Nelly Radwanowska

Bashar, Osho, Mooji, Papaji i inni

Re: Nelly Radwanowska

Postprzez Renata » 20 wrz 2016, o 17:29

Esencja <33 <33 <33

Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 601 razy
Otrzymał podziękowań: 757 razy

Postprzez Lwiczka » 24 wrz 2016, o 20:26

Jako, że sama nie wiem, jak najlepiej ugryźć temat Nelly, będę po prostu wpisywać tutaj rzeczy, które do mnie przemawiają w jej filmikach. Ona porusza bardzo rozległe dziedziny, więc ciężko mi wrzucić wszystko do jednego posta :D A więc:

Jeżeli osoba chora uwierzy w diagnozę lekarza, w tym momencie zaczyna umierać, ponieważ przechodzi na wibracje leczenia. Leczenie zawsze skazane jest na porażkę, nawet jeżeli występuje "progres", a sama medycyna klasyczna oparta jest na konstrukcie Umysłu i po prostu utwierdza nas w stanie choroby.

I teraz: ŻADNA EMOCJA NIE JEST PROZDROWOTNA.

Dopóki poruszamy się w obrębie pięciu żywiołów, dopóty śnimy i wydaje nam się wtedy, że jesteśmy scedowani do postrzegania świata poprzez pięć zmysłów. Każdy z żywiołów występujących w naszej rzeczywistości jest związany z emocjami, których w niej doświadczamy. Przyporządkowanie wygląda tak: Ziemia=Zamartwianie się, Metal=Smutek, Woda=Lęk, Drzewo=Złość i Ogień=Radość. Każda emocja przeżywana w sposób nadmierny, odcina nas od Źródła, czyli od Intuicji, a my sami stajemy się wtedy nieprzytomni ;-)

Nelly podaje konkretny przykład czyli RADOŚĆ, że kiedy jej ulegamy np na imprezie, pod wpływem różnych środków, tak naprawdę stajemy się bezwolni i czynimy rzeczy, których absolutnie nie popieramy po wyjściu z tego stanu :D I jest to spójne z moim postrzeganiem, zresztą nawet dziś pisałam pewnej osóbce, że radość uwarunkowana bodźcami zewnętrznymi mocno różni się od radości wewnętrznej, spokojnej i bliskiej absolutu w skali emocjonalnej. Radość w większej ilości również jest zaburzeniem, Nelly jako przykład podaje, że większość komików umiera właśnie na serce, które jest organem powiązanym z radością.

Nelly ma całą swoją filozofię opartą na kojącym wpływie własnego głosu na utrzymanie wysokiej wibracji:

Zamartwianie się (żołądek, śledziona i trzustka), tutaj jako odblokowywacz Nelly rekomenduje śpiew :D Ale najlepiej taki z głębi serca, niekoniecznie czysty, chodzi po prostu o złapanie dobrej wibracji.

Smutek (płuca i jelito grube), jako remedium płacz. Pozwalajmy sobie na płacz, kiedy przychodzi do nas emocja smutku, ale nie pozostawajmy w niej za długo, ponieważ na dłuższą metę prowadzi to do depresji. To ma być traktowane jako ulga i jako zbieg higieniczny ;-)

Lęk (nerki i pęcherz moczowy), jako pomoc jęk, fakt, że Nelly już kilkukrotnie o tym wspomniała, wg niej jęk jest dźwiękiem totalnie uwalniającym. Z tym, że nie mamy tym jękiem szantażować emocjonalnie bliskich, a po prostu pozwolić sobie pojęczenie w samotności, znów: by uwolnić ciężar.

Złość (wątroba i pęcherzyk żółciowy), odblokowujący jest krzyk.

Radość
zostanie omówiona osobno w kolejnym filmiku :)

Jeżeli zablokuje się objawy dysfunkcji (w sposób medyczny) któregoś z narządów sparowanych wg wymienionego wyżej klucza, może to spowodować chorobę w drugim organie, czyli pogłębienie dysharmonii. Na przykład ktoś odkryję marskość wątroby, zacznie ją skutecznie leczyć, a efektem tego będzie choroba pęcherzyka żółciowego, ponieważ medycyna klasyczna nie będzie szukać przyczyny w zaburzeniu emocji, a na zewnątrz.

