrzymał podziękowań: 37 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zdrowie, wygląd, świadomość ciała