PP a wygląd

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Re: PP a wygląd

Postprzez quixivae » 23 lut 2019, o 19:23

Och... Wreszcie trafiłam na wątek, gdzie czuję się jak ryba w wodzie! <3 Sama mam kilka niedoskonałości, jednakże w pełni je akceptuję. Po bardzo długiej i wyboistej drodze wreszcie udało mi się pokochać siebie. Mówię to z całkowitym przekonaniem. <3 Mimo wszystko są aspekty, które chciałabym w sobie zmienić. Ze świadomym PP do czynienia mam od niedawna i chcę poeksperymentować, jak się będzie sprawdzać w sferach wyglądu. Oczywiście nie przywiązując do tego ogromnej wagi i nie czekać z lusterkiem w ręku na efekty. Po prostu za luzie. Zmiany są świetne. To fajna zabawa! :brawo :kwiatek
quixivae

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Infinity » 12 maja 2020, o 12:03

Może dla niektórych zabrzmi to śmiesznie, ale wykreowałam wygląd (oraz charakter) mojej córki na długo przed tym, zanim się urodziła :)

Wiedziałam jak będzie wyglądać. Po prostu to wizualizowałam. Kolor oczu, włosów, co po kim będzie miała i.. jest właśnie taka. Jaka chciałam, żeby była :)

(o tym fajnie jest napisane w książce Odpowiedź Allana i Barbary Pease, o której dowiedziałam się kilka lat później :))

Dotychczas.. nad swoim wyglądem (poza regularnymi ćwiczeniami, zdrowym odżywianiem :hopsa ) nie pracowałam.

Dopiero niedawno zaczęłam bo tak naprawdę nie było to moim priorytetem.

Chcę popracować nad jedną przypadłością, z którą zmagam się od 3 lat i.. nad lekką zmianą wyglądu twarzy oraz ciała (np. zmieniając przekonanie, że lekkie przekroczenie mojego dziennego zapotrzebowania kalorycznego czy pominięcie od czasu do czasu treningu nic nie zmieni i dalej zachowam szczupłą sylwetkę itp :))

Podsumowując, córeczka mi się udała :brawo Jeśli chodzi o mnie - dopiero zaczynam pracę. Jak będą jakieś fajne efekty, na pewno dam znać :)

Dziękuję za ten wątek. Zmobilizował mnie do stworzenia listy cech - wg mnie - idealnego wyglądu :>
Dlaczego miałbyś dostać więcej, jeśli nie doceniasz tego, co masz?
Dziękuję za wszystkie dobrodziejstwa, którymi każdego dnia Wszechświat obficie mnie obdarza :givelove

Za ten post autor Infinity otrzymał podziękowanie od
violet_vill
Infinity

Podziękował : 47 razy
Otrzymał podziękowań: 47 razy

Postprzez vra » 22 cze 2020, o 12:33

Mam pytanie, czy dzięki pp mogę urosnąć? Jestem w wieku dojrzewania i wydaje się to logiczne, że rosnę, ale rosnę mało i wolno. Jednak jest pewien problem, który mnie bardzo martwi (związane jest to z rośnięciem) to chyba właśnie przez to nie mogę za bardzo iść w górę, tylko że nie umiem się go pozbyć. Zawsze, kiedy go na jakiś czas 'wyeliminuje' on powraca. :(
vra

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez qetsiyah » 22 cze 2020, o 14:51

Oczywiście, że możesz. Wszystko możesz. Sama w przeciągu ostatnich paru miesięcy, urosłam 3 cm, a po takim moim udawaniu, że faktycznie jestem wyższa ( gdzie idąc ulicą, np wyobrażałam sobie, że mam dłuższe nogi i w ogóle tak super wyglądam ) nagle zaczęłam dostawać wiele komentarzy:
że wyglądam na wyższą, że chyba urosłam. Feeling is the secret;)

Za ten post autor qetsiyah otrzymał podziękowania - 3
Infinity, TheMe, vra
qetsiyah

Podziękował : 79 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie, wygląd, świadomość ciała