PIĘKNA Z NATURY, czyli o naturalnej pielęgnacji ciała

świadomy oddech, odżywianie, ćwiczenia

Re: PIĘKNA Z NATURY, czyli o naturalnej pielęgnacji ciała

Postprzez soma » 6 gru 2017, o 13:01

Ja od wielu lat uzywam szamponu w kostce firmy Bomb Cosmetics (kupuje w Polsce). Od czasu jak go uzywam nigdy nie mam lupiezu, zadnych krostek na glowie, wlosy sa miekkie i utrzymuja swiezosc dlugi czas, nie potrzebuje balsamu do wlosow. Same pozytywy.
soma

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Postprzez Scarlett » 7 gru 2017, o 01:41

Na 100% Babydream z Rossmanna ma nową wersję, która zastąpiła poprzednią z tym idealnym składem :(
Wielka szkoda. Obecnie dodano sól (i to już na trzecim miejscu w składzie!), a te wartościowe substancje przeniesione na sam koniec składu.
To samo ponad rok temu zrobiła drogeria DM ze swoją serią dla dzieci Babylove.
Oczywiście ta sól nie jest szkodliwa dla każdego - na pewno osoby po keratynie powinny się jej wystrzegać, no i te bardzo wrażliwe skalpy ;)

Dodałam też w poście z szamponami, 3 nowe szampony, które wynalazłam po tym jak dowiedziałam się o zmianie składu w Babydream :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 446 razy
Otrzymał podziękowań: 1570 razy

Postprzez TheMe » 6 sty 2018, o 17:41

soma napisał(a):Ja od wielu lat uzywam szamponu w kostce firmy Bomb Cosmetics (kupuje w Polsce). Od czasu jak go uzywam nigdy nie mam lupiezu, zadnych krostek na glowie, wlosy sa miekkie i utrzymuja swiezosc dlugi czas, nie potrzebuje balsamu do wlosow. Same pozytywy.

Widzialam je ostatnio na stronie z której zamawiam kosmetyki i sa tanie wiec chetnie wypróbuję; ) ktory polecasz najbardziej? I wlosy nie sa szorstkie? Masz porównanie do tych z Lush moze?
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)
TheMe

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 132 razy

Postprzez soma » 6 sty 2018, o 19:35

TheMe napisał(a):Widzialam je ostatnio na stronie z której zamawiam kosmetyki i sa tanie wiec chetnie wypróbuję; ) ktory polecasz najbardziej? I wlosy nie sa szorstkie? Masz porównanie do tych z Lush moze?

Nie wiem czy to byl Lush, ale kiedys testowalam jakies inne, ale nie bylam zadowolona.

Po tych Bomb wlosy sa miekkie i przyjemne. Najwiecej uzywalam Wow factor, a teraz ostatnio: Rozplatywacz. Ja mam krotkie wlosy i nie widze jakiejs wielkiej roznicy miedzy nimi.
soma

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Postprzez Innoke » 6 sty 2018, o 23:32

Do mycia włosów polecam mydło cedrowe babuszki agafii, mi w ogóle nie plącze włosów, mimo, że mam podatne na plątanie i zmywa oleje. Jest to mieszanina żywic i wyciągów roślinnych ale bardzo dobrze myje i pieni się. :kwiatek
Fajny jest też szampon Alterra z kofeiną, u mnie włosy po nim są domyte i puszyste chociaż jego skład nie jest już aż tak dobry.
Innoke

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Zorja » 7 sty 2018, o 21:08

Ja też bardzo lubię Babuszkę Agafię, choć trzeba uważać bo w niektórych jest SLeS. Z mydeł polecam też miodowe, przede wszystkim świetnie zmywa włosy, ale nie przepadam ze tym efektem, ze włosy nie są po nim śliskie... ech..to chyba lata używania produktów z silikonami powoduje ze czuje się z tym nieswojo:)
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Postprzez Scarlett » 18 sty 2018, o 17:24

Pierwsze podcięcie końcówek w domu za mną :D Jestem zachwycona i na pewno do fryzjera przez dłuuuugi czas się nie wybiorę. No chyba, że będę siwiutka i farba będzie konieczna. Teraz to nie ma takiej opcji. Jedyny wydatek w tym przypadku to kupno dobrych, fryzjerskich nożyczek. Ale to inwestycja trwała jeśli będziemy o nie dbać.
Tak że dołączam do grona polecających takie rozwiązania użytkowniczek. O niebo lepiej niż u fryzjera, który niszczy włosy.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez TheMe » 18 sty 2018, o 17:39

Scarlett napisał(a):Pierwsze podcięcie końcówek w domu za mną :D Jestem zachwycona i na pewno do fryzjera przez dłuuuugi czas się nie wybiorę. No chyba, że będę siwiutka i farba będzie konieczna. Teraz to nie ma takiej opcji. Jedyny wydatek w tym przypadku to kupno dobrych, fryzjerskich nożyczek. Ale to inwestycja trwała jeśli będziemy o nie dbać.
Tak że dołączam do grona polecających takie rozwiązania użytkowniczek. O niebo lepiej niż u fryzjera, który niszczy włosy.

Woow gratuluje! Podcinasz na prosto? Widziałam dużo filmików na yt ale gorzej jakbym krzywo pociela :shock: tak czy siak szacun!
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)
TheMe

Postprzez Scarlett » 18 sty 2018, o 17:42

Nie jestem takim hardcorem żeby robić to sama :D Co to, to nie :D Moja mama mi podcięła :D Na prosto.
Ja z moim antytalentem to nawet komuś bym nie podcięła :lol:
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez TheMe » 18 sty 2018, o 17:44

Scarlett napisał(a):Nie jestem takim hardcorem żeby robić to sama :D Co to, to nie :D Moja mama mi podcięła :D Na prosto.
Ja z moim antytalentem to nawet komuś bym nie podcięła :lol:

Aaaaa haha jakie nożyczki polecasz? Byl swego czasu bum na nozyczki ba goraco
TheMe

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Świadomość ciała