Uzdrowienie

świadomy oddech, odżywianie, ćwiczenia

Re: Uzdrowienie

Postprzez Renata » 20 kwi 2015, o 15:34

Obrazek
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 609 razy
Otrzymał podziękowań: 764 razy

Postprzez Calcifer » 23 kwi 2015, o 12:58

Mogę stwierdzić z niemal 100% pewnością, że problem pokrzywki cholinergicznej już mnie nie dotyczy :) Ostatnio wyszedłem z rana dość ciepło ubrany ale podczas dnia zrobiło się gorąco. W normalnych okolicznościach już bym był obsypany, ale wróciłem do domu i po zdjęciu bluzy okazało się, że nie mam pokrzywki. Zrobiłem jeszcze dwie świadome próby a dziś zrobiłem próbę wysiłkową i pokrzywki nie ma! :)

Nie wiem jeszcze dlaczego objawy znikły ponieważ gruntownie zmieniłem swój sposób odżywiania. Dowiem się tego i mam nadzieje, że uda mi się pomóc wielu osobom które nadal cierpią na pokrzywkę.
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 433 razy

Postprzez Renata » 23 kwi 2015, o 14:18

Happy napisał(a):Mogę stwierdzić z niemal 100% pewnością, że problem pokrzywki cholinergicznej już mnie nie dotyczy :) Ostatnio wyszedłem z rana dość ciepło ubrany ale podczas dnia zrobiło się gorąco. W normalnych okolicznościach już bym był obsypany, ale wróciłem do domu i po zdjęciu bluzy okazało się, że nie mam pokrzywki. Zrobiłem jeszcze dwie świadome próby a dziś zrobiłem próbę wysiłkową i pokrzywki nie ma! :)

Nie wiem jeszcze dlaczego objawy znikły ponieważ gruntownie zmieniłem swój sposób odżywiania. Dowiem się tego i mam nadzieje, że uda mi się pomóc wielu osobom które nadal cierpią na pokrzywkę.

I to jest bardzo dobra wiadomość :) :) :)

Możesz teraz coś więcej powiedzieć na temat swojej diety?
Pozwolisz, że wezmę z Ciebie przykład :D ?
Renata

Postprzez Calcifer » 23 kwi 2015, o 15:05

Renia nie wiem czy prowadzę się na tyle dobrze by brać ze mnie przykład :D Najważniejsze zmiany według mnie, które udało mi się zaprowadzić to :

- Wyeliminowanie cukru (rzadko używam miodu)
- Znaczne ograniczenie produktów mącznych (jedynie raz na jakiś czas zjem trochę razowego chleba)
- Wyeliminowanie kofeiny
- Picie tylko wody (nie pije już nawet białej czy zielonej herbaty - ale za jakiś czas pewnie zacznę)
- Unormowanie snu - budzę się wcześnie rano, zasypiam najpóźniej o 24
- Zrezygnowanie z mleka, jajek, jogurtów itp.
- Jedzenie dużej ilości warzyw, kasz, ryzów (owoców już jem mniej).

To chyba tyle :) Jestem tylko ciekaw co konkretnie wpłynęło na to, że nie mam pokrzywki. Co interesujące, napisałem na pewnym forum w temacie o pokrzywce o tym, że zamierzam się poddać takiej diecie i opisałem wtedy co zamierzam robić, dlaczego, wypisałem moje wnioski odnośnie pokrzywki, dlaczego powstaje moim zdaniem i jak można by ją wyleczyć i zostawiłem tam mój adres e-mail. Dziś napisał do mnie chłopak, który po czterech dniach diety owocowo-warzywnej (plus jajka) pozbył się pokrzywki na którą cierpiał 6 lat! :) A brał leki, antybiotyki, sterydy. To niesamowite, że napisał do mnie akurat dziś gdy ja też zauważyłem, że jestem wyleczony.

W przypadku pokrzywki, mówi się że psychika jest jednym z czynników które powodują pokrzywkę. Zauważyłem, że lekka dieta sprawia, że mam lepszy humor, więcej energii, stałem się bardziej wyluzowany, mniej nerwowy, bardziej przebojowy - poważnie :D Może i to miało jakiś wpływ. Ale głównie stawiam na to, że to cukier był główną przyczyną.

