Uzdrowienie

świadomy oddech, odżywianie, ćwiczenia

Re: Uzdrowienie

Postprzez soma » 6 sty 2018, o 00:23

Born1975 napisał(a):
soma napisał(a):Nie na darmo wmowiono nam, ze Gniew to grzech. Gniew po prostu robi czystke w ciele, to jakas ozywiajaca energia.
Wiekszosc z nas wychowano na dobrze ulozonych, grzecznych i to stalo sie naszym gwozdziem do trumny.

Dobrze piszesz. Nawet Jezus się wkurzył na kupców w świątyni i ich wygonił. Ważne jest to, by nasz gniew nie odbił się na innych osobach. Zawsze można pójść w jakieś odosobnione miejsce i tam podziałać. Dobrze robi wykrzyczenie tego wszystkiego z siebie. Wtedy negatywne emocje po prostu znajdują upust i robi się nam lepiej.

To co zauwazylam, to przy Gniewie nie ma zbednych slow, jest czysta energia przeczysczajaca. U mnie to byl albo dziki wrzask, albo jakies siarczyste przeklenstwo, a potem sila witalna.

Jest jeszcze tak, ze dozwolone emocje nigdy nie robia nikomu krzywdy. Niedozwolone, gdy sie pojawiaja krzywdza wysylajac gwozdzie, noze czy jeszcze cos innego w inna osobe.
soma

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Postprzez soma » 6 sty 2018, o 00:48

Zainteresowaly mnie te kody uzdrawiajace, o ktorych bylo wczesniej. Bardzo przyjemne, uspokajajace. Intencja bylo uleczenie komorki macierzystej. No i odezwal mi sie temat zwiazany z zawodem. Czy to ma zwiazek z komorka macierzysta, to sie dopiero okaze.
Komorka macierzysta to wlasciewie ta jedyna, komorka, ktora jestesmy. Pozostala reszta w ciele, to tylko przebranie dla tej macierzystej. I na tej macierzystej zaczepione sa wszystkie nici traum. Gdy ma sie swiadomosc tej komorki macierzystej, to mozna bardzo latwo leczyc wszystkie traumy.
Grant, ktory zajmuje sie leczeniem na poziomie komorkowym badal to i on ma taki stan. Pomyslalam sobie, ze skoro on to mogl zrobic, to ja tez moge. No i zrobilam pierwszy krok, a co z tego wyjdzie to zobaczymy.
soma

Postprzez soma » 6 sty 2018, o 13:22

Wczoraj na dobranoc znowu zrobilam kody z intencja odzyskania spokoju. No i za chwile pojawia sie jakas czesc mnie i mowi: nie chce sie uspokoic. Chce, zeby mama mi dala. To byla zlosc zakrapiana lzami. Nieraz widzi sie dzieci jak np. w sklepie klada sie nawet na podloge i wrzeszcza, placza, zeby mama im cos dala, kupila.

W zwiazku z tym zobaczylam schemat zachowan, ktore niektore osoby tu na forum powielaja. Tylko tym razem to nie jest mama, tylko wszechswiat: nie chce sie uspokoic (odpuscic, ufac, ze to dostane). Chce, zeby wszechswiat dal mi to teraz. I sie coraz dopominaja, zeby czasem wszechswiat nie zapomnial, zeby ich nie zawiodl...

Dopoki ma sie ten nierozwiazany problem z przezytym zawodem, strata ufnosci, to odpuszczenie bedzie niemozliwe, albo ciezkie.
Kiedys czytalam taki cytat z Osho, ze najwieksza zbrodnia jaka popelniamy wobec dziecka, to zabicie w nim ufnosci. Dziecko ma poczucie, ze dostanie- zawsze. Jak nie dostaje akurat w tej chcwili to to nie oznacza, ze nie dostanie, a jedynie, ze jeszcze nie dostalo, a dostanie.

Rozczarowac sie to tak jakby odczarowac sie z uroku jaki sie na siebie rzucilo.

Moge powiedziec, ze te kody sa dla mnie wrecz niesamowite.
Sen mialam potem bardzo gleboki, regenerujacy.
soma

Postprzez Pozytywna » 6 sty 2018, o 13:52

Zainteresowana kodami zaczęłam szukać informacji na necie (choć Renatka napisała o tym wszystko :) ) podaje link do pozycji kodów uzdrawiania http://www.jamediachicago.com/index.php ... nia-2.html
w necie można zależeć tez muzykę do kodów
Pozytywna

Podziękował : 47 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Poprzednia strona

Powrót do Świadomość ciała