Uzdrowienie

świadomy oddech, odżywianie, ćwiczenia

Uzdrowienie

Postprzez James » 11 cze 2014, o 13:39

Tak się zastanawiam, czy ktoś z Was miał jakieś przygody z uzdrowieniem dzięki PP. Ale wiecie, z takim dużym, wręcz Cudem. :)
James

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Uzdrowienie

Postprzez Kinia » 11 cze 2014, o 20:57

Ja mam taki fajny przykład gdzie do tej pory nie wiem co zadziałało: PP, cud boski czy pomyłka lekarzy :lol: :lol:
Na tamtym brzydkim forum;p to opisywałam moją historie wykrycia guza i skierowania na oddział onkologiczny, wiec kto czytał to wie :mrgreen:
Kinia

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postprzez xlimonka » 11 cze 2014, o 21:02

Kinia napisał(a):Ja mam taki fajny przykład gdzie do tej pory nie wiem co zadziałało: PP, cud boski czy pomyłka lekarzy :lol: :lol:
Na tamtym brzydkim forum;p to opisywałam moją historie wykrycia guza i skierowania na oddział onkologiczny, wiec kto czytał to wie :mrgreen:

Kurcze :D Jak ja nie lubie odnoszenia do tamtego forum. Z jednej strony wiadomo- o wielu rzeczach tam się pisało...ale.. Pamiętajmy, że będą też tu nowi użytkownicy i oni mogą nie wiedzieć o czym my w ogóle mówimy :D Więc chyba warto czasami coś opisać po raz kolejny, albo chociaż skopiować swoje słowa ;).
xlimonka

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez dariaanna » 11 cze 2014, o 21:02

Ja szukam sposobu, więc też chętnie posłucham :).
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Postprzez Born1975 » 11 cze 2014, o 21:14

dariaanna napisał(a):Ja szukam sposobu, więc też chętnie posłucham :).

Bardzo wiele zależy od mentalności, stylu życia i diety. O mentalności nie będę pisał, bo to wszyscy wiedzą. Styl życia każdy wie jaki ma. Jest taka książka "Źródło wiecznej młodości" Petera Keldera. Mój znajomy praktykował rytuały opisane w tej książce i pomimo 60 lat kondycję miał lepszą niz niejeden dwudziestoparolatek. Co do diety to jedną z lepszych wydaje się być raw foods. W filmie "Jedzenie ma znaczenie" jest sugestia by przynajmniej 51% spozywanej żywności to były surowe warzywa i owoce. Organizm jedzenie przetworzone termicznie traktuje jak toksyny i aby zniwelować ten efekt właśnie dlatego powinno byc te 51% surowizny. Ideałem oczywiście byłoby 100%.

James jeśli podejmiesz temat weganizmu to mam nadzieję, że nie dostaniemy bana
:mrgreen: :lol:
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 814 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Postprzez James » 11 cze 2014, o 21:17

Świetne, sprawdzone przeze mnie i nie tylko, w dodatku w tematach HUNY. Polecam poczytać, obejrzeć videa i zacząć. :D

http://astromaria.wordpress.com/2008/12 ... o-groning/

Jest nawet oficjalne koło przyjaciół Bruno Groning'a, a nawet otrzymali nagrodę pokojową od ONZ. Naprawdę, poleca setki tysięcy osób. W tym ja. Nie dawno to odkryłem, a mówię Wam... nie ma słów na opisanie efektywności.
James

Postprzez James » 11 cze 2014, o 21:17

dream75 napisał(a):James jeśli podejmiesz temat weganizmu to mam nadzieję, że nie dostaniemy bana

:lol: :lol: :lol:
Ostatnio edytowano 11 cze 2014, o 21:19 przez James, łącznie edytowano 2 razy
James

Postprzez dariaanna » 11 cze 2014, o 21:19

Z tym, że u mnie jedzenie ma niewielki wpływ na ''problem'' :). Ale to oczywiście też jest bardzo ważne i nad tym staram się pracować, żeby lepiej się odżywiać. :)
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Postprzez Calcifer » 11 cze 2014, o 21:20

dream75 napisał(a):
dariaanna napisał(a):Ja szukam sposobu, więc też chętnie posłucham :).

Bardzo wiele zależy od mentalności, stylu życia i diety. O mentalności nie będę pisał, bo to wszyscy wiedzą. Styl życia każdy wie jaki ma. Jest taka książka "Źródło wiecznej młodości" Petera Keldera. Mój znajomy praktykował rytuały opisane w tej książce i pomimo 60 lat kondycję miał lepszą niz niejeden dwudziestoparolatek. Co do diety to jedną z lepszych wydaje się być raw foods. W filmie "Jedzenie ma znaczenie" jest sugestia by przynajmniej 51% spozywanej żywności to były surowe warzywa i owoce. Organizm jedzenie przetworzone termicznie traktuje jak toksyny i aby zniwelować ten efekt właśnie dlatego powinno byc te 51% surowizny. Ideałem oczywiście byłoby 100%.

James jeśli podejmiesz temat weganizmu to mam nadzieję, że nie dostaniemy bana

Spokojnie, admin też weganin :lol:
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 433 razy

Postprzez Born1975 » 11 cze 2014, o 21:28

dariaanna napisał(a):Z tym, że u mnie jedzenie ma niewielki wpływ na ''problem'' :). Ale to oczywiście też jest bardzo ważne i nad tym staram się pracować, żeby lepiej się odżywiać. :)

Jeśli opiszesz problem, to postaram Ci się pomóc. Możesz pisać na PW, jeżeli nie chcesz tego upublicznić.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 814 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Następna strona

Powrót do Świadomość ciała