Nie wiem Renia co mogę więcej powiedzieć o diecie :) Po prostu jedz zdrowo, to co lubisz i to co czujesz że Ci służy i pij dużo wody, relaksuj się, oddychaj przeponą. Przez ostatnie dwa miesiące wywróciłem swoje życie do góry nogami, zmieniłem mnóstwo swoich nawyków żywieniowych mimo, że byłem wegetarianinem więc było ze mną całkiem nieźle jeśli chodzi o dietę. Ale dopiero dziś widzę, jak można się świetnie czuć, jak można mieć wiele energii.

Jeszcze jedno. Obserwujcie siebie jak się czujecie po zjedzeniu konkretnych produktów. Wczoraj zjadłem biały ryż i poczułem niestrawność, akurat mi widocznie nie służy. Po kaszy czuje się za to super. U kogoś może być znów na odwrót. Po prostu bawcie się tym, poznawajcie nowe smaki by dieta nie była monotematyczna, nudna. Nie wywołujcie na sobie presji, tak naprawdę nie ważne jest to co macie na talerzy a to co macie w sercu. Warto medytować, warto być wdzięcznym, warto kochać.

Cóż więcej powiedzieć? :) MIŁOŚĆ :)

Calcifer
Inicjator forum

Postprzez Renata » 23 kwi 2015, o 16:11

No tak, jedzenie powinno być naszym lekarstwem, a nie odwrotnie.
Moja dieta też uległa ostatnio transformacji, choć nie tak diametralnie, jak u Ciebie, Emil. Trzymam się jeszcze paru starych nawyków, których jakoś tak ciężko się pozbyć.
Na wszystko przyjdzie czas, a i tak zmiany są duże.
Jak zaczęłam karmić się owocami na szerszą skalę, miałam obawy czy aby nie przesadzam. Ale ostatnie badania krwi pokazały, że wszystko jest w normie, więc jadę z tym koksem dalej :D

Kurcze, warto jednak eksperymentować z jedzeniem, bo dzięki temu odkrywamy, co nam służy a co nie. Łamać schematy i stawiać wszystko do góry nogami, by wyzbyć się starych przyzwyczajeń, które tylko zaspokajają nasze podniebienie zamiast wpływać na całokształt.
Renata

Postprzez Kokos » 23 kwi 2015, o 16:45

Happy napisał(a):Mogę stwierdzić z niemal 100% pewnością, że problem pokrzywki cholinergicznej już mnie nie dotyczy :)

Gratulacjone ! :D

Pewnie dotknął Cię efekt uzdrowienia wg Dąbrowskiej.
Ona leczy dietą warzywną - owocową wszystko ;)

A przez ile lat miałeś tę dolegliwość ?
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!
Kokos

Podziękował : 561 razy
Otrzymał podziękowań: 394 razy

Postprzez Calcifer » 23 kwi 2015, o 18:14

Renia, ja przez rok byłem wegetarianinem, więc tez zmiany też u mnie były wprowadzone dość powoli. Teraz jakoś to wszystko przyśpieszyło. Jeśli zjadasz jakiekolwiek surowe owoce podczas dnia to wiedz, że już jest bardzo dobrze z Twoją dietą, większość osób tego nie robi. Ważne jest też to co czujesz gdy jesz i jak jesz. Dobrze jest jeść powoli, nie przeżuwać jedzenia zbyt szybko, dokładnie pogryźć każdy kęs i oczywiście mieć pokój ducha, czuć wdzięczność za to co się je :)

Kokosik

Oczyściłem organizm przede wszystkim i dlatego tak się stało. Co ciekawe, gdy zacząłem się zdrowiej odżywiać to wiele spraw mi się wyklarowało, przestałem być rozdarty :) Pokrzywkę miałem kawał czasu pewnie z 7-8 lat. Tak w ogóle to bardzo Ci dziękuje Kokosik, że starałaś mi się pomóc i zainteresowałaś się moją dolegliwością :) Doceniam to :)

Calcifer
Inicjator forum

Postprzez Renata » 27 kwi 2015, o 14:18

Poniżej zamieszczam zdjęcie z punktami na dłoni, których stymulowanie może pomoc nam oporać sie z wieloma dolegliwościami. Myślę, że warto spróbować, tym bardziej ze w żaden sposób nie możemy sobie tym zaszkodzić :)
Masowanie powinno sie zaczynać od prawej dłoni i kontynuować przez 10 minut.

Obrazek
Renata

Postprzez Renata » 15 maja 2015, o 17:00

Polecam fajną wizualizację zamiast wizyty u dentysty :D
Renata