Jak przytyć?

świadomy oddech, odżywianie, ćwiczenia

Jak przytyć?

Postprzez Renata » 14 sie 2015, o 18:45

Wiem, że moje pytanie może wydać się nietypowe, ale jednak je zadam. Dziś weszłam na wagę i chyba zaczęłam wierzyć ludziom, którzy już od jakiegoś czasu wciąż mi powtarzają, że powinnam przytyć. A jest ich całkiem sporo :evil: Przytyć! Łatwo powiedzieć! Tylko jak???
Nie mam zamiaru wpychać w siebie jedzenia na siłę ani objadać się węglowodanami czy tłuszczami. Nie jem ani za mało, ani za dużo, lubię sobie też w międzyczasie podjadać jakieś zdrowe rzeczy, a mimo to waga spada :(
Tak się zastanawiam, czy tylko jedzenie ma wpływ na nasze kilogramy. Do tej pory powtarzałam sobie, że jest ok. i dobrze mi ze sobą właśnie w takiej "postaci" i żadne cudze opinie nie robiły na mnie wrażenia. A teraz... No właśnie! Może wizualizacja "innej mnie" pomogłaby mi w tym...Bo nie widzę innej opcji, a ze swojej nowej diety nie zrezygnuję!
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 601 razy
Otrzymał podziękowań: 757 razy

Re: Jak przytyć?

Postprzez Kokos » 16 sie 2015, o 14:02

Polecam codzienny aerobik w klubie - 2 godzinki lub szybki marsz - 3 godzinki :) Słowem coś męczącego. Wzmaga apetyt oraz przybywa mięśni, więc waga pójdzie w górę :D
Do tego jakieś bardziej tuczące węglowodany, makarony z sosem. Oczywiście mogą być pełnoziarniste ;) Teraz to male piwo, ale na zimę warto będzie przytyć ;)
Chipsy i cukierki czekoladowe fajnie tuczą, ale pewnie nie chcesz tej formy rozrywki :lol:
O! Podobno codzienne lody również ;)
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!
Kokos

Podziękował : 561 razy
Otrzymał podziękowań: 394 razy

Re: Jak przytyć?

Postprzez Renata » 16 sie 2015, o 17:08

Hmmm...
Wiedziałam, że jakies działanie będę musiała podjąć, ale że związane ze sportem, to sie nie spodziewałam :D Nieee, to nie dla mnie! 3 godziny spaceru :shock: Ani fizycznie, ani psychicznie nie mogłabym sobie na to pozwolić :lol: Po prostu zwłoki :P
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 601 razy
Otrzymał podziękowań: 757 razy

Powrót do Świadomość ciała