Aby znaleźć się w stanie poza konstruktem Umysłu, trzeba wejść w stan alpha, można to robić m.in. poprzez oddychanie :brawo Za każdym razem, gdy ciało czuje się źle lub ulegamy destrukcyjnym myślom, należy zacząć głęboko oddychać. Jeśli to nie wystarczy, to oddech przyspieszyć i tyle czasu oddychać, aż dojdzie do zawrotów głowy. To spowoduje zatrzymanie niszczącego nas myślotoku :sun

Za ten post autor Lwiczka otrzymał podziękowania - 6
Born1975, faith, katuni, michalxl600, Renata, TheMe
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 361 razy

Postprzez Born1975 » 11 paź 2016, o 22:48

Na stronie jednego z użytkowników naszego forum, pewna osoba zwróciła uwagę na gesty, które wykonuje Nelly. To co przedstawia pod koniec poniższego filmu całkowicie ją dyskwalifikuje w moich oczach:

Nie dajcie się dalej nabierać na piękne słówka Nelly.
Follow your dreams. They know the way :D
Born1975

Podziękował : 811 razy
Otrzymał podziękowań: 512 razy

Postprzez faith » 11 paź 2016, o 22:57

dream75 napisał(a):Nie dajcie się dalej nabierać na piękne słówka Nelly.

Co Ty znowu wymyśliłeś, dream? :haha:
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 118 razy

Postprzez Born1975 » 11 paź 2016, o 23:02

faith napisał(a):

Kto ma oczy i trochę wiedzy ten wie. Gdybyś też wiedziała, nie śmieszyłoby Cię to, a ja nie zamierzam nikomu tłumaczyć.

EDIT: Dokładnie 12:30 minut tego filmu, więcej nie powiem.
Born1975

Postprzez faith » 11 paź 2016, o 23:05

dream75 napisał(a):
faith napisał(a):

Kto ma oczy i trochę wiedzy ten wie. Gdybyś też wiedziała, nie śmieszyłoby Cię to, a ja nie zamierzam nikomu tłumaczyć.

Wybacz, ale nie mam wiedzy na temat życia i działalności Nelly :D coś tam obiło mi się o uszy o niej, ale nie wgłębiałam się w ten temat, bo nie miałam na to czasu :sun
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Postprzez Born1975 » 11 paź 2016, o 23:10

Wyedytowałem mój wcześniejszy post. Nie trzeba znać jej życiorysu, wystarczy wiedzieć co oznacza symbol, który ona pokazuje w 12:30.
Born1975

Postprzez Lubisia » 11 paź 2016, o 23:12

dream75, jaki Ty tajemniczy. :haha:

Podobno gest z sercem i okiem to symbol Iluminatów (tak ktoś napisał w komentarzu poniżej nagrania). Z tego co wiem, to jednak ten symbol wygląda nieco inaczej.
Ostatnio edytowano 11 paź 2016, o 23:13 przez Lubisia, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie akceptuj cudzych ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby Ci się nie udać. - Amy Dodson
Lubisia

Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 59 razy

Postprzez faith » 11 paź 2016, o 23:12

dream75 napisał(a):Wyedytowałem mój wcześniejszy post. Nie trzeba znać jej życiorysu, wystarczy wiedzieć co oznacza symbol, który ona pokazuje w 12:30.

No tak... pokazuje serduszko i nie wiem co jest w tym złego(?) :roll:
faith

Postprzez Born1975 » 11 paź 2016, o 23:14

Lubisia napisał(a):dream75, jaki Ty tajemniczy. :haha:

Podobno gest z sercem i okiem to symbol Iluminatów. Z tego co wiem, to jednak ten symbol wygląda nieco inaczej.

No blisko jesteś, ale ten symbol oznacza co innego. To nie jest serce i oko.

Spójrz tylko na prawą dłoń, lewa nie ma znaczenia.
Born1975

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Duchowi nauczyciele